Treść opublikowana przez marewel
-
[INNE] AVF nie ciagnie do 2200
Sory jak nie wiesz co to pompa tandemowa to proponuje zakończyć tą rozmowę.
-
[INNE] AVF nie ciagnie do 2200
Ja czytałem uważnie i nie zauważyłem żeby ktoś wcześniej napisał ze nie idzie. Mailem na myśli nie szczelna pompę po stronie paliwowej.
-
[INNE] AVF nie ciagnie do 2200
Nieszczelna pompa to objawiała by sie ciężkim paleniem.
-
[ALL B5] Wahacze Lemforder - "stary typ" ?
Stary typ ma prosty dolny na gruby stożek nowy na cienki. Obydwie aukcje to perfidne podróbki.
-
[INNE] AVF nie ciagnie do 2200
Turbina na krotko jak nie wstanie to mogą być łopatki opalone albo coś z geometria. Mam podobny przypadek w Passacie z tym ze jeszcze do nie rozwikłałem.
-
[B7 BRE] 2,0tdi 16V BRE by Ecuproject
A dokładniej co to za suszarka siedzi?
-
[B5 AKN] black Q!
Narazie kucnęło co innego wiec czekam.
-
[B5 AKN] black Q!
Przednie są u mnie tylne mogę wam oddać zanim na złom poleca.
-
[ALL] Regeneracja kół dwumasowych
Ja nic nie oddawałem jeżdżę na tym nie odczuwam problemu.
-
[ALL B5] Wymiana rozrządu w V-kach 2.4 2.6 2.8
Nie wiem co on tworzy na tym filmie,ale nie ma najważniejszej sprawy zablokowania i odbicia tych motylków z walków rozrządu,motylki są na stożkach bez klinów.Powinno to być luźne zakłada się pasek puszcza napinacz i skręca walki.
-
[ALL] Regeneracja kół dwumasowych
Na allegro może być i z 500 nie chce za darmo.
-
[INNE] Testowaliście na stacji Bliska - "BIO 100" oraz EKODIESEL?
Ta felcia możesz jeździć śmiało.Na bio ciężej pali,więcej pali i ma mniejsza moc. Lalem parę razy do swojego PD'ka niestety zapach spalin był nie do zaakceptowania,korekcje za to fajnie spadły.
-
[B5 AJL] Brak hamulców
Raczej pompę masz do wymiany sekcja sie skonczyla to wskazuje na to ze masz tarcze po przekątnej zardzewiałe.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Adamek jest powiedzmy wschodząca gwiazda nie tylko on zarabia na walkach ale po drodze masa ludzi,wiec z ruskim może być remis albo jakaś wygrana na punkty. Generalnie tylko to co napisałem wcześniej może mu dać wygrana poza tym nie ma żadnych szans.
-
[B6 AVB] Przy zmianie biegów chwila zamulenia,po zdjęciu wężyka z EGR OK tdi
Moze byc problem z turbina lub z zapchanym katem.
-
[B6 AWX] Którą markę wybrać?
Rożnica jest w wykonaniu najlepszy jest w/g mnie hengst potem knecht następnie bosch.
-
[B6 AWX] Nagła awaria
A kto sprawdza korekcje na zimnym silniku?
-
[ALL] Regeneracja kół dwumasowych
Niestety luk. Niestety mylisz się kolego luz obrotowy jest taki jak był po regeneracji,drgań nie ma żadnych. Przed miałem telepanie buda jak się sprzęgło nagrzało ,kolo było ubite.
-
[ALL] Regeneracja kół dwumasowych
Wówczas nie miałem dostępności nowego kola,w tym momencie mam nowe za 1270zl zaoszczędziłem tylko 350zl.
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Jestem za !!
-
[B5 AKN] black Q!
Taki szybki test boxa:
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Qurde kozackie są te lusterka!!!!!!!
-
[B5 AFN] Po wymianie wachaczy nadal stuka,pomocy !!!!!!!!!!!
A gdzie tam masz jakies lozyska?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Patrząc po fotach to to jest na druty: to jest od 3.0 tdi wystajacy: A to od a6 3.0 tdi plaski: Oczywiście wszystkie pasują do b6?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Te wersje o których piszesz różniły się tylko drutami i blaszkami czy to kompletnie inne zaciski?