Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Wszystko sam montowalem,wczesniej do A4 zamontowalem najtanszego Teknorota,i ta tulejka w prostym wahaczu tez byla jak z plasteliny,tylko ze za tamten wahacz zaplacilem 100zl a nie 200.Mam nauczkę ze lepiej bylo dolozyc 40-50 zl i kupic lemki.
  2. Kup lobro z aujcji czy gdziekolwiek,i zmien sklep.
  3. Ten silnik to niezle pole do popisu dla szwabskich inzynierow,np brak w nim paskow klinowych
  4. Ostatnio widzialem nawet starsza,z tym takim starym przeplywomierzem chyba klapkowy?Ale byla w stanie bdb.
  5. Nie wiem jak co wytlumaczyc,ale ten model nie obsluguje logowania Moim zdaniem ci co regenerowali ta turbinę powinni ja wyregulować.
  6. Szkoda ze rachunki poszly do smieci :>Poprostu czas zaczac kupowac TRW lub lemki,tylko niektorzy twierdza ze TRW to juz nie to samo co kiedys.Ostatnio kupilem sworznie TRW do Volvo 440 a w pudelku znajdowaly sie lemki :shocked:Porobilo sie teraz.
  7. Wszystko ok jezeli gasimy silnik na wolnych obrotach,ale jezeli jakis antytalent zgasi motorownie na wysokich obrotach,a w przewodzie bedzie jakis 1bar scinienia to strumien powietrza odbije sie od tej przepustnicy i wroci to turbawki.No chyba ze szwaby o tym pomysleli i zastosowali jakies ale..
  8. Jakis czas temu(dokladnie 7tys temu i 2 mc-e) kupilem sobie 2 wahacze Meyle,ktora to firme bardzo zachwalal sprzedawca i twierdzil ze nie ma zadnych zwtorow(podobno wersja wzmocniona). Niestety osłona sworznia sie skończyła: Tulejka do której mocuje sie amortyzator okazała sie z plasteliny(czyżby Teknorot maczał w niej palce?): Oryginalna 10 letnia wyglada przy niej jak nowa: Niedlugo wszystko rozmotuje i zobaczę czy przypadniem wszystko nie dostalo juz luzów.
  9. Bierz tego z aukcji,chociaz ja w sklepie zaplacilem nie wiele wiecej.Z tego co sie orientuje to do 1.9TDI 110km przegub kosztuje okolo 300zl.
  10. Nie wprowadzaj zamieszania,diesel pali 5-6 w trasie 1.6 pali od 7,5-9. Miasto 13-15 w zimie.
  11. Po to sie ustawia radar zeby ludzie zwolnili a nie po to zeby zlapac jak najwiecej przekrczajecych predkosc,dlatego napisali w gazecie.
  12. Przejechalem dzisiaj trase Krakow-Chelm 360km i ani razu anty radar mi nie pikna,wiec wychodzi na to ze pustych skrzynek jest cala masa.
  13. Nieda rady zrobic tego Vagiem tak jak w moim pasiu?
  14. A gdzie zdjecia srodka,pod maska itp?Czy przypadkiem audik nie jest sasiada? :bicz3:
  15. marewel odpowiedział(a) na michau temat w Lubelskie
    Nie. Jest to możliwe, w przypadku, kiedy wpiszesz kod pin, po zalogowaniu możesz odpalać nawet śrubokrętem przez pewien czas. Moj odpalal do momentu zamkniecia drzwi.
  16. marewel odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Mialem Mante,padla po obejrzeniu okolo 50-70 filmow wiec odradzam,syf jakich malo.Z tanszych to Korr wymiata,o niebo lepszy sprzęt niż wiwa czy manta.
  17. Ja mam taki kabelek i dopalilem na nim program Vag-com PL,nawet zadzialal ale tylko raz
  18. Chlopie nie dawaj takiego auta domowym dlubaczom,jedz do rogala.Slyszalem o nim same pochlebne opinie i nie zdziera jak master's
  19. W polonezach jest podobna,probowal ktos zalozyc?
  20. Ja bym odpuscil kazdy silnik 3 cylindrowy-panowie to chodzi jak parnik.
  21. Probowalem przelozyc jedna kosc do jakiegos Dela i w nim zadziala.Po czym wlozylem jak ponownie do HP i ten juz nie wstal.Pozniej przy wysilku kilku specow udalo sie go jakos odpalic,ale nie widzial juz tej pamieci.Wiec powiedzialem sobie nigdy wiecej HP.
  22. U mnie przygoda z dolozeniem,a raczej odjeciem pamieci w HP Pavulion,skonczyla sie jego zgonem.
  23. Jakbym byl takim pesymista jak ty to nie mialbym juz 2 della z ktorego jestem zadowony jeszcze bardziej niz poprzedniego.
  24. Zarzuc jakies foty.
  25. Nie koniecznie kazda wersja mogla miec.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.