Treść opublikowana przez staniek
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Wszystko zmieniasz + trochę rzeźby, nie wiem czy warto, co i jak masz w temacie Kolegi michałswd. Gdybym miał jednak na przodzie 345 to tył pewnie musiałby byc większy niż 300mm Edit: michałswd pytanie gdzie Twój temat?
-
B6 DIVISION
Ale karę/mandat raczej przywalą
-
B6 DIVISION
lewa strona 4F0611721C prawa strona 4F0611722C
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Różnica jest w wadze, czyli przekrój jest większy przy tej samej średnicy zewnętrznej staba.
-
B6 DIVISION
14pin to pod pamięc
-
B6 DIVISION
Od tego, jak mi się pamięta, ktoś już brał spryski i polecał http://allegro.pl/show_user.php?uid=4086781
-
B6 DIVISION
Niby do BRD powinien byc taki nr 03G131501R (wcześniej były z końcówką J i Q).
-
B6 DIVISION
To jak nie Recaro to co? A może myślisz tylko o innej kolorystyce? Tak w ogóle to RS4 jeszcze jest, tak strzelam
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ja nie zmieniałem tylko inaczej zamocowałem w blasze na wachachu Z tą linką to chyba trochę zależy od rocznika, w mojej modelowo 2003 nie ma opcji,żeby linka wystarczyła na długośc i ciągle siedziała chociaż częściowo w uchwycie. Linka z S4 B6 jest dokładnie 3cm dłuższa od mojej.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jeśli te zaciski i jarzma rzeczywiście są od S4ki B6/7 to będą pasowały.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Wydaje mi się, że każdy pisze tu o "swoim" i nie wiadomo o co w tym wszystkim chodzi Jak zacisk siedział w B8 to i przewód jest z By8, bo ten z S4 by nie pasował. Spytaj osobę od której kupiłeś zaciski czy nie ma tych sztywnych rurek. Ewentualnie do kupienia w serwisie, tyle, że trochę drogo.
-
Szyberdach
Tak czy inaczej spora rzeźba Chyba już łatwiej założyc jakiś markowy akcesoryjny szyber.
-
Szyberdach
Poszycie dachu w miejscu styku z szybrem jest tłoczone/wywinięte, nie zrobisz czegoś takiego ręcznie. Dochodzi też chyba (ale tu znowu nie jestem pewny, moja pamięc jest dobra, ale krótka) dodatkowe wzmocnienie dachu, ale to może ktoś potwierdzi. Wszystko da się zrobic, tyle, że nie zawsze ma to sens. Też cierpię z powodu braku szybra w By6
-
Szyberdach
Trzeba chyba całe poszycie dachu wymienic. Węże od odpływów idą słupkami, a słupki chyba (tu nie mam pewności) są wypełnione pianką? Gdyby było łatwo to sporo osób by rezało ( w tym ja;)
-
B6 DIVISION
Edytowałem swojego posta, zanim odczytałem Twojego. Na fotach te śruby wyglądają na metalowe.
-
B6 DIVISION
Najpierw sprawdź czy na listwie pod tą śrubą jest wgłębienie/nawiercenie, albo daj foto całej maglownicy (najlepiej widok z góry). Magla z By6 akurat za dobrze nie pamiętam, pamiętam jedynie, że w mojej B6 jest możliwośc blokowania listwy (bo korzystałem). Edit: Patrzyłem na foty na Allegro, i jest to to o czym pisałem. Ale ta śruba powinna wkręcic się do oporu niczego nie blokując, bo to jedynie zaślepka. Chyba, że ktoś coś podmienił jeśli jest za długa?
-
B6 DIVISION
Znaczy masz dla mnie boczki z roletkami? Sobie taki sprawiłem z Exeo, tylko nie wiem po co tam ta zaślepka (czarna śruba plastikowa), czy tam jakiś przewód wchodzi, odpowietrznik czy co Na 99,9 % otwór ten służy do blokowania maglownicy w położeniu środkowym. Jeśli się nie mylę to po wykręceniu tej plastikowej śruby, na listwie powinno byc widac, dac się czymś namacac wgłębienie/nawiercenie w które wchodzi koniec bolca/śruby blokującej listwę.
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Ja na przodzie zostawiam 1BE/1BD (nie chcę za mocno utwardzac, bo niby potęguje to podsterownośc), a tył ma byc 22mm (teraz mam tak jak Ty 20mm). Dobra koniec spamowania Pozdro
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Niestety tak.
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Nie mówię, że łatwo upolowac, a tym bardziej szybko Czuc różnicę po przesiadce z 20to milimetrowego?
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Ja tam mam czas i upoluje kiedyś, mooże A kilka lat temu nie kosztował nawet trzech stówek chyba.
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Tu konkretnie Kolega pytał o stabilizator przedni, który w B6 jest taki sam w zawieszeniach 1BE i 1BD Co do tyłu jest tak jak napisałeś.
-
[BEX] 1.8TQ AVANT
Raczej jest to 16" Fajna sztuka
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Kategoria wagowa zależy od wersji silnikowej, napędu, wyposażenia i chodzi zasadniczo w tym o to by w każdym przypadku auto miało identyczną wysokośc (jakieś 66cm do rantu błotnika przód i tył). Ze sprężynami z wyższych kategorii można kombinowac jeżeli np. tył auta siedzi. Te sprężyny z olx są oryginalne według mnie.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tył różni się chyba tylko jarzmem i tarczą, zacisk raczej jest taki sam.