Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
Dobra to ile os sie pisze na ta sobote a ile bny sie pisało na nast ??
-
Spoty Olsztyńskie
jak 2 litry to ze śkody[jest na Wojska Polskiego taki mały sklepik] jak 3litry to Palmowski Bo mi duzo nie potrzeba bedzie bo mam kreske na min [br]Dopisany: 20 Maj 2010, 23:45_________________________________________________Grzesiu mowisz o koncentracie tak ??
-
Spoty Olsztyńskie
za browarka czemu nie Chłopaki mam pytania musze uzupelnic płyn chłodzacy i to nie jest chyba borygo tylko ten jakis G12 tak ?? jesli tak to gdzie go moge kupic :gwizdanie:[br
-
Spoty Olsztyńskie
Radziu ja nic nie wiem o zadnej przepływce moze to Grzesiu Jest moj avatar wrocił :jerk: :jerk: Włąsnie sie spotkałem z Adrianem na mlecznym i doszlismy do wnoisku ze na piwko trzeba isc powspominac Kaletke
-
Spoty Olsztyńskie
no i bez walenia w c**ja
-
Spoty Olsztyńskie
np sobota Marek ogarnie w" po prostu" miejscowki
-
Spoty Olsztyńskie
CO sie zesrało ?? dostałes korbą po jajkach ??
-
Spoty Olsztyńskie
Cisna sie na język 2 słowa ALE URWAŁ :decayed: ŁOOO LOSIE avatar zaginał mi gdzies w akcji
-
Spoty Olsztyńskie
Mi sie wydaje ze Cie Paweł podposcił Przeciez Turbo Benzyny sie nie psuja :guma: :lol1:
-
Spoty Olsztyńskie
Dzwoniłem dzis do Pawła i mi własnie mowił ze liste masz
-
Spoty Olsztyńskie
Kurna mnie chyba nie bedzie na zlocie bo musze isc do kina ;( ale jak cos to dajcie znac po ile zrzuta
-
[B5 AKN] Mój 2.5 V6 po wizycie u Witka ,,Rogalottiego''
Niutków widze pod dostatkiem
-
[ALL B5] Kompresor do silnika 2.8 V6
A widzieliscie gdzies moze projekt z zaturbianiem 2.6 lub 2.8 V6 ??
-
Czy ktoś gra w Counter Strike' a ?
Ja mam łącze 8mb z Vectry i tez swojego czasu miałem pingo 100-200 ale poszedłem do działu technicznego i teraz 30-40 ja gram na prosiaczku jakis taki serwer
-
SPOTY RADOMSKIE
- Spoty Olsztyńskie
Co tam chłopakyyyy- SPOTY RADOMSKIE
Szkoda ze nie na weekend bo była Kortowiada i bysmy melanz zrobili- SPOTY RADOMSKIE
:gwizdanie: a co TY u nas robisz ?? wtyka tam gdzie nie powinien ;d ooo to bandyta jeden no- SPOTY RADOMSKIE
:gwizdanie: a co TY u nas robisz ??- [ALL B5] Dłubanie by Dzejms w toku
No sprzet niczego sobie no i zrobione z gustem- [ALL B5] Kompresor do silnika 2.8 V6
Odeszlismy troche od tematu :> ale chodzi o 2.8 V6 + kompresor :gwizdanie:- [B7 BGB] 2.0TFSI by MR-Motors
No to ustawka na kresce i wtedy bedziecie wiedziec ktory szybszy sory za- [ALL B5] Koncepcja na pomalowanie Audi
Opcja nr 1- [ALL] Dokładka zderzaka/splitter od Cupry R - ciekawie wygląda
Ładnie to wyglada- [ALL B5] Kompresor do silnika 2.8 V6
Programu nie ogladałem ale czy to przypadkiem nie ten golf http://www.racingforum.pl/Golf-IV-28V6-ProTurbo-t69495.html - Spoty Olsztyńskie