Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
[ALL B6] Swap silnika
nie będzie Koszty utrzymania będą porównywalne, awaryjność też, co nie zmienia faktu że jaki kolwiek swap wyjdzie Ci bokiem jeśłi sam tego nie robisz :gwizdanie: racja dlatego tak jak chłopaki juz Ci pisali jak duzo chcesz jezdzic 1.9TDi a jak mniej to 1.8T
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
ja wymieniałem u siebie pare dni temu i weszło wiecej niz 3.5 ale jak masz banke 5 l to spokojnie starczy i na dolewke zostanie
-
Spoty Olsztyńskie
nie wiem o ktorej bede miał a na 19 musze byc w zalesiu w jakims spa koło barczewa Dzieki Pawełku za ogarniecie fury teraz idzie jak zła aaa mam wszystkie zielone READINESS-y (kody gotowości ) :drunk: :banan: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:
-
Spoty Olsztyńskie
Karol jak auto ??
-
Spoty Olsztyńskie
czyli najebka z ziomkami przeciez to jak rodzina nie no jutro chyba odbiore fure to :gwizdanie: jakies sparingi trzeba na miescie uskutecznic juz sie nie moge doczekac :naughty: :jerk:
-
Spoty Olsztyńskie
Ja nic o % nie mowie bo Paweł se pomyśli ze jestem jakiś alkoholik
-
Spoty Olsztyńskie
Za to Karol nas zaprasza do jaworzna jedynie 500 km w 1 strone [br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 20:46_________________________________________________kurwa Adrian znowu zostalismy sami c**j odkładamy to an kiedy indziej nie chem zebys miał znowu reke w gipsie :gwizdanie: btw Karol co tam z fura ?? jezdzi te 2.5 te de i ??
-
Spoty Olsztyńskie
bedziemy spiewac GDZIE JEST ZBYSZEK
-
Spoty Olsztyńskie
dobra trzeba podzwonic po reszcie
-
Spoty Olsztyńskie
bo nie kazy bedzie miał piatek wolny ale co jak co narazie jest nas 3 :polew: bo reszta na nas chyba w
-
Spoty Olsztyńskie
mayhem a nie w srode ??
-
Spoty Olsztyńskie
no ja juz sie pytalem o to.. ale mnie kulturalnie i zwyczajnie olano.. cieplym moczem BO MUSISZ KRZYCZEC
-
Spoty Olsztyńskie
Jesli w avancie to Adrian go kojarzy podobno strasznie dojebana ta S4 Tatus kupił to sie nie szanuje [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 17:27_________________________________________________btw A MOZE TAK SPOT PIWNY W SRODE BO CZWARTEK WOLNY ??
-
Spoty Olsztyńskie
:polew: :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Ja ostatnio sie wogole nie bawie bo sie znudziła mi starowka ale chyba bym Ci polecił fete i ta kolorowa bo starowka to je... dramatem, komuna i radiem eska
-
Spoty Olsztyńskie
w zasadzie teraz wszedzie mozna dostac w ryj i liceum tez wszedzie jest tylko w niektorych miejscach wiecej małolatek i czesciej bo mordzie bija
-
Spoty Olsztyńskie
bo bigosik był kunsztowny i zacny
-
Spoty Olsztyńskie
szkoda ze wczoraj do nas nie dotarłes
-
Spoty Olsztyńskie
Grzes jutro lecisz naa cicha ??
-
Spoty Olsztyńskie
siema elo joł cieki rap
-
Spotkania na drodze
to ??
-
[B6 BFB] Brak 40stu koni mechanicznych
faktycznie... kanał, klucze i dla nieobeznanego 2h roboty i pozniej 2 sonda bedzie wywalac check na blacie
-
Spoty Olsztyńskie
kur.. tylko wyjde na piwo na gangsterska dzielnice i tu juz jakies afery sie dzieja :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 23:47_________________________________________________ no zbyszek co ty taka mietka pytka jestes
-
Muzyka w naszych autkach
- Spoty Olsztyńskie
:banan: POKER FACE I DO PRZODU :banan: Adrian zobacz :banan3: :banan3: [br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 11:43_________________________________________________ z poł litrowka bedziemy smutki opijac [br] fajny meczyk Ta blondzi co strzela karnego - Spoty Olsztyńskie