Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ROBERT

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ROBERT

  1. Stosujesz nieodpowiedni/niezalecany płyn przez producenta i dziwisz się ze masz potem problemy ? Z tego co się orientuję czerwony to syntetyk, a zielony minerał
  2. Od pompy wody to pasek [058145271 v-belt / for power steering / Belts / 11X528MM / ADP,ADR,AEB, AFY,AHL,ALB, AKM diesel eng.] Od alternatora [06B903137 ribbed v-belt 17,8X1300MM / ADP,ADR,AEB, AFY,AHL,ALB, AKM] Od klimy [058260849 ribbed v-belt / for vehicles with air condit.14,24X855MM / ADP,ADR,AEB, AFY,AHL,ALB, AKM] Pasek rozrządu [026109119B 18mm, Z=121]
  3. Nawet jak auto stoi w garażu ? Co prawda nie ogrzewanym, jak wspomniałem wyżej, ale temperatura dodatnia jest na pewno (myślę, że ok 5*). Jak ok. +5oC to powinno wszystko odmarznąć
  4. Do poniedziałku, nie chcę "krakać" ale może całość zamarznąć
  5. Ja tam nie mogę znaleźć żadnego uszczelnienia, oringa
  6. Może już jakieś kawałki lodu dostały się do pompy wody :gwizdanie: Trzeba jak najszybciej spuścić "to co jeszcze da się spuścić" i zalać przynajmniej 1:1 G12/woda destylowana(a najlepiej jeszcze "mocniejszym"). Oczywiście chyba, że zleci 1-2 litry to od razu sobie daruj dolewanie, wtedy trzeba poprostu wszystko rozgrzać żeby odmarzło, spuścić i zalać nowym rozcieńczonym G12 ++
  7. ROBERT odpowiedział(a) na pampuch1 temat w 1.6
    Sprawdź czujnik temp. Tam nie ma silniczka krokowego
  8. Masz nadzieję, że będą negatywne ? Odpal sinik. Jak nie odpali, to holowanie do kogoś znajomego z podgrzewanym garażem. Jak już się uda spuść wszystko, zrób mieszkankę 1:1 koncentrat G12/woda destylowana. Nie czekaj na cuda bo głoszą jeszcze większe mrozy, a za chwilę może coś rozsadzić (lód zwiększa swoją objętość, pójdzie jakieś uszczelnienie, zaślepki w bloku, albo jeszcze lepiej)
  9. Bardzo dobre Wymień jeszcze pasek alternatora i sprężarki klimatyzacji (jeżeli takową posiadasz)
  10. Grzebałeś coś przy tym, "wierciłeś" ??????? Jeżeli uszkodziłeś to niestety, ale kłania się wymiana
  11. Spoko, że udało się tak łatwo i szybko rozwiązać problem.
  12. Pasek rozrządu w silniku 1.6 ma 121 ząbków jeżeli pompa wody jest na osobnym pasku, a 138 jeżeli pompa jest na pasku rozrządu. Ty masz 121 ząbków. Polecam Contitech + SKF, RUVILLE, INA
  13. Witam ziomala na forum
  14. Jest to tzw. ezektor, odpowiada m.in. za miękki pedał hamulca. Nic tam nie grzeb, a tym bardziej nie wierć i będzie dobrze.
  15. Ja dałem za używkę 300 lub 350PLN teraz nie pamiętam. 500 trochę dużo chce, spróbuj ubić stówkę. Po pożarze nie powinno jej raczej nic być, chociaż kto wie co się stało z uszczelnieniami. Daj mu zaliczkę i wypróbuj kilka tygodni. Ja jeżdżę na używce już prawie rok i (odpukać) na razie wszystko ok (była z Passata B5 FL 02r.) Wybór należy do Ciebie, żeby potem nie było na mnie. Pozdr. PS. Za starą po tylu reklamacjach żądaj zwrotu gotówki
  16. Ja wymieniałem sam, kupa roboty z tym, ale efekt BEZCENNY Ile chce gościu ? Tamtą z regeneracji oddałeś ?[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 16:13_________________________________________________Jak co tu jest opis dla B5, ale w B6 będzie chyba podobnie http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t23007.0.html;highlight=wymiana+maglownicy nie jest to takie straszne na jakie wygląda jeszcze kilka browarków przy tym wypijesz
  17. Spróbuj wymienić płyn na początek, zielony "FEBI 06162" Pieni się płyn w zbiorniczku ??? Może gdzieś łapie "lewe" powietrze.
  18. Spróbuj, może wreszcie będziesz miał spokój w tym temacie. Może da się ją założyć " na próbę" na kilka dni i wtedy sprawdzisz. Mam nadzieję, że tym razem będzie wszystko już
  19. Według mnie to bez różnicy KOYO czy ZF. Ja akurat założyłem ten drugi bo taki był, a nie przez to że uważam, że jest lepszy
  20. Najprawdopodobniej będzie tak jak mówisz, pływak zawiesza się w tym miejscu
  21. Witaj na forum
  22. Witaj na forum
  23. Witam na forum
  24. Witam na forum
  25. Nie krzycz Proponuję poczytać troszeczkę http://www.a4-klub.pl/smf/regulamin_forum-t22622.0.html, szczególnie pkt. 15

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.