Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie spimy lecimy :oklaski: Pitbull ft. Lil' Jon - "Krazy" Official Video :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
-
Spoty Olsztyńskie
Pan i władca
-
SPOTY RADOMSKIE
- Spoty Olsztyńskie
Mareczku widziałes te koszulki A4-klubu co pomorze ma ??? takie regionalne Może My tez bysmy pomysleli nad takimi jesli tylko byliby chetni A na plecach napis ALBO GRUBO ALBO WCALE :polew:- Spoty Olsztyńskie
oo widzisz damy rade [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 22:16_________________________________________________Ktos musi z wpaść to pare baczkow i zielicha nie bedzie- Spoty Olsztyńskie
Nawet zaoram koniem jak zajdzie taka potrzeba :polew: :polew:- Spoty Olsztyńskie
chcesz powiedziec ze organizujesz jakiegos grilla ?? Dzięki Grzesiu ja wiedziałem ze mozna na Ciebie liczyc :kox:- Spoty Olsztyńskie
YYY w domu kisimy ogóra A teraz na powaznie :> Kto ma jakas działeczke i zrobi grilla ?? przyznac sie bez bicia :bicz3:- [B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
R36 jest na haldexie chyba- Spoty Olsztyńskie
Lepiej późno niż wcale- Spoty Olsztyńskie
100 LAT :oklaski: :a4fan:- Spoty Olsztyńskie
No włąsnie ja sie pytam gdzie sa Ci spamerzy ?? http://aln54.wrzuta.pl/audio/7C0r23m2pb8/trovero_napierdalamy Napier..... posty :polew:- SPOTY RADOMSKIE
Mogą być osiemnastki - takie jak Brynia. gorące ;P i może jeszcze napalone ??- Liga Mistrzów 2009-2010
:oklaski: pojechali żabojadów- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
No ja narazie mysle o rzuceniu ale ostatnio na Zlcoie w Kaletce wypaliłem 2 paczki ;(- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- SPOTY RADOMSKIE
łomatkoooooo No widzisz Brynia jakie masz branie :gwizdanie:- Spoty Olsztyńskie
Byliśmy o 13.30 w OLN a spot był na 14.30 to pojechalismy cos przekasic- SPOTY RADOMSKIE
Wklej no jakieś dupki. Jak bede w domu to cos wrzuce Moga być osiemnastki ?? :decayed:- SPOTY RADOMSKIE
Foch :> To już jest koniec w Radomskich jestem spalony nie moge tu juz wiecej wystepowac ;( :polew:- SPOTY RADOMSKIE
Witam dawno mnie u was nie było- Spoty Olsztyńskie
trzeba było krzyczeć że jedziecie do Ostródy Troche poszalelismy w OLN i padła opcja Mc Donald w Ostródzie taki spontan [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 06:14_________________________________________________ Z tego co pamiętam, to byłem pasażerem Tak byłes ale jak jechalismy do Ostródy a jak wracalismy z Kaletki to byłes szoferem i tez jechałes do butryn na bank przepisowo czyli z 200 ale jak przyjeb.. V8 na skrzyzowaniu z Tuwima to wszyscy sie wokoł patrzyli :naughty: Normalnie miazdzy cyce i gniecie wora ten dziwiek :guma:- Spoty Olsztyńskie
posypał sie od 16stki :polew: i od duzej ilosci hamburgerow zjedzonych w Ostródzie:polew: :polew:- Spoty Olsztyńskie
Nic sie nie stało jest cud, miod i orzeszki 200 do butryn lecelismy takze wszystko ok tzn Adrian z Karolem tyle jechali a ja jechałem za nimi a za mna Marian :naughty:- Spoty Olsztyńskie
I co pewnie zawias troche miekki :polew: - Spoty Olsztyńskie