Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebek

  1. a NXRa nie masz? W rozmiarze L ?
  2. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki, otwierałem maskę rzeczywiście więc pewnie przez to mi się skasowało
  3. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam może banalne pytanie, ale jak sprawdzić olej na silniku? nie widze tam bagnetu A druga sprawa, na kompie przy probie wejscia w poziom oleju pojawia mi sie komunikat ze nie ma dostepnych informacji na ten temat, do tej pory bylo wszystko ok. Moze miec to zwiazek z przekroczonym terminem inspekcji ktora mi sie wyswietla?
  4. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja mam u siebie zamontowany dodatkowy alarm odcinajacy zaplon + syrena i dioda ostrzegawcza. masz do tego dwie takie "pestki" jedna umieszczasz gdzies sobie w aucie, druga nosisz ze soba i by go zdeaktywowac musisz przylozyc te pestke do drugiej schowanej gdzies w aucie. patent nie drogi, jakies 250 zeta dalem za niego + montaz. Nie pamietam teraz jak sie to nazywa ale moge sprawdzic Ci wieczorem
  5. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a do czego sluza te przyciski pod klamka ktore widac na kilku zdjeciach na stronie 2? Ustawienia foteli?
  6. a Kawy ER6F nie chcesz? http://olx.pl/oferta/kawasaki-er-6f-CID5-ID7Msyp.html
  7. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    musisz wrzucic na jakis portal typu fotosik.pl i przekleic link
  8. Obejrzałem dziś John Doe, pomysł ciekawy, daję 7/10
  9. ladnie sie prezentuje! wiosno wroc!!!
  10. Samo sie na usta cisnie "napisz do WRC..na pewno ma":)
  11. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To benzynka więc raczej dwumasa odpada, też obstawiam poduchę. Na jałowym nie zauważyłem by coś się działo. żyjesz w świadomości że benzyna nie ma dwumasy? - zaskoczę cię że twój silnik akurat ja ma to nie było stwierdzenie a raczej pytanie bo sie nie znam...ale nie chodzi też o moje auto na szczęście:)
  12. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To benzynka więc raczej dwumasa odpada, też obstawiam poduchę. Na jałowym nie zauważyłem by coś się działo. ... Lub ręki szatana... swięta niedługo to może zły duch zostanie wypędzony...
  13. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany, a czego objawem moze byc telepanie silnikiem/kabina przy ruszaniu na pierwszym biegu?
  14. The Equalizer fajny...ale troche od polowy przesadzony..daje 6.5/10
  15. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Koledzy, czy servotronic o numerze 8T1 422 065 N (chyba z A5) podejdzie do B8?
  16. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie. Jest caly temat opisujacy przekladke http://a4-klub.pl/index.php?/topic/197420-upgrade-przednich-zwyklych-lamp-na-bixenon-led/
  17. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nic nie slychac. A ile pojezdze..do konca leasingu pewnie wiec ze 2 lata jeszcze mniej wiecej
  18. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    sam nie bede raczej zmienial bo nie mam warunkow do tego a i wiedzy chyba tez nie wystarczajaco mam 120 tysi nalatane, jest sens rozrzad robic? a jaki koszt?
  19. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam lancuch wiec pompa jest na pasku o ile sie nie myle? Wiec chyba nie ma sensu zmiana rozrzadu?
  20. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    w koncu namierzylem wyciek plynu chlodzacego - cieknaca pompa wody:/ Duzy wydatek i duzo roboty?
  21. Ja przez weekend obejrzalem nastepujace pozycje: Bardzo poszukiwany człowiek Po przeczytanej książce średnio mi się podobał, bardzo spłycony, daję 5/10 ale książkę polecam! Przeczucie Dosyc stara pozycja, ale fajnie sie oglada, scenariusz ciekawie napisany 7/10 Alex Cross Tutaj też ocena wysoka 8/10 Safe House Również bardzo ciekawa propozycja, trzyma w napięciu 8/10 Pułapka Tutaj uczucia mam mieszane, budżet chyba nie był zbyt wysoki, ale scenariusz ciekawy. Swietna rola Ellen Page daje 6.5/10
  22. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    w koncu na spot przyjechal a nie za dziewczynami biegac :D
  23. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A to normalnie niesmialy i malomowny jest?
  24. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    flaszka sie nalezy jak nic:)
  25. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wszystko jasne! dzięki!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.