Treść opublikowana przez Zmija
-
Piłka nożna
ze niby Ramos reka;>? nie bylo tam.. ale styl w jakim wygrali bleeeeee
-
Piłka nożna
Ani to ladne co gra Real ani skuteczne... a pan Benzema to jest tragicznie slaby ... nie wiem jak on gole strzelal kiedys....
-
Szukam doradcy finansowego
Nic w zyciu niema za darmo, za wszystko sie placi glupim przykladem jest oprocentowanie kredytu ktorego koszt TY ponosisz. a doradca jest po to zeby optymalnie dobrac miedzy innymi koszty. doskonale Cie rozumiem ze trafiales na konowalow bo takich wielu, ale niektorzy tez tak mowia dopuki nie posluchaja co Dobry doradca ma do powiedzenia i zmieniaja zdanie. Dobry doradca robi tak zeby finalne koszta byly jak najmniejsze.
-
Szukam doradcy finansowego
No niektórzy są strasznie oporni. Ja akurat nie jestem doradcą, ale szkolenie przechodziłem. Na Was zarabiają banki, a one nie zejdą Wam z procentów, bo jesteście za mali. Ale dobierz sobie z 10 kolegów i idźcie w 10-tkę a będzie inne podejście. Podobnie jest z doradcami. Nic nie mam do ludzi ze wsi (sam sie tam wychowalem i mieszkalem 12 lat) ale w miastach jeszcze idzie jakos dotrzec do potencjalnego klienta, a na wsi za nic w swiecie, nic nieda sie powiedziec, jak to mozna pomuc za darmo przeciez gdzies tu musi byc haczyk i on zabierze moje pieniadze..
-
Szukam doradcy finansowego
mily masz racje przetlumaczyc ludziom ze ty na nich nie zarabiasz jest strasznie ciezko.nikt nie wierzy w to ze pomagasz mu bez jego pieniedzy i wszedzie doszukuja sie oszustwa. a wlasnie takie stereotym buduja slabi doradcy finansowi[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 16:52_________________________________________________nietrzeba isc do doradcy. dobry doradca sam przyjezdza do klienta co jest bezplatne i niezobowiazujące
-
Szukam doradcy finansowego
nikt kto ma zdolnosc kredytowa na 200 nie dostanie kredytu na 500 to nie jest magia trzeba o tym pamietac. nie nie kieruja sie marza dla banku czy dla siebie, kieruja sie dobrem klienta bo nie bedac zwiazanym z nikim, marza dla doradcow wszedzie jest taka sama wiec chcac pozyskac klienta robi sie tak zeby byl zadowolony....a jesli w tym pracowales to wiesz ze, klient ze tak powiem jest pozyskany dopiero wtedy kiedy do ciebie wroci z prosba o ponowna pomoc. na tym ta firma bazuje, ma tych samych klientow od ponad 10 lat i oczywiscie nowych tylko i wylacznie z polecenia. a jesli masz przykre doswiadczenia z doradcami lub jak mowisz z autopsji wiesz takie rzeczy to tym bardziej polecam spotkanie z osoba z tej firmy i zobaczenie jak dziala. zaden dobry doradca nie wezmie pieniedzy od klienta.chyba nie powiesz mi ze u Ciebie w firmie na tym to polegalo?
-
Szukam doradcy finansowego
wg mnie dobry doradca finansowy jesli sie reklamuje ze wspolpracuje z 20 bankami to powinien przedstawic pelna oferte z suchymi danymi pokazanymi na tacy klientowi wszystkich oferowanych przez siebie bankow..jesli wybiera kilka bankow to powiedz czym sie sugeruje wybierajac je? najlepsza oferta dla klienta? najwyzsza prowizja dla firmy? 3 miesiace temu jak bylem w OF spytalem Pana doradcy z jakimi bankami wspolpracuje, powiedzial ze z wszystkimi. poprosilem go zeby wymienil kilka, cos tam powiedzial ale nie szlo mu dobrze... CHLOPAKI, jaki idziecie do lekarza po recepte to myslicie ze lekarz wypisuje ci najlepszy lek? czym sie sugeruje wybierajac takie kredyt dla klienta:>??? mozliwosciami jego. jaka rate bedzie mogl placic itp. firma kapitalowo nie jest z nikim zwiazana i nikt niemowi co ma oferowac ludziom.
