Treść opublikowana przez wiki
-
[B5 2,8 QUATTRO] No nareszcie
zaraz mnie tu zlinczują ale to powiem stanowczo za nisko siedzi pod względem wizualnym i praktycznym pozatym bryka extra
-
Kolory tapicerki
różnaśne, także ty i twój przyjaciel możecie mieć rację paleta tapicerek w B6 jest bogata zwłaszcza u Helmutów
-
[A4 B5 1.8 ] z 1997
bardzo ładna i nie przesadź z tjuuuningiem Made in Wiocha bo szkoda tak ładnej serii
-
silniczki w reflektorach
widać je a nie banglają a czy chodziły to nie jestem pewien (lampy nie ori bo był robiony po przyprowadzeniu z Niemiec i może coś tam w warsztacie skopali z tym ?)
-
silniczki w reflektorach
otóż jak reguluję wysokość świateł to nic się nie dzieje, silniczki chyba są bo wtyki w reflektory wpięte (lewy górny róg patrzac od przodu) więc może jakiś bezpiecznik za to odpowiada. Kiedyś chyba działały ale nie jestem pewny bo jeżdżę jeszcze Vectra i może mi się pomyliło w każdym bądź razie prosze o radę
-
[b5 1.6 ADP 97 rok] luźny pasek od pompy
zmieniam mechanika ! :twisted:
-
[B5 1.8] wysokie spalanie
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
[B5 1.9 TDI AJM] temperatura plynu chlodzacego(wskaznik)
który :shock: ja tu mieszkam daj na PW
-
[b5 1.6 ADP 97 rok] luźny pasek od pompy
no jak to co zderzak i chłodnice na bok :razz:
-
[B5 1.8] wysokie spalanie
tak jak kolega mrog pisze i wtedy będziesz wiedział czy tyle pali czy układ kontroli ilości paliwa w baku jest do d*py :mrgreen: OT zdeniu zarąbisty awantarek, tulisz się do takich oh jak masz fajnie
-
[b5 1.6 ADP 97 rok] luźny pasek od pompy
no ale przód auta trzeba wywalać żeby ten zasrany pasek za 13zł wymienić ?
-
[B5 1.9 TDI AJM] temperatura plynu chlodzacego(wskaznik)
i nic ci nie poleciało płynu nie wierzę :shock:
-
Czujniki z tyłu głowicy
mi wyglada to na wtyczke od czujnika temp. :shock: wiem bo ostanio u siebie wypinałem
-
[B5 1,6] Luźna wtyczka pod zbiorniczkiem płynu chłodzącego
sprawdzałem u siebie bo mamy te same silniki i mam wpiętą w dół zbiorniczka, moja uwaga taka zrób fotkę całego zbiorniczka bo coś mi się wydaje że masz nie oryginalny bo po pierwsze jest bialutki i czyściutki a powinien być już zżólknięty trochę po tylu latach no i kształt cóś nie taki ale muszę widzieć całość
-
Polecane opony zimowe
całoroczne M+S GoodYear Vector 5 (na takich kupiłem z Niemiec) i uważam że są dobre na każdą pogodę latem i zimą w poprzedniej nie miałem problemów wyjazdemczy podjazdem. wiem że zaraz powiecie jak coś do wszystkiego to do niczego ale jak na nasz bardzo zmienny klimat tzn. deszcz,sucho czasami śnieg to optymalny wybór, tylko tylnie mam chyba wyząbkowane bo mi strasznie chałsują :neutral: GoodYear to GoodYear
-
[ALL] Podgrzewanie zamka
buahhha ale to była pierwsz myśl jaka mi się nasuneła po przeczytaniu tego posta uważam że jest jednym z "najlepszych" na forum buahhha :mrgreen: sorki za moje poczucie humoru ale nie mogę się powstrzymać buahhaaa
-
[B5 AAH] Wymiana tarcz i klocków samodzielnie
z tego co w sklepie gadali to robi je Delphi, w każdym bądż razie są super teraz mam TRW/Lucas + tarcze i te TRW sa gorsze, a wymieniałem bo mi tarcze się zwinklowały i szkoda mi było tych klocków bo miały przejechane 10.000 i były jak nówki prawie :neutral:
-
[b5 1.6 ADP 97 rok] luźny pasek od pompy
no właśnie jak kręce kierownica przy manewrach parkowania jednocześnie gazując to słychać chałas czyżby to ten lużny pasek ( napewno po założeniu nowego będzie też luźny tzn naciskając na niego sporo się ugina w porównaniu do innych) :???: pasek jest ori Audi bez spekań więc co robić mechanior mówił że jest lużny ty mówisz że tak musi być i teraz jestem skołowany hmmm :???:
-
[B5 1.8TQ] ... zostało sprzedane
żeby każdy był taki szczery przy sprzedaży autka hmmm , no ale zglądniesz do nas czasami
-
[A4 B5 1.9 Di AFF] Moje pierwsze Audi
ładniutka, kolor deski ciekawy no ale te pokrowce z gaśnicą w środku to już wiochaaa
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
posiadam jak w każdym poprzednim aucie Philips Vision Plus. Dają bialutkie mocne światło
-
Podswietlenie regulacji wysokosci swiatel
kreseczka zawsze, zero nigdy a I i II swieci
-
[B5 1.9 TDI AJM] temperatura plynu chlodzacego(wskaznik)
zajmowałem się i to intensywnie :razz: i zostawiłem to, czujnik wymienię przy okazji spuszczania płynu czyli jakieś paski, u mnie jest tak do 70 ° climatronic i wskażnik pokazują to samo lecz dalej temp. na climatronicu rośnie płynnie do 90 ° a na wskażniku około 75 ° i stop. Po podłączeniu kompa wywaliło błąd sygnału czujnika temp. po skasowaniu go i ponownym podłaczeniu po paru dniach znów błąd tak że przyczyna błędnych wskazań podana na tacy termostat można sprawdzić bez wyjmowania go poprzez macanie węży i chłodnicy i obserwowanie kiedy się otwiera termostat generalnie po nagrzaniu silnika górny wąż od silnika do chłodnicy powinien być gorący dolny od chłodnicy do silnika chłodny i to znaczy że OK ( poprawcie jeśli pomyliłem kierunek obiegu :???: )
-
Jakie kupić dobre fabryczne radio z CD do A4 z 1995 ??
eehhh przesadzasz :razz:
-
[b5 1.6 ADP 97 rok] luźny pasek od pompy
jak w temacie mam luźny pasek od pompy cieczy chłodzącej jest tam ciulowy dostęp i prawdopodobnie trzeba przód wywalać jak do rozrządu a to mi się nie uśmiecha :roll: moje pytanie takie czy coś się może stać jak on jest luźniejszy czy spada efektywność chłodzenia pompa nie osiąga swoich obrotów, a poza tym rano trochę mi coś chałasuje niby to pisk niby odgłosy tarcia jak większe mrozy to się to nasila a po rozgrzaniu prawie te odgłosy ustają czy to ten pasek to powoduje. a może ma ktoś sposób na naciąg jego bez wywalania przodu auta, tam na kółku prowadzącym są imbusy lub torxy i to nimi się naciąga ? silnik się nie przegrzewa jak narazie