Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:
  2. bys sie zdziwił jak tam naprawde s500 spalił kapcia do 4 biegu [br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 20:06_________________________________________________ i kto jest spamerem nr 1 :naughty:
  3. wszystko sie da troche rzezby bedzie i wsio
  4. nawet sciemniac nie umiesz przyznaj sie ze patrzyłes na d*py jak kazdy
  5. i wąłsnie tam gdzies był buszek
  6. kunsztowne i zacne
  7. Zaleczeq odpowiedział(a) na Rob temat w Audi A4 B6
    tak tu masz przykładowa aukcje http://allegro.pl/zawor-turbosprezarki-1-8t-audi-a3-n75-turbo-1-8t-i1314970070.html
  8. Keg sprawia ze jest wiekszy nacisk na os przednia
  9. parowki kulig jest ogranizowany http://kormoran-audi.pl/viewtopic.php?f=5&t=20
  10. tam sa ostatnio chore jazdy moj kolega dostał urlop na tydzien po tym jak napisał prawde o Super Userach i prawda kogos zabolała to dał urlop tam panuje owiele gorszy klimat niz u nas btw furka kox i nie daj sie tam boberek na A6
  11. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siema z wieczora chłopaky
  12. to jest wery wazna sprawa ju noł
  13. Buszek okruszek mam ten Twoj kawalek slij na pw maaajla
  14. Jakże kunsztownie i zacnie ze spotkalismy sie na tym majestatycznym forum jakim niewatpliwie jest a4 klub
  15. siema zioom
  16. Parowy co tu taki spokoj elblązaki nas gonia a wy spicie :polew:
  17. jak lecimy mash upami to : Robin S Vs Eric Prydz Show Me Pjanoo Love (Mixmachine Mashup)
  18. i jakie wozonko usprawniał
  19. Q jest dobre do polatania bokami tak for fun a tak naprawde to najlepsze 4 łapy na rynku teraz ma EVO nie ma lepszego napedu Fajnie by było jakby kazde audi z Q miało Torsena 4:1 , blokade taka jak ma Marian , szperunek na osiach i by było kunsztownie i zacnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.