Treść opublikowana przez Zmija
-
Siłownia
przeciez to zwykly dzien wiec nie wiem czemu by treningu nie zrobic
-
Po rekonstrukcji ACL????
Mecz mecz:) kto pyta nie bladzi!!!
-
Po rekonstrukcji ACL????
zalezy jeszcze ktory stopien uszkodzenia ...
-
Prośba o poradę - kierowca (możliwość zarobienia kilkuset zł)
hehehe zartowalem z tym kolem;d jak dobry znajomy do 500zl to wszystko co bym wzial... a wlasnie d*py pijane :decayed: ja bym tam probowal inne korzysci wyciagnac :embarrassed:
-
Siłownia
juz komus poprzeszkadzal avatar przyznawac sie ktory zglosil!!??
-
Prośba o poradę - kierowca (możliwość zarobienia kilkuset zł)
dobry znajomy;>
-
Prośba o poradę - kierowca (możliwość zarobienia kilkuset zł)
czemu dziwni ;> dlamnie jak dobry znajomy to wzialbym 500 plus paliwo nie wiecej:))
-
Po rekonstrukcji ACL????
jak boli to zaczynaj od 10 powtorzen i dodawaj sobie codziennie, rob 4 razy dziennie takie sesje:) maszyna to to samo co rehabilitant... ja jestem jednak za czlowiekiem on czuje ruch itp a maszyna tylko macha i tyle dlamnie maszyna jest dobra na pozniejszy czas na poczatku powinien byc czlowiek i tej teorii bede sie trzyma;
-
Prośba o poradę - kierowca (możliwość zarobienia kilkuset zł)
zaokraglaj do 1000:) pomysl sobie wszyscy pija a TY jezdzisz;> ile kosztuje CIE wyrzeczen taka rzecz wiec tysiac i gicior;d
-
Po rekonstrukcji ACL????
tak napinasz 4 dajmy na to na 10 sekund rozluzniasz na 20sekund i tak 30 razy i lydkle tez:) a jak Ci kazal lekarz cwiczyc bo mi cos tu smeirdzi ze zadnych cwiczen nie pokazal a kazal cwiczyc? Kondzik masyzna do ruchow biernych zamiast fizjoterapeuty czyli maszyna zastapuje "ludzia" stosowane bo sie ustawia i idzie a pacjent "cwiczy"
-
Siłownia
pamiętajcie o szejkach z dodatkiem prądu Nie pijemy szejkow z pradem :bicz: ( piwko gora 5 mozna tylko:P:) pamietajcie ze gorac sie robi i brzuch musi byc coby sie nie wstydzic ze chlop i w ciazy:P dobra lece na trening wielki piatek to wielkie ciezary beda hahaha
-
Wesołych Świąt
nie lubie swiat(jest ktos taki jeszcze?) ale rowniez zycze dla tych co lubia/obchodza WESOŁYCH i spokojnych swiat:)!!
-
Po rekonstrukcji ACL????
4 razy dziennie po 30 ruchow kazdego cwiczenia rob:) samoczynnie nic nie rob!!! jak nie zalecil tego lekarz bo sobie krzywde zrobisz!!!!
-
Siłownia
tam chlopaki mozna sobie poluzowac z dieta w swieta :tongue4:
-
Siłownia
ktory tydzien cyklu;> mnie mono zawsze kolo 3 tygodnia zaczyna tobrze"klepac" ze sila idzie masakrycznie do przodu
-
Siłownia
bez sensu.... na silowni niczego zabardzo nie przyspieszysz:) no chyba ze sokami... trzymac miche ciezko pracowac efekty musza byc:)!!!
-
Siłownia
a nie wiesz ze jest to lek dla asmatykow;> wiec da sie go ogarnac legalnie z apteki... kolega napisal ze nie dostaniemy tego legalnie a nie ze to legalny srodek.... a w aptece jak sie kupuje NIELEGALNIE??
-
Ma ktoś z was koledzy Mercedesa ML ? seria 163 do 2005 roku
chlopaki a CL'm ktos smigal moze opisac wrazenia:) czlowiek mlody itp to moglbym nawet na samo paliwo tylko robic :decayed:
-
Spotkania na drodze
srebny B6 sedan na WRA kolo godziny 16 w Kozienicach przy esselte widziany... machalem ale nie zworicles uwagi
-
Siłownia
wszystko da sie zrobic:)) mozna dostac i legalnie:)
-
Siłownia
hahah.. no jakby niebylo to nie jest steryd... a wycinke zorbi konkretna... dorzuc do tego tabletki coffeiny i bedzie gicior;) dawid jak mozesz napisz priva w jakiej cenie u siebie to masz;>
-
Siłownia
hehe no ja niestety ale jakoś nie mogę zmusić się do odstawienia tego napoju. [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 19:58_________________________________________________ koksy to koksy, mają swój świat. Myślą że są najważniejsi. Lej na nich. Na siłownię chodzisz dla siebie, trenera masz to pytaj. Po to tam jest. Wogóle to sam myślałem zrobić sobie kurs trenera kulturystyki. Nauczyłbym się jeszcze więcej a w życiu nic nie wiadomo może jakąś dodatkową robótkę po godzinach... Tez mysle o kursiee ale to blizej konca roku:)
-
Siłownia
rozumiem:)) no ja mam o tyle dobrze ze pracuje razem ze swoim partnerem tzn prowadzimy dzialalnosc... konczymy prace do domku i za godiznke na silownie;)) w sumie moge powiedziec ze troche podporzadkowalem swojego zycia silowni... mam 22 lata a zachowuje sie jak stary pryk:P rzadko gdzies wychodze itp nawet swoj ulubiony napoj odstawilem.... ale to na zdrowie wyjdzie;))
-
Siłownia
no wlasnie za to placisz:)) wiec wal smialo wszystko Ci wytlumaczy pokaze;) no ja mam swojego partnera treningowego niewyobrazam sobie cwiczenia samemu sporadtycznie sie zdarza ze sam msuze tak to zawsze we 2 nieraz pomoze zrobic kolejnych ruch nieraz zagrzeje do walki:) partner treningowy jest potrzebny :>
-
Siłownia
Przepraszam ale chyba mialo tam pisac ale glupi jestem i sie wstydze zapytac:) po 1 placisz za to i od tego sa trenerzy po 2 "koksy" tez od czegos zaczynali:) po 3 smigasz juz na silke kawalek czasu i niemasz zandego znajomego?? po 4 zacznij robic sam jak bedzie zle trener z konca sali krzyknie ej zrobisz sobie krzywde :polew: i wtedy bedzie mniejszy polew niz jakbys zapytal hm?