Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

staniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez staniek

  1. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie wiem czy lampki w tej plastikowej i aluminiowej są identyczne (chyba tak), ale najlepiej będzie jak kupisz kompletną z lampkami. W komplecie powinny byc też "blaszki" mocujące (są trochę inne niż w aluminiowej i nie wiem czy pasują zamiennie?). Potrzebujesz jedynie kompletną blendę/listwę, nic więcej.
  2. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Proszę chyba, że nie jesteś przywiązany do zamka/wkładki zamka w klapie to można brac od kombiaka. Łatwiej wyrwac w dobrej kasie.
  3. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na alledrogo idzie wyrwac za przyzwoite pieniądze. Szukaj od A6 C6 sedan, A4 B7 sedan, w których te listwy są z tworzywa i nie ma z nimi później problemu.
  4. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeśli masz jeszcze ori moduł to nie kupuj takiego samego (4B0......... chyba) tylko ten nowszy 8K0........... Znalazłem numer 8K0 919 145A
  5. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Za parę dych dostaniesz, trzeba brac/szukac z B8-mki. Może ktoś podrzuci Ci numer tego modułu, albo poszukaj w dziale warsztat, jest chyba temat o zegarku radiowym.
  6. Tak z ciekawości spytam (bo ciężko o takie info na necie) co daje wałek od SDi? W tym przypadku jest tak samo jak w 1,9tdi na pompie? Jaki liczby powinny się pojawic po montażu tego turbo, okolice 300koni?
  7. Antena jest przykręcana nic nie trzeba kleić.
  8. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kaju dzięki
  9. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ucho.77 dzięki, czyli mam jak trzeba
  10. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie taka sprawa, włącznik świateł na auto, na zewnątrz ciemno, wyłączam silnik, kluczyk zostaje w stacyjce i cały czas świecą pozycje do momentu wyciągnięcia kluczyka. Tak powinno to wyglądac? I jeszcze jedno, te kropeczki we włączniku drl/clh powinny świecic? Pozdr
  11. staniek odpowiedział(a) na krzysiekvtec temat w Audi A4 B6/B7
    Dyfer musisz zgrac ze skrzynią, inaczej się nie da. Nie każdy pasuje do konkretnej skrzyni. Podobno jakaś B7mka z 2,7 już jeździ, ale ciężko o info może na sportsaudi, ktoś Ci podpowie. ooo widzę,że odpowiedź już padła. Daj kod skrzyni to będzie można sprawdzic jaki dyfer pasuje.
  12. Jeśli na przodzie masz ET48? tak jak wcześniej pisałeś, to spokojnie 13-15mm możesz dac. Pozdr
  13. To ryglowanie drzwi/wnętrza dla pasażerów tylnej kanapy w wersji na USA
  14. Dzięki za podpowiedź, któregoś weekend'u powalczę
  15. Ten zacisk, czterotłok , który masz nie siądzie na większą tarczę niż 345mm. Dwutłok o którym tu piszą pracuje na tarczy 356mm, ma inną budowę/gabaryty i 18tka wchodzi.
  16. Wycinanie dziur pod lampki poszło bezproblemowo, brzegi materiału podsufitki trzeba jakoś zabezpieczac coby się nie strzępiły? Tak podpytuję, bo podświetlane słoneczka leżą mi już trzeci rok i jakoś nie mogę się zabrac za tą robotę Pozdr
  17. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    We włączniku z B7-ki trzeba przepiąc jakieś PINy i będzie działał w B6. Poszukaj bo było na forum, na pewno w temacie o auto światłach/clh.
  18. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Takie miałem i było nisko,teraz mam 0YM i jest około 65-65,5cm. Ty masz dodatkowo butle. Ale tu nie ma pewników jak to siądzie,sprężyna też sie zużywa. Jak masz około 2cm różnicy to daj może podkładki do zawieszenia 1BR
  19. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kategoria 0YM, pewnie ze trzy wyżej. W serii miałem 1xniebieski 1xzielony 0YL
  20. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Widzę, że masz gaz, proponuję szukac oznaczeń 1xniebieski 2x zielony. Ale gwarancji, że będzie równo z przodem nie ma
  21. Ferodo powinno byc tańsze. Kilka osób na forum handluje częściami, spytaj o cenę. Prawdopodobnie będzie lepsza niż ta z alledrogo.
  22. Tylko B7 2,0tfsi,3,0tdi ewentualnie seat exeo 2,0tfsi
  23. Pod 320 też były, siadają bez adapterów, są prawie p&p.
  24. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ori osłony jak mi się zdaje to właśnie LOBRO. Pozdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.