Treść opublikowana przez Tobi_one
-
Spociki w Skierniewicach
ja tez jestem za mozna zrobic grupowa sesje ;] tylko dajcie znac kiedy
-
Spociki w Skierniewicach
no w nieborowie i arkadii jest fajnie tzn. z opowiesci slyszalem, ale musze sie tam wreszcie wybrac ;] to ponoc dobra miejscowka do zdjęć
-
Spociki w Skierniewicach
no dojechal calo i zdrowo widac tylko co z autkiem?
-
Spociki w Skierniewicach
no cos mało tych fotek Panowie :tongue4:
-
[B7 BKN] Czarna mamba A4 avant 3.0 TDI, 6-biegów, quattro, s-line *UPDATE*
bardzo ladna felunek i lux foty
-
Spociki w Skierniewicach
narazie jest git nie pada i oby tak dalej;]
-
Spociki w Skierniewicach
I tak ma byc Aha, koledzy, którzy mieli zwerbowac fajne furki przypomniec ich właścicielom o spocie. ps. mała podpowiedz, te fajne furki mają literki w kolorze czerwonym S i RS :gwizdanie: a A5 tez moze byc?
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
tam to dbaja o klienta no to czekamy na prezentacje autka ;]
-
[ALL B8] Jaki chiptuning A4 B8 2.0 TDI ?
juz rozmawialem z Nim i jest lepsza opcja;] ale nie zaszkodzi rozeznac sie bardziej w temacie, poza tym moze sie przydac potomnym
-
[ALL B8] Jaki chiptuning A4 B8 2.0 TDI ?
hmm... 170 PS 370 Nm za ponad 6 tys. drogo troche
-
[ALL B8] Jaki chiptuning A4 B8 2.0 TDI ?
Witam zakładam temat bo może sie przydać komuś... powiedzcie mi ile można wyciągnac samym programem z B8 2.0 TDI 143 KM tak optymalnie, a ile tak bardziej hardcorowo? mierze w 200 KM mniej badz wiecej
-
[ALL B8] A4 S-line, czarna piękność :)
nie ma to jak tuningowac auto starego <to tylko zarcik jak cos > to co mi sie podoba: -pakiet S-line -felgi, a raczej ich rozmiar reszte juz znam z autopsji
-
Spociki w Skierniewicach
Wszystkiego najlepsiejszego
-
[ALL B8] A4 S-line, czarna piękność :)
co do programow to juz sa... :gwizdanie: i jak sie jezdzi Twojemu tacie?
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
dawajcie do Nas
-
Nasza Klasa - profil klubu
Tobiasz Stępniewski ----> obecnie Skierniewice
-
[ALL B8] Upgrade radia fabrycznego + color display
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t71870.0.html;highlight=kolorowy+wyświetlacz tutaj cos niby, ale nie wiem czy cos Ci to pomoze...
-
Spociki w Skierniewicach
ja moze skoluje A5 ja tez mam GPS'a , co prawda niewlasciwy jeszcze, ale to juz coraz blizej a co do ramek to ja tam mam, i koszulke tez chyba ze chcecie zrobic gadzety ekipy ze Skierniewic i okolic
-
Spociki w Skierniewicach
no i spoko ktos musi prowadzic ten burdel
-
Liga Mistrzów Barcelona-Bayern Monchium/Liverpool-Chelsea
po co mieli sie chlopaki z Barcy wysilac 4:0 do przerwy i wszystko jasne ;] trzeba umiejetnie rozkladac sily, bo jeszcze przeciez jest liga ;p
-
Zdrowych spokojnych
klasyczne ,, smacznego jajka i mokrego dyngusa" przesyla Tobi_one
-
Spociki w Skierniewicach
pod prąd jest bardziej emocjonujaco
-
[B5 AFN ]LZ3L, t-awx, 18"9,5jet25, KW, 312
Powodzenia w modach
-
Spociki w Skierniewicach
Panowie a co tak cicho w tych skierkach w sobote wieczor ? w lowiczu na rynku nawet galancie ludzi bylo
-
Spociki w Skierniewicach
B8 :bicz3: skrecalem w lewo na hortex a Ty cioles w dluga