Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tobi_one

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tobi_one

  1. ja tez jestem za mozna zrobic grupowa sesje ;] tylko dajcie znac kiedy
  2. no w nieborowie i arkadii jest fajnie tzn. z opowiesci slyszalem, ale musze sie tam wreszcie wybrac ;] to ponoc dobra miejscowka do zdjęć
  3. no dojechal calo i zdrowo widac tylko co z autkiem?
  4. no cos mało tych fotek Panowie :tongue4:
  5. narazie jest git nie pada i oby tak dalej;]
  6. I tak ma byc Aha, koledzy, którzy mieli zwerbowac fajne furki przypomniec ich właścicielom o spocie. ps. mała podpowiedz, te fajne furki mają literki w kolorze czerwonym S i RS :gwizdanie: a A5 tez moze byc?
  7. tam to dbaja o klienta no to czekamy na prezentacje autka ;]
  8. juz rozmawialem z Nim i jest lepsza opcja;] ale nie zaszkodzi rozeznac sie bardziej w temacie, poza tym moze sie przydac potomnym
  9. hmm... 170 PS 370 Nm za ponad 6 tys. drogo troche
  10. Witam zakładam temat bo może sie przydać komuś... powiedzcie mi ile można wyciągnac samym programem z B8 2.0 TDI 143 KM tak optymalnie, a ile tak bardziej hardcorowo? mierze w 200 KM mniej badz wiecej
  11. nie ma to jak tuningowac auto starego <to tylko zarcik jak cos > to co mi sie podoba: -pakiet S-line -felgi, a raczej ich rozmiar reszte juz znam z autopsji
  12. Wszystkiego najlepsiejszego
  13. co do programow to juz sa... :gwizdanie: i jak sie jezdzi Twojemu tacie?
  14. dawajcie do Nas
  15. Tobiasz Stępniewski ----> obecnie Skierniewice
  16. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t71870.0.html;highlight=kolorowy+wyświetlacz tutaj cos niby, ale nie wiem czy cos Ci to pomoze...
  17. ja moze skoluje A5 ja tez mam GPS'a , co prawda niewlasciwy jeszcze, ale to juz coraz blizej a co do ramek to ja tam mam, i koszulke tez chyba ze chcecie zrobic gadzety ekipy ze Skierniewic i okolic
  18. no i spoko ktos musi prowadzic ten burdel
  19. po co mieli sie chlopaki z Barcy wysilac 4:0 do przerwy i wszystko jasne ;] trzeba umiejetnie rozkladac sily, bo jeszcze przeciez jest liga ;p
  20. klasyczne ,, smacznego jajka i mokrego dyngusa" przesyla Tobi_one
  21. pod prąd jest bardziej emocjonujaco
  22. Powodzenia w modach
  23. Panowie a co tak cicho w tych skierkach w sobote wieczor ? w lowiczu na rynku nawet galancie ludzi bylo
  24. B8 :bicz3: skrecalem w lewo na hortex a Ty cioles w dluga

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.