Treść opublikowana przez wiki
-
[B5 1.8T] Zmiana silnika na 2.7 bi-turbo
dej se spokój chłopie
-
Moje Audi A4 1,9 TDI AJM
piękny awancik no i jeszcze czarny... chyba :mrgreen: zrób fotki jak się wyśpisz
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
mojej też :mrgreen: to ten temat mamy załatwiony a co do tego to jestem za a nawet bardzo za :razz:
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
ja deklaruję żonkę jak wcześniej pisałem bo gdzie tam ona mnie puści samego z DZIKAMI w tango :mrgreen: może bym już nie wrócił tak by mi się spodobało nie no bedzie luz chyba juz wszystko widziała jesli o mnie chodzi :twisted:
-
[ALL B5] Jak to jest z klimatyzacją w zimie ?
podpinam się pod temat i mam pytanko czy zawsze kiedy włącza się nawiew- ogrzewanie przedniej szyby na panelu to załącza się klima :?: , wiem że wtedy zaparowana szyba w mig odparowuje ale to niby ja powinienem decydować kiedy ma chodzić klimka i nie zawsze włączenie nawiewu na szybe ma za zadanie odparowanie jej, tak samo jest z przyciskiem AUTO po co zalancza się klima daje to lepszą wydajność ogrzewania Może śmieszne pytania ale niech mi to ktoś logicznie wytłumaczy klimę powinno się załączać tylko śnieżynką a nie jeszcze innymi przyciskami :smile: [/hide]
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
już zaczynam ćwiczyć bo z dzikami może być ciężko :mrgreen: żonka już poinformowana, najarana i gotowa z dzikami bawić się do rana tzn. kanapeczki, donoszenie wódeczki no i odprowadzanie do łazieneczki według zapotrzebowania
-
Regeneracja czy może kupno używanej przekładni kierowniczej?
zdecydowanie regeneracja, masz gwarancję a zreszta jest to element który jest regenerowany przez koncerny samochodowe i dalej sprzedawany w serwisach
-
[B5] Znaczek audi pod kirunkowskazem
moja niunia jest z pierwszego kwartału 97 nie pamiętam miesiąca i mam po lifcie tj. lampy z tyłu no ale kiera stara no i znaczki na błotnikach są
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
na pierwszej stronie jestes juz wpisany dane do przelewu wkrotce dzięki czekam ,oh jak ja lubię takie cóś :twisted:
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
piszę się na ten zlocik z żonką to będzie mój debiut w tym towarzystwie, fajnie będzie was poznac face to face :mrgreen: a jak się upiję to ze mnie pożytku nie ma spię jak niedzwiedz zima :mrgreen: to gzie ta lista do zapisu i dane do przelewu :?: bo ja bym brał 16,17,18
-
[RS6] Audi RS6
normalnie nie zasne to jest moje rodzinne autko idealne już mam nowy cel w życiu RS6 :twisted:
-
[B7 2.0 TDI] juz jest w domku:)
piękne autko i jeszcze nóweczka z salonu marzenie ja też też chce
-
Czym pompujemy
pompowalem tym gazem trzy auta i wszystko OK ale zeby różnica byla :???: podobno jesli masz to w oponie to jest niby odporna na zmianę ciśnienia na zewnatrz i w oponie masz zawsze stale tak bylo u mnie myślę że warto te 5zł za kolo dać pożniej ewentualne dopompowanie jest gratis. No i jeszcze guma nie kruszeje niby ale kto tyle czasu jeżdzi na oponach zwłaszcza my Lord of the Rings
-
jakie tarcze ?A4 TDI 97 r 110koni
podepnę sie pod temat mam bicie na tarczach z przodu i dokonalem zakupu tarcz i klocków TRW LUCAS mam pytanko dużo przy tym roboty żeby to wymienić bo może bym sam spróbował :???:
-
[B5 1.8] moja niezla a4
milutka
-
[B5 1.8] Irolka cd.
