Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Damianus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Damianus

  1. Następnym razem plakietki trzeba zdjąć he he
  2. Dziękuje za super zlot i organizacje
  3. My też już w domku, wrażenia niezapomniane
  4. Ekstra jutro zakładam letnie buciki
  5. Własnie ktoś u mnie wycioł dziurę w nadkolu i teraz musiałem je po zastawiać bo kupe syfu szło na osłone i do komory silnika. Nad tymi autami pracowali ludzie co się na tym znają i głupotą jest wycinanie jakiś dziur lub np. ściąganie słon. Jak byś mieszkał we Włoszech to pewnie bez maski byś jeździł :twisted: Takie moje zdanie
  6. Ja śmigam z Myszkowa pojadę albo ze Śląskiem albo podłączę się do wawki. Ale bardziej w Siewierzu.
  7. Damianus odpowiedział(a) na woj-o temat w 1.9TDI
    AHH wychodziły od 04/97 do 09/01 info z Etki
  8. Damianus odpowiedział(a) na woj-o temat w 1.9TDI
    Ale jak patrze ile palą AFN-y to ciesze się że mam AHU, może i 90ps ale i tak lepiej jak 1.6 hehe
  9. Dla mnie tylko O-Z Superturismo GT :biggrin:
  10. Wymień wszystkie filtry i będzie ok.
  11. Damianus odpowiedział(a) na woj-o temat w 1.9TDI
    jezeli po drugim lifcie to bedzie juz 90 kucowrów ale AHH .... a temu to juz bardzo blisko do AFN/AVG .... Mam po drugim lifcie i silnik AHU, spala mi 5,5l. a nie jeżdżę oszczędnie. Te silniczki wychodziły do 06.2000r. według Etki
  12. Damianus odpowiedział(a) na Jaro temat w 1.9TDI
    Musisz podpiąć pod komputer VAGa aby zmienić ustawienie wymiany oleju, Wtedy twoje autko przypomni Ci o wymianie za 15 tyś km. a nie za 30 tyś.
  13. Ja też przymocowałem na opaski gdzieniegdzie bo te wkręty są troszkę za drogie.
  14. szukaj na allegro używki, mnie udało się kupić ori za 100 pln :biggrin:
  15. U mnie też falowanie było +/- 50 obr. a czy cały czas to niewiem, bo ten okres był dość krótki, z pięć dni po kupnie auta odstawiłem go do warsztatu.
  16. Napinacz był minimalnie skrzywiony co powodowało w jednym miejscu większe obciążenie paska, co za tym idzie i dla silnika również, wtedy te obroty falowały. Po wymianie jak ręką odjął. Na falowanie może mieć taż wpływ jakaś inna rolka, alternator lub pompa wody tak mi się przynajmniej wydaje. Kiedyś mój wuj miał taki przypadek w Meganie alternator był uszkodzony (coś się ocierało) i tak samo obroty falowały a do tego jeszcze światła przygasały. Może sciągnij pasek i posprawdzaj wszystko, odpal na chwile i zobacz czy nadal falują obroty.
  17. U mnie w AHU też miałem falowanie obrotów, przyczyna – uszkodzony napinacz paska wielorowkowego.
  18. http://nubira.autokacik.pl/lektury/egr/egr.html
  19. Też się nad nimi zastanawiałem
  20. A masz osłony pod silnikiem :?:
  21. Fajne fele Dla mnie tak samo fajnie wyglądają na sedanie
  22. wiesz mi ma.ja tak mialem w golfie 4 i wymiana rozrusznika pomogla.byl uszkodzony elektrycznie i w trakcie pracy pobieral za duzo pradu a do kompa dostawalo sie przez to za malo i zle paił :one: Ale bendix to co innego.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.