Treść opublikowana przez winczako
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
przy spokojnej jezdzie jest to możliwe. 31 litrów? ale to chyba non-stop korek, jedynka i lodowaty silnik.
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
A ile Ci pokazuje FIS? U mnie po dzisiejszej trasie 12,3. Więc niemożliwe żeby w takiej opcji spalił dwa razy więcej gazu. Generalnie powinien palić 20-30% więcej LPG niż PB.
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
Wczoraj dostosowali mi mapy gazu do nowych map benzyny i po dzisiejszej trasie do roboty (ok 50km) widze przynajmniej na FISie spadek o ok 10%. Zobaczymy ile spadnie pod dystrybutorem.
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
ja muszę się naprawdę mocno postarać żeby tyle wypalić... w zasadzie się nie zdarza, a wolno nie jezdze. W tej chwili mam zrobione 255km i jeszcze na dosłownie kilka-kilkanaście km zostało. Chociaż depnąć już nie mogę. Zbiornik 48l. Zwykle dojezdzam do 200km i tankuję. Najczęściej wychodzi w okolicach 17 litrów, chociaż zdaża się 13 i 20. 23 litry być może w prędkościach autostradowych oscylujących w powyżej 190-200, więc jeśli z takiej trasy masz tą średnią, to się nie przejmuj.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Zapewne mul jakich malo . Na swiatlach trzeba sie noga odepchnac zeby ruszyl:grin:
- Wady i zalety 4.2 V8 BBK
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
dziwnie poszarpane... i coś mało niuta.
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
a te mapy co masz w komputrze silnika to co to za produkt?
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
dzięki! ja je**ie, jak może spaść rura z przepustnicy... i luzować się główne podciśnienie.... znów. Czy ja nie potrafię wykonać tak prostej czynności jak dokręcenie śruby w opasce..... "/:doh:. Zaczął się trząść na luzie jak galareta... ale podczas jazdy z wciśniętym gazem było ok. Pomyślalem, że się mapy lpg rozjechały z mapami PB - bo regulacje po kreatorze mam dopiero w poniedzialek.... a tu takie jaja... Potrafiłby ktoś opisać mi i wytłumaczyć zasadę i sposób działania tego głównego podciśnienia w moim samochodzie? I w jaki sposób eSa utrzymuje obroty na jałowym biegu. pliiiisssss
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
tego
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
to raczej nie mapy lpg. problem gdzies indziej.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
łojaje*ie :kox: lekka buda... musi strasznie zamiatać ;-)
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
pijaki... Od razu pijaki Artek tylko wypił 2 litry przez wekend:decayed::decayed: w sensie też się piszę na rezo-spot - też nie będę rezać
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
pijaki...
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
reduktory niedogrzane moim zdaniem. Ja ma tez ten efekt ale niżej, gdzies do 50 stopni.
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
trochę mało niutona.Ale moc ok. Strat quattro nie przeskoczysz, choć to dużo patrząc na wyniki WHP w stanach. Coś Ci nie hamuje któregoś koła?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
sto lat!!! ps. "do nas" tzn gdzie? toruń/bydg or ....?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Masz pw. wahacze! odezwij się. Mozesz jeszcze napisac za ile mialbys 5l oleuma liqui moly 10w60.
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
tkuczera, ja przed remontem, rok temu robilem jakies logi, z tego co pamiętam, to coś około 270. Głowy sobie uciąć za to nie dam. (gdzies wrzucalem na forum, więc mozesz poszperać). Artur, Ty już nie filozofuj . grzanek jak z tym sprzeglem ?
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
grzenek85, ale czy fx400 to juz nie jest sprzeglo dzialajace w systemie 0-1? Ja potrzebuje czegoś czym bede mogl robic bez problemu 3000km miesiecznie, a przy okazji pozwoli na zabawę . Bo dziś się naprawdę niemiło zdziwiłem..
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Sprzęgło trochę nie daje rady. Do normalnej jazdy jest ok, ale wystartować i zmienić z 1 na 2 więcej niż raz, to za wiele po modyfikacji. O dziwo zrobiło mu to różnicę. Ma ktoś jakieś doświadczenia z FX-300?? lub coś podobnego do eS? Fx-400 mnie nie interesuje. dzięki
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
szał!! ..koło przec**j!
-
Chevrolet CORVETTE C6 6.0 Z51 Targa / FILM !!
I Szymenia S6 Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2 dodam jeszcze co niektóre S4 4.2. foto w 3 poście od góry W poszukiwaniu serii w S4 4.2 V8 - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum ps. auto masz MEGA !!
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Dłubie wiele firm. Ocena jest taka, że te silniki często wychodzą sporo poniżej oczekiwań, czyli 280-300KM. I tak napisałem w poście z wynikiem - kreator też hamowal kilka esek i też mu wychodziły wyniki na podobnym poziomie (280-300), co by potwierdzało Twoje zdanie. Uwierz, że ja też obdzwoniłem pół Polski i zebrałem wywiad. Nigdzie nikt mi nie powiedział, że nie ma sensu, i że nie zrobi, tylko że te samochody słabo wypadają i żebym nie spodziewał się wyniku powyżej serii po programie, bo to rzadkość, może uda dobić się do serii. To że w wolnossących silnikach przyrosty są minimalne, to wiadomo nie od dziś. Cena za program jest taka jak w turbolotach, stąd pobieżna opinia "że się nie opłaca" - ja uważam, że zależy jak dla kogo. Ja pod nogą czuję wzrost i cena jak dla mnie adekwatna. Łukasz, nie wyszło 420KM, tylko 339. Tym bardziej, że różnica między Twoimi 316 to 23KM. Uważasz, że remont silnika, sprawny osprzęt, uszczelka, nie mogła dać tych 23KM? Ja uważam że to bardzo realna sprawa. W świetle tego, przy tak małej różnicy, podważanie kompetencji i wiarygodności Kreatora jest nieco niesprawiedliwe. To tak w ich obronie. Dobra, nie ma co ciągnąć takiego gadani, bo do niczego to nie prowadzi . Ważne, że wykres jest ładny i w miarę równy, "na buta" jedzie fajniej niż dotychczas, więc jestem zadowolony. . Jak się uda to kiedyś spotkamy się i przy dobrej wódce omówimy dokładnie temat .
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Przespalem się z myślą o innej hamowni i to chyba byloby juz poniżej mojej godności. Sorry. I tak będzie jakieś "ale". G-tech czy racelogic tez nie ma sensu, bo ktos napisze, ze z wiatrem i z gorki. Zapraszam na krezkę do Torunia, chetnie w taki sposób przekonam.