Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Ja wypowiem sie na temat zimermanow-dla mnie kompletna szmira nie dosc ze cena z kosmosu to nie ma lewej i prawej.
  2. Nie musiałeś przywracać,wystarczylo usunac.
  3. Uruchom w trybie awaryjnym,pozniej wywal to swinstwo.
  4. Wszystko jest lepsze od NGK
  5. Paski dayco sa ok,dolacz do niego klinowy boscha i wszystko oprócz febi.
  6. Panowie ale OCB? Auto sprzedane malo rozwojowa jednostka byla.
  7. Wiesz moze od kiedy i jakie korzyści ma FM?
  8. W rzeszowie jakas firma tunningowa stworzyla podobne cudactwo.
  9. Co do czego? :mysli: Kogo czego AWX? :mysli:
  10. Poszedłeś nie w ta stronę,było tylko końcówki pompek zmienić na większe zawsze byś miał nowe sprawne. Ale zauważ ze wyglądałbym wtedy jak ty. To ze twoja seria na 1z sie nie odpychala nie znaczy ze moja robi to samo.
  11. Mi sie wydaje ze jednak wyszla z tego duza kupa,tyle modzenia i tylko 200ps...
  12. Napewno,zwłaszcza kiedy zawory pognie.
  13. To jest vr6
  14. CO z tym w wykresem? Wyszlo tak mało ze wstyd wkleić?
  15. 2.6 to zabytek konstrukcyjny.AJL'em objeżdżasz go spokojnie.
  16. Za takie teksty powinien odrazu warm polecieć. Rada kup sobie telefon i odpisuj na wiadomości a "prostactwo" na pewno nie będzie zaśmiecało forum wałkarzami.
  17. Widać właśnie jak pozluzyles pomocą Zbyszkowi. Kupił od ciebie nowa turbinę po 3tys przebiegu,nie dość ze okazała się regenerowana to jeszcze przebieg pewnie XXX. Ale nic by się nie stało trzeba było tylko oddać kasę. Raczej kupa
  18. Widze ze nie ma chętnego do wypowiedzenia sie. Zacznę wiec ja Piotrek98igo zachowałeś sie jak zwykła zdzira.
  19. Widze wiecie lepiej jakie skutki ma uszkodzona pompa.
  20. No bez przesady,ale otwory w głowicy nie maja połączenia z tłokami.
  21. Hmm,silnik zaczyna klepać robi się za duży luz miedzy dźwignia pompo-wtryskiwacza a pompowtryskiem.Nastepnie wybija sie sruba regulacyjna pompowtryskiwacza i powstają takie kwiatki: Aby tego uniknąć,stosuje się nowszy typ śruby regulacyjnej i nowy typ popychacza. Sruba 14zl /ASO popychacz 50zl ASO lub zestaw uszczelek z popychaczem za okolo 30zl.
  22. Na blacie masz 90 a reszta nie powinna was obchodzić.W silniku zastosowano duza chlodnice taka sama jak w większych jednostkach,a ze to tylko 1.6 mala moc malo ciepla wydziela i termostat jest wiecej zamkniety niz otwartyi.Dlatego dolny waz od chłodnicy jest zimny. Mialem 1.6 ponad 3 lata i u mnie temp w trasie wahała sie miedzy 99-105*(oczywiście mowa o klimatroniku) nic z tym nie robiłem.
  23. Zeby spac spokojnie wymień sruby regulacyjne pompowtryskiwaczy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.