Treść opublikowana przez alonso
-
Otwieranie/zamykanie auta kluczykiem
Witam, mam pytanie: w mojej B7 mogę otworzyć drzwi kluczykiem(chodzi o mechaniczne włożenie go i przekręcenie), ale nie mogę zamknąć, tak jak by coś w środku blokowało tak ma być? że niby tylko otwieramy kluczykiem(np awaryjnie) a zamykanie już z pilota? czy ja mam coś zabrudzone/zepsute?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
textar, zimmermann- miałem okazję testować te zestawy w a8 i a6 kolegów, nic nie piszczy, itd, itp. pod warunkiem porządnego wyczyszczenia i przesmarowania zacisku...
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
dodam, że to robił bdb mechanik z pełnoletnim stażem...
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Odwrotnie niby nie można, ale trochę źle wcisnąć nasze spece potrafią, taki kwiatek:
-
nie wiem co robic z moja audi
Jeździłeś 2.5 TDI? Przedstaw jakie koszty i w co włożyłeś :-)Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka miałem okazje się przejechać a4 kolegi z tym silnikiem lepiej się zapytać czego jeszcze nie wymieniał znalezienie zadbanego 2.5 tdi graniczy z cudem, każdy ma swoje zdanie na ten temat to kolega pewnie kupił zarżniętego z przebiegiem 220 a realnym 450tyś o którego nikt nie dbał a zadbany 2.5 o istna bajka niestety, ale nawet jakość pracy naszych mechaników pozostawia wiele do życzenia, te matoły(nie wszyscy) nie potrafią chociażby nawet porządnie ustawić rozrządu w 1.9 TDI PD(chodzi o synchronizację wałka-dla nich to czarna magia) a jak widzą 2.5 to dostają drgawek, więc na naszych miszczów też należy brać poprawkę, pozdrawiam
-
Wyciek od strony filtra powietrza ✔ Jakiej Firmy Rozrząd -Nowy temat
Może być- to sprawdzone części.
-
Wyciek od strony filtra powietrza ✔ Jakiej Firmy Rozrząd -Nowy temat
Rozrząd bez znaczenia Ruville czy Ina pewnie i tak będzie prawie to samo. Przy okazji zadbaj o sprawdzenie szczotek w alternatorze i stan pasków wielorowkowych oraz rolek i napinaczy od nich bo mogą narobić problemów w razie zerwania/zatarcia łożysk. Ważne jest też by wlać czysty(najlepiej nowy) płyn chłodniczy, bo drobinki piasku mogą rozwalić wirnik pompy a wtedy wiadomo... Sam teraz będę wymieniał to wszystko więc powodzenia kolego.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Kalisz ON Shell 3,8
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Polecam Textara, bosha nawet pod uwagę bym nie brał.
-
[B5 AJM] Chwilowe przymulenie przy ostrym ruszaniu
Najważniejsze to sobie radzić przy tych cenach paliw, pozdro :>
-
[B5 AJM] Duże spalanie, nie mozna osiągnąć prędkość max, 170-180km/h
To zależy gdzie zrobiłeś te 100km... Jeżeli po mieście krótkie odcinki/ew zimny silnik to jest w miarę normalne, jeżeli trasa to o 3-4l za dużo...
-
Jak serwis ASO spalił mi moją kochaną audi - z cyklu prawdziwe historie.
A Twoja spalona A4 pewnie poszła na przeszczep
-
[ALL B8] A4 3,0tdi B8 Engine CAPA 240PS mod by EcuProject Wrocław
No pięknie i do tego śr spalanie 7l
-
[ALL B8] A4 3,0tdi B8 Engine CAPA 240PS mod by EcuProject Wrocław
Wrzuć filmik z przyspieszenia, jestem cholernie ciekawy jak to idzie
-
[B5 AFN] Dziwne dźwięki i zmniejszona moc.
Miałem to samo, czyszczenie turbiny pomogło pozdro
-
[B5 AHU] Szarpanie na każdym biegu podczas przyśpieszania
Ja miałem problem z poszarpywaniem, przyczyną była zawalona turbina, po czyszczeniu jest już ok
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Można wiedzieć ile kosztował wydech Milltek?
-
[B5 AFN] Kierowniczki w turbo
Kolego czyli w Twoim silniku 1.9 75PS jest turbo ze zmienną geometrią??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich fanów A4. Sam mam zamiar kupić takie auto i chcę się o nim trochę dowiedzieć z forum.