kolorek taki żako spotykany no i felusie fajne bynajmniej z tego profilu co widać :mrgreen:
-
[B5 1.6] dziwne spalanie
sorki zapomnialem odjąc trasę w Polsce 945 - okolo 260 = 685 jeśli chodzi o jazdę do Niemiec to dotankowaem na schelu przed granicą do pelna i zrobilem dokladnie 685 km i mialem powyzej rezerwy prawie biala kreska czyli norma nie cale 7l/100 i to z klimą w 80% trasy no ale w drugą stronę to już wir w baku prawie 9l/100 i tu nie wiem czemu. A w woli ciekawości wyjeżdżalem z domu z pelniutkim zbiornikiem i przed granicą dolalem 17,6 l do pelna i dalo mi to spalanie 6,8l/100 w Polsce przy spokojnej jeżdzie
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
kupilem w Germanach wycieraczki BOSCH mam pytanko w katalogu zuważylem ze są dedykowane dwa rodzaje do A4 B5 bodajże 535 i 715 różnią się tym że ten pierwszy ma plastykowy spojler i trochę inny klips a drugi zespolony spojler i inny klips obydwa będą pasować no i różnią się jeszczcze pozostalymi modelami samochodów co ciekawe jedna z nich pasuje do Passata B5 a druga nie wedlug opisu, zamieszanie z tymi wyciraczkami które wybrać ja kupiem z zespolonym spojlerem i srebrnym napisem Bosch (fajnie to wygląda pierwszy raz takie widzę) bo mi się bardziej podobaly niż ta lopata plastykowa u tamtych poprostu kierowalem się gustem ale spędzilem przy tym z pól godziny inny by nie kupil bo móglby nie wiedzieć które lepsze normalnie paranoja a z tym Passatem to zupenie przecież mamy takie same ramiona wcieraczek (mocowanie). Dalem 24 Euro
-
Słyszalne paliwo
też chlupnie czasami aż milo posluchać jak benzynka jest w baku
-
dezynfekcja klimy
będąc w Niemczech kupilem środek do dezynfekcji klimy, jest on w postaci spray, wlancza się klimę nadmuch na max obieg zamknięty odpala się buteleczkę ze środkiem na 10 minut i gotowe. Zrobilem tak jak kazali na instrukcji, moje pytanie używal ktoś czegoś takiego kiedys, a jak wygląda to profesjonalnie a może ten środek to lipa (kosztuje 10 euro firmy NIRGIN). jak coś to zrobię fotki bo mam jeszcze jeden byla promocja w sklepie wszystko -20%
-
[ALL B5] Kabelki do tylnych głośników
no mnie to zfrustrowalo jak mi powiedzieli w warsztacie CarAudio ze musze ciągnąc kabelki przecież to AUDI i żeby nie mial glosników z tylu nie wspominając o instalacji normalnie żenada nawet w Oplach są (mialem kiedyś CORSE najuboższą wersje i tam byly !)
-
Co to za wyświetlacz??
coś podobnego mają w naukach jazdy tylko tam są lampeczki zielone i żólta luz (paranoja)
-
[B5 1.6] dziwne spalanie
oby tak bylo jak mówisz bo już się zaczolem martwić że coś się niuni pomylilo, to sądzisz że na shelu w germanach też mają gnojówkę czy ta moja mieszanka pól na pól byla tak szybko lotna w każdym bądż razie by to pierwszy i ostatni raz kiedy tankowalem Vpower Racing, na 95 Super Benzin lepiej śmiga i nie ma takiego apetytu. Dzięki ci przyjacielu o ciemniejszej karnacji
-
[B5 1.6] dziwne spalanie
jadąc przez Niemcy przejechlem na zbiorniku 685 km i jeszcze zostalo paliwa prędkości różne 120; 140; 160 no i miejscami 200. Natomiast jadąc z powrotem (zatankowalem 35 l VPower Racing i zmieszala się ona z 95 będącą w zbiorniku też schell dalo to pelny zbiornik)na tej mieszance przy stalej prędkości 140, 20 km przed granicą musialem dotankowywać franca wziela okolo 9l/100 km czy to byla zla prędkość no bo w tamtą stronę to fenomenalnie tylko że tam prędkość byla zróżnicowana. w Polsce na trasie brala mi 7l czyżby za dobre paliwo i tak byla spragniona
-
[B5 1.6]nagly spadek poziomu paliwa
podczas jazdy autobanem po przejechaniu okolo 1000 km z ostatniej bialej kreski na wskazniku paliwa wskazówka spadla gwaltownie w jednej chwili na rezerwe zapalając kontrolkę jadąc dalej i szukając zjazdu i paliwa nic się nie zmienilo caly czas to samo (pomyślalem może plywak w baku się zawiesi ale nie przecież ta droga to jak lotnisko nie ma szans) po znalezieniu stacji zgasilem auto i powtórnie je zapalilem i wszystko wrócilo do normy z powrotem wskażnik pokazywal jedną kreskę biala ponad rezerwe moje pytanie co to bylo ! pierwszy raz coś takiego mialem i teraz też wszystko OK