Treść opublikowana przez Skrzypek
-
[B5 AFN] Pierwsze w życiu AUDI :)
bardzo ladne autko, gratuluje wyboru marki :>
-
[ALL B5] Montaż CB i oświetlenie podłogi
mnie tam taki sposób montażu CB nie odpowiada. Według mnie do radyjka musi byc łatwy dostep. Przecież nie tylko zmieniamy kanały, czasami trzeba podgłośnić lub ściszyc, czasami podregulować zakłócenia. Najlepsze miejsce na radyjko to http://img291.imageshack.us/my.php?image=cbtp3.jpg
-
[ALL B6] Montaż CB
jeśli będziesz chciał podłączyć sie w taki sam sposób co ja, to musisz w pierwszej kolejności zdemontowac plastiki miedzy siedzeniami kierowcy i pasażera i wtedy dopiero bierzesz sie za środkową konsole
-
[ALL B6] Montaż CB
ja tam podłączyłem sie pod zapalniczkę, tylko że od tyłu (w tunelu) aby przewodów nie było widać
-
Spoty Olsztyńskie
ciesze sie ze wam sie spodobało :> az sie zawstydzilem to moja pierwsza tego typu prezentacja nastepna bedzie lepsza :> :> :>
-
[ALL B5] Zimówki do sedana czy mogą być węższe od letnich?
zależy czy chcesz miec lepsza przyczepność czy lepiej wygladajace auto
-
[ALL B5] Zimówki do sedana czy mogą być węższe od letnich?
Zgadza się że im węższa tym lepsza. Ale gdzieś to minimum wąskości jest. Tak myślać to można dojść do 175 czy 165 Dlatego 195 to jest minimalna szerokość na zimówkę i jednocześnie najlepsza opcja według mnie 185 tez sa odpowiednie
-
Spoty Olsztyńskie
troszkę się pobawiłem i spłodziłem krótką prezentację z ostatniego spota :> :> :> http://video.google.pl/videoplay?docid=-7611465096415732012 lub
-
[ALL B5] Zimówki do sedana czy mogą być węższe od letnich?
dokładnie tak jak pisze jarko na zimę zaleca się węższe opony, zwróć uwagę na samochody sportowe w których w rajdach zimowych są montowane wąskie kapcie. Węższa opona to mniejsza powierzchnia styku ze śniegiem, więc większy nacisk na jezdnię, zatem lepsza przyczepność
-
[B5 1Z] AIRBAG pasażera - czy można odłączyć?
spoko :> :> :> wiec zadziałamy w niedzielę :>
-
[B5 1Z] AIRBAG pasażera - czy można odłączyć?
W najbliższym czasie powiększy mi się rodzina i aby zwolnić na tylnej kanapie miejsce dla niemowlaka chciałbym 4-letniego synka posadzić na przednim fotelu (oczywiście w foteliku). Z tego co udało mi się dowiedzieć to istnieje taka możliwość pod warunkiem, że zostanie odłączony AIRBAG i tutaj moje pytanie. Czy jest możliwe odłączenie tylko poduszki pasażera? Czy można zrobić to VAGiem? Znajomy w Oplu odłączył poprzez wstawienie w układ opornika, ale czy takie rozwiązanie jest bezpieczne? z góry dzięki za pomoc
-
[B5 AFN] Twardy Hamulec
jeśli hamulce działają, tylko masz twardy pedał to stawiałbym na pompę hamulcową.
-
[B5 AJM] Jak wyjąć radio Symphony ?
ja tam używam szprych od roweru :>
-
[B5 AFN] co tak piszczy
zerknij czy rolka napinacza nie pracuje pod kątem to że wymieniałeś części nic nie znaczy :gwizdanie: zdarza sie ze nowe czesci moga byc wadliwe
-
Spoty Olsztyńskie
w niedziele jestem w olsztynie jesli chcesz........ Pasuje jak diabli, tylko napisz o której godzinie Tobie pasuje trudno mi jest teraz powiedziec o której na pewno miedzy 12 a 14 prześlij mi na PW swój nr tel. to zadzwonie jutro :>
-
Spoty Olsztyńskie
w niedziele jestem w olsztynie jesli chcesz........
-
Spoty Olsztyńskie
Ok , w poniedzielnik też pasi, to co pod carrefourem? A propos ilości odpowiedzi między Nami a EL w wątkach spotów warmińsko - mazurskich, to powiem: Ich kiełbasa już dawno przegoniła Naszą kiełbasę... :decayed: :polew: buahahha :polew: :polew:
-
[B6 AWX] Czym wyczyścić welurową tapicerkę ?
jest Vanish do kolorów
-
[B5 AFN] co tak piszczy
fachowcem nie jestem ale sprawdz napinacz
-
[B6 AWX] Czym wyczyścić welurową tapicerkę ?
powinieneś zmieścić się między 200 a 300pln
-
[B6 AWX] Czym wyczyścić welurową tapicerkę ?
ja tam czyscilem vanish_em i efekty były całkiem całkiem
-
[ALL B5] Proszę o pomoc :)
masz tutaj http://moto.allegro.pl/item547390890_diodowe_lampy_tyl_audi_a4.html troszke tańsze niż powyżej
-
[ALL] CB ALAN 42 MULTI - kupować?
może ten wątek ci pomoże w wyborze http://www.a4-klub.pl/smf/odp_cb_uniden_pro_520_xl-t38669.0.html;msg470885#msg470885
-
Spoty Olsztyńskie
co tu taka cisza?
-
Spoty Olsztyńskie
jutro bede w olsztynie jesli chcesz możesz sie podłączyć