-
Szukam doradcy finansowego
Nie wiem jak to wygladalo u |Ciebie w firmie ale moje narzeczona pracuje jako doradca finansowy i wogole to dziala na innych zasadach spotykaja sie z klientem rozmawiaja dowiaduja sie czego on oczekuje jakie ma mozliwosci finansowe itp pozniej robia analize tego wszystkiego wybieraja pare najlepszych ofert dla danego klient i ma wybor:) kazdy klient jest traktowany indywidualnie. Wlasciciele i dyrektorzy najwiekszych bankow w Warszawie, ktorzy w tym temacie ciemni nie sa korzystaja z ich wiedzy. Firma od wielu lat cieszy sie duzym prestizem i nie pozwala sobie na niezadowolonego klienta.
-
[ALL B6] Nie otwierajace się drzwi;/
tylko na zamknietych drzwiach *uj wie jak zdjac ten boczek ;/
-
[ALL B6] Nie otwierajace się drzwi;/
Panowie mam taki problem prawe tylnie drzwi niechca sie otworzyc ani klamka z zewnatrz ani od wewnatrz, klamka nie jest luzna linka jest zaczepiona tam gdzie ma byc, slychac ze centralka otwiera ale za uja nie moge otworzyc tych drzwi..;/ przerabial ktos juz takie cos;>? dodam ze jakis czas temu zmienialem glosnik w tych drzwiach i zaciekawilo mnie takie pokretelko (ahh ten czlowiek glupi) niedaleko blokady dla dzieci jest tez 2 podobne "takie cos" i niewiedzac do czego sluzy troche sie pobawilem:(
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Seat Leon 110ps 1.9 TDI i obecnie A4B6 Awx
-
Gdzie najdalej byliście swoją A4??
ja pamietam tamte wakacje autostrada w belgii jechalem z bratem jego A6 230 a lewym pasem mijal nas koles golfem l slomiany kapelusz na glowie i na golasa to oczy mialem takie
-
Która trasa lepsza do Mielna?
tak jak mówisz już tam raczej nie pojadę.. straszna wieś w tym roku byłem 2 tygodnie temu, i teraz czekam kiedy przyjdą zdjęcia :gwizdanie: nie chciało mi się nad ranem zwalniać i dostałem przynajmniej 1 strzała w dupe Wuju Kiedy dokladnie byles bo ja tez bylem kolo tego terminu ale nikogo A4 nie widzialem.... ja nie powiem jak bylo bo bylem z kobieta i wiecej czasu spedzilem w basenie przy pensjonacie niz na "miescie" umnie bylo fajno ciemna noc, lampki basenowe, whisky i kobieta zyc nie umierac
-
Spotkania na drodze
czerwona B5 z naklejka na klapie widziana dzis kolo 11 na Zana w Lu. numerow niezdazylem zapamietac pozdrawiam wlasciciela
-
Trasa W-wa -> Międzyzdroje: którędy najwygodniej?
ja jechalem ta 1 trasa tylko ze do mielna wiec z bydgoszczy do koszalina i wielkiej tragedi niebylo.. tez mam niskie i twarde;) pare drog rozkopanych .... troche kolein jak wszedzie troche dziur ale strasznie jakos niebylo... lecialem w nocy wiec ruch jakis duzy tez nie byl. pozdrawiam
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
27. Zmija (2xM czarna- logo na karku, biała- logo na karku)
-
Spotkania na drodze
no wlasnie nie mam trzeba to zmienic no ja na Dziesiatej bywam tylko kobicie zakupow siew zachcialo:D
-
Spotkania na drodze
granatowa B5 na Orkana przy biedronce kolo 18... Lz70** stales za mną jak lewoskręt robilismy:) tylko ja po tajniacku POzdro
-
Noclegi w Mielnie- co polecacie?
ja Polecam Wille millenium:) tylko nie pamietam dokladnie kosztow:)
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
pojechali i to ostro..
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
4
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
i ze dwoch Naszych ma duzyy udział w tym co graja:) nawet 3 chociaz w mniejszym stopniu..
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
gdzie jest "najlepszy" pilkarz swiata..... no nic chybaaa tej Niemieckiej maszyny nic nie jest w stanie zatrzymac trzeba przyznac ze graja przez duze G
-
Spotkania na drodze
wczoraj kolo 19 szara B6 z naklejka na klapie LU 8899** za gala w kierunku Krochmalnej. Pozdrawiam kierownika stalem prawie obok ale kolega patrzyl tylko przed siebie:D
-
[ALL] Odnośnie miniaturki w profilu
chyba nie wplaciles na serwer to i nie działa :polew: