Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. hehehe, czytałem jego wypowiedź po wyściu, mówił, że chciał łyknąć Webbera, wcisnął gaz za głęboko i koła się ślizgnęły
  2. no teraz może być ciężej, bo dopiero co otworzyli[br]Dopisany: 16 Maj 2010, 18:35_________________________________________________kubicę oglądaliście??
  3. witam ktoś jeszcze czeka na roberta?? :przebiegly:[br]Dopisany: 16 Maj 2010, 13:37_________________________________________________http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100516/REGION00/112643258
  4. mech15 odpowiedział(a) na .:campino:. temat w Audi A4 B5
  5. fajny wyścig, alonso zaspał zaraz przed metą :doh1: z schumacherem to już się nie polubią :decayed:
  6. na allegro są też nieoryginalne osłony jeśli cię takie interesują
  7. da radę :good:
  8. a twój brat nie jeździ czasem czarnym kombiakiem, z przyciemnionymi wszystkimi szybami oprócz czołowej?? widziałem coś takiego w RZ i powiem, ze nieźle to wygląda
  9. tu se rozszyfrujesz co poniektóre: http://www.audiklub.org/wyposazenie.html
  10. to:) http://www.eupload.pl/files/1UG0JKEQ/WAUZZZ8DZSA082331.pdf
  11. miałem to wrzucić do działu chiptuning, ale co tam: http://www.sadistic.pl/uwazaj-jak-chodzisz-vt38908.htm[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 14:15_________________________________________________i jeszcze takie: http://www.sadistic.pl/najlepsze-solo-gra-sie-zawsze-na-dachu-vt38861.htm
  12. nara bulik[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 22:38_________________________________________________narka koledzy tu coś na dobranoc: http://www.sadistic.pl/przestrasz-swoje-dziecko-vt38797.htm
  13. miazga :polew: http://www.sadistic.pl/przestrasz-swoje-dziecko-vt38797.htm
  14. O nieeeee :decayed: :laghing2: :laghing2:
  15. jaro4444 ogarnął ten temat-poczytaj na 9 stronie: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ajm_koncepcja_na_dlubniecie_parcha-t38351.120.html
  16. podaj twój vin to ci powiem z czym twoje auto wyjechało z fabryki
  17. no to jest menda jedna... :disgust: ku***a... że się tak wyrażę... co za kapuś nie biorę jej na imprezy :decayed:
  18. Bartku interesuje cię lista wyposażenia twojego auta??
  19. a nie wiem ile ma tamto, nigdy tam nie byłem, tu mi dobrze rezaj audiczke pozdr
  20. to drugie forum nie ma zbyt dużo fanów na tym forum naklejek zaraz ci poszukam[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 17:12_________________________________________________1Z to typ silnika, ja mam AFN, jak ktoś jest oblatany to wie, że 1Z to 90KM, a AFN to 110 KM idt, itp tu więcej: http://www.audiklub.org/silniki.html naklejki i inne tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/gadgety_klubowe-b113.0/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.