Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. Pany Mam pytanko czym różni sie olej motul 8100 x-clean 5w40 od motul 8100 x-cess 5w40 ?? i który lepiej zalać do 1.8T bo szczerze mówiąc już się pogubiłem w tym olejach z góry dzieki
  2. ale Patryk pisał o s4 nie nie jest awaryjny ale ciężko znaleźć dobra sztukę oto chodzi zalezy jaki masz budżet ale cewki x6, swiece x6 , dv x2. lambdy x4 po lifcie przed liftem chyba x2 Ogólnie silnik w c**j pozytywny jeździłem kiedys A6 z 2.7 zrobiona na 300 i fajnie to jeździło nawet przy takiej dużej budzie Ale tutaj moze cos kwiatko wiecej powie albo pogadaj z moskalem albo z buba na forum
  3. https://www.facebook.com/287486334735898/photos/pcb.326841114133753/326840597467138/?type=1&theater ---------- Post dopisany at 15:31 ---------- Poprzedni post napisany at 15:21 ---------- :thumbup1: i eSe teraz Tak sie rozgladam tylko nad s4 b5, duzo teraz czytam na temat tego 2.7 bi turbo mial ktos stycznosc z tym silnikiem? tu szukaj moze ktos ma cos na sprzedaz SportAudi RS/S/Forum :: Strona Główna a co do 2.7 BiT to koszta x2 w stosunku co do 1.9TDI jesli chodzi o utrzymanie
  4. Eska tak teraz gada
  5. taka prawda ja ostatnio poleciałem 15 jak było z 8-10 stopni i było super biegać, ale już 2 dni później było 20 stopni to przebiegłem 10 i spuchałem jak bym FIMCa nie miał :decayed:
  6. te s4 czesto stoi na panasa nie wiem kto to ale jak bedzie stało to wrzuce mu wizytówke klubowa za szybe
  7. +1 Naprawdę on to zachowuje się jak by nie wiadomo kim był zero kultury i szacunku no ale jak większość muslimów myśli ze nietykalny jest bo ruszysz to będzie ze ktoś rasista :grin:
  8. Nic nie widze mam brak dostępu bo chyba nie jesteśmy friendsami na endo :grin: Tak czy siak gratuje 3godz :thumbup1:
  9. działają wam łatki w tym 9.0 ??
  10. Zaleczeq odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Pany co moze byc ze jak robie bica na modlitewniku to czasem mnie przedramie boli ?? mniej wiecej tu jak na zdjeciu http://storage.sfd.pl/1/images2008/20080408155300.JPG
  11. a to możliwe bo dziś już widzę blachy NO
  12. siema kto ma od was ma a4 avant bordowy blachy GWE bo dziś widziałem w Olsztynie a później ktoś zaparkował blok obok mnie
  13. yyy no nie wiem chłopaki zyjecieeeee ??? :decayed::decayed:
  14. hhehe no chyba trzeba bedzie ale wkurw... mnie to że ta gra podobno korzysta tylko z 1 rdzenia procka
  15. a mi sie komputer rozwalił i nie grałem juz chyba z 3 tyg :kwasny: w kwietniu bedzie nowy komp to poszaleje
  16. Zaleczeq odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    to przez glutamine i bcaa
  17. kuzwa znajomy poleciał na 10km 30:07:decayed::decayed: jak to trzeba zapier... to nie mam pytan https://www.facebook.com/pages/Wojciech-Kope%C4%87/1453963428150654
  18. Zmień mechanika bo cie wydyma AVJ => 150 BFB => 163 AMB => 170 wersja USA BEX => 190
  19. takim to powinni od razu rece poucinac :kwasny:
  20. Adriana zdobyte przez zasiedzenie
  21. obwarowania bo niektórzy się rejestrowali tylko po to żeby coś wrzucić do działu ogłoszeń
  22. widziałem łysy to jest chyba RS4 Murzyna on ma Ex Cantony tego RS4 co Krzysiek pisze 520 km ---------- Post dopisany at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:59 ---------- https://www.facebook.com/287486334735898/photos/pcb.287998038018061/287995408018324/?type=1&theater
  23. wyprowadzasz sie ??
  24. Zaleczeq odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    to chyba ten zestaw

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.