Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. zapodaj zdjęcia makro twojego zegarka
  2. hehe dobrze że niedawno była wypłata a co twoim zdaniem jest ciekawe? bo jak dla mnie to co chwilę się coś ciekawego tutaj przewija zgadza sie :nabijasie: i to wszystko co sie tu przewija
  3. , śledzę już jakiś czas ten temat: fajna atmosfera -tak jak na gliwickich
  4. tutaj tak poszperałem i w Gliwicach też macie okazały klub http://www.aeroklub.gliwice.pl/index.php działasz tam coś??
  5. a dobrze dawkowałeś??
  6. patyki tzn szybowce??
  7. witam witam kolegów z katowic, podczytuję co tam się u was dzieje, ale żadnych ciekawych info, poza ustawką na jakąś bibę, tu nie widzę
  8. na pewno się wybiorę, bo od czasu do czasu chodzi mi to po głowie a w Rzeszowie nie ma sekcji spadochrnowej??
  9. będzie coś takiego o webasto??
  10. witam jak na '97 to kolorek ładnie się trzyma i ładnie utrzymane auto kiera+zegary + jakbyś mi poświecił gdzieś na drodze tymi lampami to bym się zdenerwował trochę takich samych felg szukam do swojego mi też nie domagał mi zamek-rozleciał się :/ 140 KM samym programem, ale warto zmienić turbo na AWX pozdr
  11. oo, to spoko kiedyś stąd dużo ludzi wyjeżdżało na śląsk-huta, kopalnie, zakłady włókiennicze, prawie tak jak teraz młodzi na wyspy jak się cieplej zrobi to możemy się spotować, może ja kiedyś zagoszczę w gliwicach :gwizdanie:
  12. ale opuść ją do asfaltu, żeby to światło się rozlewało po nim jak płomienie
  13. po odczycie i analizie logów
  14. no nie miałbym jak tego udowodnić niestety, ale na gugul erf Knurów wygląda przyzwoicie więc chętnie rozszerzę znajomości *google earth
  15. Gorzej jak te felgi nie trafią do Ciebie nie chcę nikogo urazić dokladnie a pozniej zale na forum w domyśle-podobna sytuacja miała już miejsce na forum??
  16. no ciekawy pomysł , listę zaufanych kurierów trzeba było by zrobić
  17. tu możesz sobie doczytać: http://www.a4-klub.pl/smf/b7_bre_jak_czesto_lac_uszlachetniacz_do_wtryskow_czyszczenia-t98081.0.html
  18. ładne auto!!!!! silnik+Q przemawiają do mnie najlepiej pomacamy na spocie
  19. http://pl.wikipedia.org/wiki/SDHC
  20. nie Pucka nie znam, od razu bym go poznał na tym filmiku z Rosji
  21. tutaj, albo na katowicach, ogólnie na śląsku to fajne chłopaki-bez podtekstów mam kilku znajomych z rybnika i okolic
  22. no w rzeszowie cicho więc będę się starał być z wami na bieżąco dzięki za gościnę
  23. tego bym nie wydolił psychicznie[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 23:47_________________________________________________no nie było mnie przy tym lataniu, ale z waszych postów wynika ze mam czego żałować

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.