Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. ja mam nowe od....dawna 3 lata :mrgreen: ...prawie od razu wymieniłem prawko i dowód na nowe...juz zzpomniałęm o tym i teraz dziwię się po co robią tyle hałasu jak widać nie każdy miał okazje to zrobić :roll: nie zyczę nikomu dzwona z nie wymienionym dokumentem, rzekomo nie bedzie ubezpieczenie wypłacane
  2. na letnim moze :?: ale widzę, że organizacja kuleje jakby co to mnie nie ma w nastęny wtorek jeszcze MŚ 2006 :mrgreen: a może... w ten weekend ....spocik lodowy można zrobić :?: :!: :mrgreen: z rodzinami, zwierzakami jak ostatnio
  3. dołączam się do GRATULACJI :!: :!: :!:
  4. na takie upałuy to niezły przeweew w tym cacku
  5. w Wawie musiłąby jeżdzić z ręka podniesioną jak...hitlerowiec...albo czesto machajaca...wyglądał bym jak....wariat :mrgreen: :mrgreen: :razz:
  6. no co Ty :?: :?: u nas :mrgreen: :razz: [ Dodano: 2006-06-28, 00:39 ] a ja już chciał napisać, że chyba spota nie było bo nikt sie nic nie pucuje
  7. Murzyn, będziesz na letnim zlociku to sie dowiesz o RS4 :razz:
  8. dokładnie, chłopaki gdzie relacja, fotki, wywiady :?: :mrgreen: a może jeszcze Evo ujeżdżają albo Rysiek swoim czerwonym RS4 przyjechał :mrgreen: :mrgreen:
  9. Wchodzi facet do knajpy i zamawia 100g czystej wódki plus coś na zagryzkę. Podaje kelnerowi banknot o dużym nominale, mówiąc: - Reszta dla pana! Kelner uśmiechając się schował banknot do kieszeni. Na to facet marszcząc brwi: - Widzę, ku**sie, że zapomniałeś, który z nas jest panem! :mrgreen: :mrgreen:
  10. poziek, chyba nie miałeś żadnych wątpliwości piszac te słowa :?: :mrgreen: :twisted: :mrgreen:
  11. ja kupiłem w ziemie i z klimą :mrgreen: :mrgreen: ale bez quattro :mrgreen: no i nie nie doczekałem się na 1.8T klima był priorytet :!: :!: bez klimy w warszawskich korkach :?: :?: :?: , nie było takiej opcji :twisted: u mnie dobrze chodzi, nastawiam na 23/22C i jest OK, dzisiaj w Wawie było jeżdźąc po mieście cąły czas + 35C, wiec zmniejszyłem do 22C
  12. bartte miał wpaść Evo IX :twisted: ej chłopki jak macie czas to róbice spota, nie wygłupiajcie się
  13. Jak wcześniej wspominałem, mnie wyjątkowo jutro nie ma Panowie football się jeszcze nie skończył :razz: widzę, że i tak reszta zajęta i w rozjazdach więc oficjalnie spota jutro nie ma :mrgreen: to powiedziałem ja T-żółw :!: :mrgreen:
  14. wiem jaki to ośrodek bo z na firmowym wyjeżdzie byłem 2,3 lata temu :razz: prywatnie też tam byłem..jak na Grunwald jechaliśmy :razz:
  15. a pytałeś o ceny :?:
  16. nie no Murzyn, to jakaś wkręta :?: kill = chodzi o ściganko na trasie/mieście itp. itd :razz:
  17. trzymać sie ramy Panowie :twisted: http://www.smog.pl/wideo/1526/niesamowita_sztuczka/ Vivaldi inaczej :twisted: http://www.maxior.pl/?p=index&id=21444&0
  18. fiu, fiu, niezłe monster :!: :twisted: Łukasz...jakoś na fotkach nie widać, żebyś przytył po tych hamburgerach :?: :razz: :mrgreen:
  19. T-żółw odpowiedział(a) na Strahd temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    http://upload4.postimage.org/442631/photo_hosting.html komputer pomiędzy dużymi zegarami
  20. z tiptronic nie ma problemu ze zmianą :mrgreen: brajdol zawsze przyjeżdżał automatem :razz: manual to inna piłka
  21. szczególnie :twisted: brajdol był już kilka razy i nie miał żadnych problemów, nawet lepiej mu się jeżdziło z kierą nie po "naszej stronie" kwestia przyzwyczajenia fakt, do wyprzedzania troszkę gorzej ale nie narzekał :smile:
  22. kotlet był zjadliwy...długo go nie żułem :mrgreen: :mrgreen: jasne, że chcemy :!: :!: Bartte jak zapodasz Evo IX to myślę, że może być duuuuża frekwencja na spocie :razz:
  23. fiu, fiu...fotki już widziałem :mrgreen: :twisted: wrażenia też znam, czekam na wyjazd do Lądka i jazdy próbne brum, brum :mrgreen: :!: he he obawiam się, że nie ma takiej opcji :razz:
  24. no wiadro konkretne Bartte wypożycz może od firmy na spota takiego "maluszka", polansujemy się troszkę z zimnym łokciem :mrgreen:
  25. Bartek, chyba chodzi o b.szbko a nie żle :twisted: z wiekiem człowiek ma większe schizy na punkcie adrenalinki :razz: fotel pasażera robi swoje :mrgreen:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.