Treść opublikowana przez T-żółw
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
he he wpadłem na rowerku na fantazje, potem przenieśliśmy się do dominium na browar, po rowerku zimne piwko - jak marzenie :!: był adamooo i ono
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ok jak dzisiaj nie dajecie rady Panowie to do wtorku :razz: polansuje sie na wsiach okolicznych na rowerku trochę :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
he he foty lux malinka :razz: :mrgreen: nawet ładnie wyszedłem :mrgreen: :mrgreen: dzisiaj Audi odpoczywa :!: Na lody podjeżdżam....rowerem...dajci znac na fona kiedy spotkanko, bo mogę poźniej nie być przy kompie
-
Domykanie szyb z kluczyka
u mnie też działa domykanie z kluczyka :mrgreen: wyjawił mi to Pan, który zakładał mi alarm :razz: szyber fajna rzecz np na pogodę taką jak dzisiaj w Wawie - bez klimy jeżdziłem w poprzednim aucie miałem szyber i bardzo sobie chwaliłem - nie miałem klimy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
adamoooo....he he a ja myśłałem, że to siostra :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: fajnie było, wpadł jeszcze Norbi, szkoda, że tak późno, ja musiałem sie zmyć o 17:15 na kolejna imprę :razz: jkaby co to do jutra chopaki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no no szukuje sie COŚ większego jutro jak Arkadia była grana :razz: Luas piątkowy lansik znaczy się był grany :mrgreen: :mrgreen: hmm...miałem sie wybrać w niedzielę do fryzjera ale chyba jutro muszę pójść
-
A4 Avant
fajny kolor, avant, chromy, bez relingów ale wygląda sopoko, motór też OK :razz: mini OT :razz: myślę, że lepsze niebieskie wykończenia WEWNĄTRZ, niż BOJLER na zewnatrz :mrgreen: :mrgreen: IMO - z tym "drzewem", któreewyjątkowo mi się podoba :mrgreen: ta tapicerka dobrze sie komponuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
KICHOL wpadaj, nie ma już meczy tych z MŚ2006 :mrgreen: dzwoń śmialo, już ja Ci wytłumaczę....tak jak KICHOLOWI :razz: sorry chłopaki, to jutro na galowo ubieramy się.....na lody :?: :?: :mrgreen: :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tomboy jest poza Wawą, więc moze nie odbiera :?: :razz: wraca w niedzielę mówił, że jedzie na Mazury :!: we wtorek wyklaruje sie sprawa widziałęm dzisiaj tego nowego czarnego RS4
-
Jak użytkować klimę- proszę o rady praktyczne!!!!
10 przykazań dla użytkownika klimatronika ver. 1.0 1. Nie przeginac z temperaturą, gdyż kiedy taka gorąca pogoda - gardła szkoda 2. Używać jak najrzadziej , szkoda paliwa, pasków klinowych i medali mamonowych 3. Dbać i serwisować i kasy na czynnik nie żałować 4. Odgrzybić czasem i osuszyć w dolot psiknąć coby się grzybem nie udusić 5. Kabinę na postoju przewietrzyć albo się drobnoustroje zaczną ... rozmnażać :mrgreen: 6. Przed wyjściem z autka wcześniej ocieplić kabinę nieco - inaczej się grypska do gardła zlecą. 7. Stan wentylatora klimy sprawdzić czasem - szkoda by instalka wybuchła z gazem. 8. Nabić klimę czynnikiem z barwnikiem, szybciej wyciek namierzysz i usterkę uśmierzysz 9. Zimą ma mrozie nie martwić się że nie działa - widać tak fabryka chciała 10. Dbać pieścić i szanować i wierności instrukcji obsługi dochować. All rights reserved by Baskecior Pabianice dn. 13.07.2006 :mrgreen: PS: no to mam pierwszą premierę na A4K jak dla mnie pkt 2 delikatnie mówiać jest ..dziwny :roll: to tak jakbym kupił w Polsce quattro i i nie jeżdził zimą bo jest dużo...soli genaralnie...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
rozmawiałem wczoraj z tomboy'em, ma być we wtorek był jeszcze nowy kolega sierota z 2.5 TDi...szkoda, że nie wpadłeś :neutral: dwie fury mógłbyś porównać :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Łukasz kiedy zapodasz cos do albumu :?: tomboy dzwonił, będzie we wtorek na spocie Chłopaki przypominam, ze jakby co to "lody u T-żółwia" w sobotę aktualne
-
Zlot Mazury Lipiec
Łukasz lutuj cały czas, niech kobieta wie, że my na poważnie tam jedziemy a nie jakaś popierdółka :twisted:
-
Zlot Mazury Lipiec
To może próbuj na maxa, ja już nie bedę dzwonił szkoda, że ono nie zrobił tego przelewu
-
[ALL] Jakie felgi
te czarne fele nie są takie złe, prznajmniej oryginaly a nie wynalazki jakieś :razz: jak z gustem i bez przesady zrobion eto daje radę no i jak ktoś lubi takie ciemne klimaty to jest OK
-
Zlot Mazury Lipiec
no i co Lukas23 z tymi miejscówkami :?:
-
no to dałem foto swego quattro
fiu fiu lux malinka dla mnie bez relingów i chromów S4 avanta bardzo chętnie bym przygarnał :razz:
-
Strefa Śmiechu
Objawienie w Zielonej Górze :!: Świadek :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobra Lukas23 niech będzie..przeżyjemy...a gdzie ono :?: moze laptok znowu mu padł :?: :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
T-żółw wie wszytko...jest jak Oracle :mrgreen: :razz: :mrgreen: wojtas-audi, mnie chcesz skasować :?: :shock: :mrgreen: cużem ja bedny zawinił :?: :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no widzisz, na lody w ostatni weekend też nie wpadłeś ale w ten weekend też bedzie spotkanko :!: :razz: Panowie jak ktoś chętny to zapraszamy... godziny południowe szczegółowe info ....na telefon dzisiaj trzech nowych kolegów pojawiło się i to konkretnymi furami :twisted:
-
witam wszystkich
Cześć :!: 1.8 125 KM też sporo na forum :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ono lepiej jak by jutro Ci co jadą na MAzury wpadli chociaz na chwilkę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przeciez razem wpadniemy na spota :razz: ja jestem na 99% 1% zawsze w rezerwie :razz: Lukas23 Ciebie dawno nie widziałem, tomboy'a też...nie wspominam o poźku bo jeszcze nie wrócił chłopak :smile:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
śmiało, śmiało kolego to nie są zamknięte spotkania