Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. ja mam też wszystko w PZU i na razie, odpukać, nie narzkam :!: co prawdo nie jest tanie ale...jak widac na rożnych przykładach nie jest najgorzej IMO- za 100,200 zł taniej to nie warto ryzkować zmiany na jakieś wynalazki..Polak madry po szkodzie :razz: za 500-1000 zł mozna sie fatygować
  2. Ładne B6 :!: fotkę z jedynym słysznym bojlerem, już masz ...inne trącą zgnilizną szkoda, że nie avant i quattro :razz: wielka szkoda, że to tdi przecież teraz malinowy cyc vel adamooo sie nią lansuje :mrgreen:
  3. :shock: :shock: tym wyposażeniem mnie zszokowałeś....muszę sie dokłądniej temu "na żywo" przyjrzeć
  4. zgadzam się :!: miejsc jest kilka....zależy jeszcze jakich gabarytów telefon, wchodzi w grę :smile: ja kładę pod klimatronikiem nie masz :?: :shock: myślałem, że jak są xenony, motór 2.5 tdi to i taka pierdoła też jest u mnie w zwykłym 1.8 są :razz:
  5. tez ma tak i inne powyższe problemy a wszedłem na forum dzięki uprzejmości HUGO:) podesłał mi link http://frakir.man.lublin.pl/
  6. dajcie znać gdzie sie spotykacie z adamooo to wpadnę popatrzyć i rozruszać się...moja furka brudna siekierkowski blisko mam :razz:
  7. miejsca szybko sie rozchodzą dla mnie 2 proszę zarezerwować
  8. T-żółw odpowiedział(a) na Rogal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    jedno z moich marzeń taki S4 avancik nie skalany żadnym tjuningiem :!:
  9. he he B6 avant to jest to :razz: ładny wozik przyjemnej jazdy życzę :!:
  10. fiu fiu fajna bryka avant + q + 1.8T 180 KM na pewno ładnie jeżdzi :!: he he miałbym niezły dylemat jakbym miał 2.8q i taki zestaw do wyboru :razz: :shock: o w mordę za***iste ramki masz :mrgreen:
  11. no dla mnie zestaw marzenie ..prawie bo do szczęścia brakuje żeby był po '99 i avant piękna bryka :!: nawet z drzewem - przy 2.8q + q + tip - wybaczam :razz: :smile: kiedy będziesz sprzedawał, na wiosnę :?:
  12. czasami kiepsko/niewygodnie operuje sie dzwignią do kierunków :roll: u mnie są takie szybki pstryk i zjeżdżają do dołu, pstryk i podnoszą się :roll: z podłokietnikiem zgadzam sie :!: [ Dodano: 05-11-2006, 01:38 ] to chyba nie w każdym A4 - u mnie nie ma nic takiego :razz: [ Dodano: 05-11-2006, 01:40 ] fakt ale dla kierowcy nie jest to problemem :razz:
  13. 2.8 30V to mój obecny faworyt w B5 :!: no jeszcze z q :razz: fajne fele i kolorek gdyby nie lampy to imo super furka :!:
  14. święte słowa :razz: fajna furka...piurko ma takikolorek i motór
  15. fajny avant, fajne fotele :!: masz xenon :?: ogólnie b.podobny do auta kolegi sebmis :razz:
  16. jak zima będzie tak długa jak ostatnia to nie powinno być problemu ze śniegiem na początku marca :!: a juz sie nastawiałem na połowę lutego :neutral:
  17. zgadzam sie podobne do moich letnich felg :razz:
  18. he he spoko na razie u nas quattro to maja tylko ono, poziek i hhacek
  19. właśnie o takie deklaracje mi chodziło - dziex Panowie :!: nie będzie Karolinki :?: buuu
  20. proponuje ustalić czy jedziemy z kobietami czy nie :?: wazne bedzie przy wpłatach, ilosci rezerwacji itd najlpiej niech ludzie piszą - TYLKO SZCZERZE czy na wyjazd jadą z kobietami mam na myśli tak jak zdeniu napisał od razu, że jedzie z kobieta i jest git ja swojej powiedziałem, ze jeszcze nie wiem czy jadą kobiety wiec czeka spokojnie na ustalenia forumowe
  21. oj tam dupka go troszkę bolała to wszystko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  22. przecież to fotomontaż :mrgreen: [ Dodano: 01-11-2006, 22:09 ] sandałki trzeba do szafy schować :razz: i quattro kupować :!:
  23. myślę, ze z tym to raczje nie będzie problemu :razz:
  24. i potem moze wybijesz sobie z głowy zakup tych różnych dziwolągów :razz: :mrgreen:
  25. ja z chęcią popatrze jak inni skaczą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.