Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. Działam commanderem. Te immoboxy tam na liście były dwa do wyboru (do A4) i tymi dwoma próbowałem, bez skutku. Chyba przeoczyłem ten sposób dodawania vagiem, o co ci dokładnie chodzi?
  2. Wstawiłem zegary z polifta, wszystko ogarnięte tylko został immobilajzer. Nie chce mi przyuczyć moich kluczy (4 szt.). Czy moje stare pastylki w kluczach nie zatrybią z nowym licznikiem i muszę je wymienić na nowe, czy coś innego skopałem? W pierwszym poście jest napisane: NIE !!! Nie można użyć transponderów z kupionych na allegro kluczyków. Muszą być nowe. ale soul pisał, że normalnie mu poszło na starych kluczach?
  3. ten niby chrom na obwodzie też malowałeś? później wszystko bezbarwnym?
  4. mech15 odpowiedział(a) na Nelson temat w Audi A3/S3/RS3
    i tymi wahaczami wyprostujesz koło z powrotem?
  5. mech15 odpowiedział(a) na Nelson temat w Audi A3/S3/RS3
    te niebieskie rurki, to są amorki przód?
  6. mech15 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Niestety, statek nie poczeka
  7. Pamiętaj, że na starej piczy - młody ch.j się ćwiczy ABG co za brak kultury...
  8. mech15 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    GILI, nie przejeżdżałeś czasem o 17 przez Człuchów?
  9. http://niezalezna.pl/65500-katarzyna-p-zwiazana-z-afera-abmer-gold-jest-w-ciazy-z-pracownikiem-wiezienia
  10. http://demotywatory.pl/4469824
  11. Ta jasne... do drugiej minuty widziałem tylko te paski
  12. to tylko złudzenie optyczne, poziome paski powiększają jej cycki
  13. mech15 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    tylko i o to chodzi
  14. mech15 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Trudno, ale jak zaczyna ci krzywo iść to prostujesz do przodu i tak do skutku. Jeśli rampa pod kątem, czy coś takiego to kaplica Ale za to jazda do przodu to bajka.
  15. https://www.youtube.com/watch?v=2zlD_eNdVhA
  16. mech15 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    ładne
  17. Dzieki za odpowiedz na moje pytania. Wolałem się upewnić bo wydaje się proste a na około spece krzyczą za to 100-150zł. co do ad.4 spodziewałem się innej odpowiedzi a nie takiej dziwnej z obrażliwymi podtekstami. Autocenzura ???? Ja tam nie widzę kszty obrazy. Inaczej nie można było odpowiedzieć
  18. Słyszałem taką hipotezę, że panie tak leciały na ten film bo były przekonane, że to na podstawie książki kucharskiej "sadło-masło" suchar z RMFu
  19. Wczoraj chciałem to zobaczyć, ale 30 min. to nie wytrzymałem. Nie mam pojęcia jak to pobiło rekord otwarcia...
  20. Na Litwie od tego roku euro! Jeśli chcesz tylko do Wilna, to nie musisz przez Kowno. W Marjampolu kręcisz na wschód w A16/E28, poza krótkim fragmentem bardzo dobra droga, a po dordze Troki. Weź sobie cb radio, ustaw na 28 i pytaj naszych kierowców ciężarówek a dojedziesz bezpiecznie. Poza tym co koledzy wyżej pisali to w Wilnie masz jeszcze Ostrą Bramę. Dziewczyny bardzo ładne!! Ogólnie Litwa brudna, zapach Skandynawii można poczuć dopiero na Łotwie kilka km za granicą z Litwą. Zdaj relację jak było
  21. ach te rozrządy w ciasnych poprzeczniakach Trepek lubi ciasno, ale bez przesady ci o wałkach, synchro a tutaj taki post!!! :decayed:
  22. Oglądałem, bardzo fajny....szkoda goscia +1 Moja podsunęła żebyśmy oglądnęli, więc patrzę i nie wiem czemu mi się tak podoba, a na końcu reżyseria Clint - i wszystko jasne Dom zły - psycha siada
  23. mech15 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    nie wiem czy dokładnie w Białym Borze, fotoradarów tam nasrane jak piszesz tutaj znalazłem, że mieli się brać za tą 60-tkę: http://prawo.rp.pl/artykul/1112290.html ale nic, że to już obowiązuje
  24. mech15 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Bobolice, Biały Bór gdzieś tam No właśnie w tej kwestii opinie są podzielone, dlatego pytam. Inne mi nie strzelały przy tej samej prędkości.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.