Treść opublikowana przez marewel
-
[B6 AVF] 18`BBS CH, BRD, FMIC, jeszcze tylko tył...
Ja wypowiem sie na temat zimermanow-dla mnie kompletna szmira nie dosc ze cena z kosmosu to nie ma lewej i prawej.
-
Jak usunąć Security Tool?
Nie musiałeś przywracać,wystarczylo usunac.
-
Jak usunąć Security Tool?
Uruchom w trybie awaryjnym,pozniej wywal to swinstwo.
-
[B5 ANB] Jakie świece do B5 1,8T
Wszystko jest lepsze od NGK
-
[B7 BLB] Rozrząd - opinia o podzespołach
Paski dayco sa ok,dolacz do niego klinowy boscha i wszystko oprócz febi.
-
[INNE] A3 sportback 1.9TDI 105KM a szukalem AJM w b5...
Panowie ale OCB? Auto sprzedane malo rozwojowa jednostka byla.
-
CB President Johnny III
Wiesz moze od kiedy i jakie korzyści ma FM?
-
[ALL B5] A4 B5 a'la B7 filmik (zjawioskowe)
W rzeszowie jakas firma tunningowa stworzyla podobne cudactwo.
-
[ALL B6] Jakiej największej średnicy mogą być tarcze w audi ?????
O co biega z tym ufo?
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
Co do czego? :mysli: Kogo czego AWX? :mysli:
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
Poszedłeś nie w ta stronę,było tylko końcówki pompek zmienić na większe zawsze byś miał nowe sprawne. Ale zauważ ze wyglądałbym wtedy jak ty. To ze twoja seria na 1z sie nie odpychala nie znaczy ze moja robi to samo.
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
Mi sie wydaje ze jednak wyszla z tego duza kupa,tyle modzenia i tylko 200ps...
-
[B5 AHH] Sachs performance, dobry wybór??
Sachs.
-
[B5 ADP] Nie odpala po wymianie uszczelki pod głowicą
Napewno,zwłaszcza kiedy zawory pognie.
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
To jest vr6
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
CO z tym w wykresem? Wyszlo tak mało ze wstyd wkleić?
-
[ALL B5] 1.8 T 180KM (AJL) czy 2.6 v6 ? Co lepsze?
2.6 to zabytek konstrukcyjny.AJL'em objeżdżasz go spokojnie.
-
Ostrzeżenie - moja przygoda z zakupem turbosprężarki na naszym forum
Za takie teksty powinien odrazu warm polecieć. Rada kup sobie telefon i odpisuj na wiadomości a "prostactwo" na pewno nie będzie zaśmiecało forum wałkarzami.
-
Ostrzeżenie - moja przygoda z zakupem turbosprężarki na naszym forum
Widać właśnie jak pozluzyles pomocą Zbyszkowi. Kupił od ciebie nowa turbinę po 3tys przebiegu,nie dość ze okazała się regenerowana to jeszcze przebieg pewnie XXX. Ale nic by się nie stało trzeba było tylko oddać kasę. Raczej kupa
-
Ostrzeżenie - moja przygoda z zakupem turbosprężarki na naszym forum
Widze ze nie ma chętnego do wypowiedzenia sie. Zacznę wiec ja Piotrek98igo zachowałeś sie jak zwykła zdzira.
-
[B5 ADP] Wysoka temperatura silnika
Widze wiecie lepiej jakie skutki ma uszkodzona pompa.
-
[B5 AJM] Co dobrego i złego można powiedzieć o tym motorze
No bez przesady,ale otwory w głowicy nie maja połączenia z tłokami.
-
[B5 AJM] Co dobrego i złego można powiedzieć o tym motorze
Hmm,silnik zaczyna klepać robi się za duży luz miedzy dźwignia pompo-wtryskiwacza a pompowtryskiem.Nastepnie wybija sie sruba regulacyjna pompowtryskiwacza i powstają takie kwiatki: Aby tego uniknąć,stosuje się nowszy typ śruby regulacyjnej i nowy typ popychacza. Sruba 14zl /ASO popychacz 50zl ASO lub zestaw uszczelek z popychaczem za okolo 30zl.
-
[B5 ADP] Wysoka temperatura silnika
Na blacie masz 90 a reszta nie powinna was obchodzić.W silniku zastosowano duza chlodnice taka sama jak w większych jednostkach,a ze to tylko 1.6 mala moc malo ciepla wydziela i termostat jest wiecej zamkniety niz otwartyi.Dlatego dolny waz od chłodnicy jest zimny. Mialem 1.6 ponad 3 lata i u mnie temp w trasie wahała sie miedzy 99-105*(oczywiście mowa o klimatroniku) nic z tym nie robiłem.
-
[B5 AJM] Co dobrego i złego można powiedzieć o tym motorze
Zeby spac spokojnie wymień sruby regulacyjne pompowtryskiwaczy.