Treść opublikowana przez Bart_poznan
-
B6 DIVISION
a czy przed wymianą kompresora na nowy układ był płukany i czyszczony ? bo jeśli wymieniałes poprzedni kompresor z powodu zatarcia a tak najczęściej się psują to w układ poszły opiłki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
klucz sprzętowy jest w kablu także dany chiński kabel działa tylko z dana wersja softu
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
Byłem u znajomego (przy okazji mechanika) dziś i miał 3.0tdi na chwilę. Jak zawsze chłopak jest spokojny to dziś rzucał cenzura na lewo i prawo z jego powodu Przytoczył mi kilka rzeczy charakterystycznych dla tego silnika: elektryczna geometria turbo, wtryski piezoelektryczne, rozrząd od d*py strony, klapki w kolektorach itd itp o dostępie do każdej pierdoły nie wspominając... A! i to wszystko się psuje (i nie jest tanie) Lepiej przemyśleć co nieco kilka razy. Fajny silnik na pewno dopóki nic się nie dzieje. Wtryski piezoelektryczne? przecież tam jest pompa cr. Po za tym na pewno miał na myśli poprzednią generację nie tego co ma maks pompa CR jest to oczywiste , a wtryski są piezoelektryczne
-
B6 DIVISION
Jak sobie poradziłes z wewnętrzymi? Wymieniałeś? Jeśli tak to na jakie? inny używany i znów na jakiś czas spokój nowy występuje jeśli się nie myle jako cała półoś i kosztuje w detalu ponad 3k zł masz jakieś namiary na tą firme co je regeneruje ?
-
B6 DIVISION
chińszczyzna , jakbyś potrzebował to mam pare przegubów zewnetrznych bo u mnie miałem problemy z wewnetrznymi
-
B6 DIVISION
który moduł? w A3 tą funkcją zawiaduje 09 czyli również MCE a w B8 albo MCE albo Moduł komfortu odnosnie zewnętrznych urzązeń można zajrzeć tutaj http://www.rymi.pl/ess.html ma wbudowany czujnik przyspieszeń także nie będzie startować za każdym hamowaniem
-
B6 DIVISION
chodzi o coś takiego odnośnie B7 MCE na pewno tego nie obsługuje trzeba by dokładać ewentualnie dodatkowe moduły zew da się to włączyć w A4 B8 i A3 8P i całej platformie golfa V
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
to idzie przekodować światła albo poziomują sie po zapłonie "15" albo po pojawieniu się sygnału ładowania alternatora "61" adaptation 10 : Channel 7: Term.61 function 0 = Term.61 function disabled (reference run always performed after term.15 On) 1 = Term.61 function enabled
-
B6 DIVISION
zobacz oznaczenia , ale coś mi świta ,że są takie same Lewa jest K1AT a prawa K2AT
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
to ja , LY7R crystal blue metallic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to sobie pogadaliście
-
B6 DIVISION
no przody jasne , ale jak nie zmienisz przełącznika z przodu na 4 szyby tył będzie chodził z tylnych przycisków normalnie
-
B6 DIVISION
wyda ale co to za frajda same tyły będa chodzic
-
B6 DIVISION
kaju dzięki za wiązkę
-
Air Bag błąd 01794
posypał się program w sterowniku airbag , vagiem tego nie zrobisz trzeba wysłać sterownik do magików co się tym trudnią np tu http://infocar.pl
-
Śruba regulacji wysokości świateł a4 b6 bixenon
ta śruba służy do regulacji kąta , ta od wysokości jest zupełnie przy błotniku
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
by wyjąć piny te małe trzeba wysunąć ten fioletowy plastik i jak się spojrzy na wtyczkę od strony pinów widać dziurki nad każdym z pinów , wystarczy szpilką wciskać zabezpieczenie i delikatnie próbować wysuwać pin nie ciągnąc zbyt mocno za kabel bo się urwie kwestia treningu i idzie
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
wszystko zależy od tego jaki masz wyłącznik świateł , w oryginale jak były zwykłe żarówki i w moim przypadku włącznik 531 bez literki światła wyłączały się na moment rozruchu ponieważ są zasilane z punktu "75X" czyli napięcia po kluczyku ginącego w momencie rozruchu , gdy zmieniłem włącznik na 531C musiałem przełożyć piny i w tym momencie światła są zasilane bezpośrednio z terminala "30" czyli stałego napięcia i już się nie wyłączają pryz odpalaniu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak przekodujemy licznik na kanade to wtedy wyświetli się napis "press ciutch to start engine" i będzie emitowany gong przypominający o kluczyku w stacyjce przy otwartych drzwiach
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wziąć wakuometr do ręki i zobaczyć jakie jest podciśnienie w układzie ...
-
CAR AUDIO TRÓJMIASTO
http://audiomanufaktura.pl/tu zajryzj
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sprawdzić dolot powietrza , odpiąć wężyk od EGR , podłożyć inna przepływkę i pytanie czy stało się to nagle czy stopniowo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pompa przetaczająca ze zbiornika daje gdzieś 0,5 bara wystarczy ,że zdejmiesz wężyk dochodzący do filtra i podłożysz naczynie włączysz zapłon i sprawdzisz czy coś pompuje ,
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jakby ktoś rezał poziomowanie xenonów mam czujniki przód i tył na zbyciu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
17965/P1557/005463 - Charge Pressure Control: Positive Deviation klasyczne przeładowanie , albo zawór N75 nie domaga albo jeździsz pan jak emeryt i geometria się zaczyna przycinać