Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

staniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez staniek

  1. Kolor auta bardzo mi się podoba Masz może Kolego jakieś lepsze/inne foto auta z tą dokładką w podkładzie?
  2. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie jest taka sama.
  3. Żadne osłony pod 300mm nie spasują P&P do żeliwnej zwrotnicy bo są mocowane na 4śrubki. Osłony od quattro powinny pasowac do fwd, odwrotnie już nie bardzo. Chyba,że się mylę?
  4. Ostatnie się nie otwiera. A samo auto to dobra baza do rezania i dopieszczania (bo widac, że trochę pracy będzie wymagało) , też takie chciałem trafic, ale się nie udało.
  5. Dokładnie tak, w tej miseczce powinien siedziec odbój.
  6. Tak, otwierają się.
  7. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ferodo, OZ, Textar
  8. Może doprecyzuję (żeby nie było,że masz dobrze,a będziesz chciał zrobic źle;), sztywna rurka wchodząca w zacisk jest/powinna byc poniżej odpowietrznika. Poza tym chyba nie nie dałoby się założyc odwrotnie, tak jak pisał Dev wyżej bo przewodów by zbrakło.
  9. Odpowietrznik zawsze wyżej, bo jak byś odpowietrzył?
  10. Oryginalnie miałem 11, teraz mam 12, jest OKi. Springi z wyższymi klasami wagowymi najłatwiej kupic właśnie od cabrio, będą pasowały.
  11. Ja mam Sirio Turbo montażową, ale kabel z końcówką jest taki sam jak w tej stopce PL. Pamiętam jedynie, że pod śrubę chciałem dac podkładkę sprężynującą, ale robiło się już za grubo. Jest na styk/idealnie, ale lampka do śruby nie dotyka. Blacha tylko trochę cienka, pasuje trochę wzmocnic jak antena konkretniejsza. Jeśli masz taką stopkę/z takim mocowaniem to powinno byc OKi http://konektor5000.pl/index.php?p1237,glowka-dv-sirio-czarna-na-plytki-montaz-pastylka
  12. Da radę bo mam tak zrobione kwestia stopki, musi byc na płytki montaż np. coś takiego http://konektor5000.pl/index.php?p773,glowka-pl-sirio-na-plytki-montaz-kapturek-4m-rg58-satec-wtyk-katowy-uc-1-do-radia
  13. Ja wymieniałem bo były za krótkie. Linki od S4 są o 30 albo 35mm dłuższe od standardowych. W B7-kach chyba obstają na styk, ale nie jestem tego pewien do końca.
  14. Ciekawe tylko czy dobrze się zrozumieliście? Może serwis mówił o zwykłej dokładce, które owszem występują jako nielakierowane (czyli idzie kupic bez podkładu). S-line'owe zawsze chyba były w kolorze, ale tego nie jestem do końca pewien. Tak czy inaczej dzięki bardzo za info i już nie robię bałaganu w temacie. Pozdr
  15. Z tą masą na klapie to różnie bywa, np. w B5 sedan zawiasy mają tulejki z jakiegoś tworzywa, i na klapie (na masce zresztą też) nie ma grama masy. Dlatego ostatecznie w B5 miałem antenę w dziurze na dachu. Nie wiem jak to wygląda w B6-tce? Bo od razu dokonałem świadomej profanacji tego jakże pięknego auta (mając na uwadze to, że już nikt go nie odkupi) i wwaliłem antenę w dziurę
  16. Nic nie trzeba ściągac.
  17. Wiem, wiem, czytałem, ja to robiłem tradycyjnie na przykręconym zacisku. Dlatego 3x to robiłem
  18. Ciężko po prostu zrobic to na raz zakładając suche zaciski. Ja tył odpowietrzałem dla pewności chyba trzy razy.
  19. Dzięki, ja znowu wolałbym goły plastik. Ale wszystkim nie dogodzi
  20. Mam pytanko czy ta dokładka jest w podkładzie, czy to goły plastik?
  21. Masz rację takiego auta nie da się sprzedac Można kupic specjalny kabel http://konektor5000.pl/index.php?p854,okablowanie-nagoya-rc-5ms-supercienki-kabel-35cm-niskostratny-465cm-stopka-pl-5m-kabla-wtyk-uc-1-do-radia
  22. Jak Kolega ma nawigację to zawsze można wywalic antenkę GPS (dac zamiast niej jakąś wewnętrzną) i w jej miejsce dac antenę CB. Bez przesady z tą "dyskwalifikacją" przy odsprzedaży.
  23. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czyli lampy EU i GB w B6 niczym innym się nie różnią? Tak samo jest w xenonach i bixach? Tak z ciekawości pytam.
  24. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Poniżej 100zł idzie kupic, tylko ze stanem tych rolet to już różnie.
  25. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    O takiej rolecie mowa, przykładowa aukcja http://allegro.pl/audi-a4-b6-roleta-bagaznika-czarna-8e986355335j-i5037843613.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.