Treść opublikowana przez winczako
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no jakby był w Toruniu 25.11, to chyba bym się znów pojawił Akurat brak dyzuru .
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
również dzięki Troche się zagrzał stojąc po trasie...
-
problem ze zmieniarką (RNS-E)
Działa!! Zrobiłem tak jak mówiłeś, ale zadziałała tylko 1cd... Powkładałem i powyjmowałem jeszcze kilka razy płyty i... zaskoczył. Dziwna ta elektronika... DZIĘKI!!
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
nie wiem jak w przypadku tiptronica ale swoje w manualu sprawdze i dam znac ---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 11:29 ---------- manual: 140km/h --> ok 3500rpm. 180km/h --> ok 4500rpm
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
wymienione zawieszenie lemfolder, polerka reflektorów, filtr paliwa, przeglad lpg. Na pustawym baku lpg od 2 biegu od okolo 5800rpm zaczyna spadac troche cisnienie na reduktorach, wiec i pewnie robi sie lekko ubogo. Na szczescie dosc rzadko na lpg go tak krece . Zalozone zimówki i ..... niestety okazalo sie ze obie przednie letnie po wewnatrznej stronie na calym obwodzie bocznej sciany maja podluzne głębokie pęknięcia..... sic!!! Udalo sie tez kilkukrotnie wygrac z S6 2002 manual i z kreski i z lotnego
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
czyli 18 na tym parkingu pod tesco obok gokardów tak? postaram sie byc chociaz na chwile. Artur, jakbys sie wybieral to zabierz prosze kompa. dzieki
-
problem ze zmieniarką (RNS-E)
nie pomógł.... tak sobie mysle czy sie nie rozkodowala.... ale z drugiej strony, jak ja pierwszy raz podlaczylem to tez nie byla zakodowana odpowiednio (bose, zmieniarka) , a zmieniarka dzialala .
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Stówka !!!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
sluchajcie, dzis jakis spocik jest gdzies?
-
problem ze zmieniarką (RNS-E)
Hej mechanik przy "robotach" w silniku odłączył akumulator. Po tym zabiegu oczywiscie navi poprosiła mnie o kod. Po uruchomieniu przestała działac zmieniarka, która wczesniej hulała spokojnie. Mam wrazenie ze rns-e widzi zmieniarkę, bo wyswietla nieaktywne 1,2...6 CD, ale włączyć się za cholerę nie da. Dodam, ze płyty mozna wkładac u wyciągac dowolnie ze zmieniarki. Cóż się mogło stac....?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Zawieszenie zostało jeszcze raz rozebrane na części pierwsze...włącznie z amortyzatorami... na trzepakach nic nie można było znaleźć.. Na koniec okazało się że oryginalnie śruby od łączników stabilizatorów mają 9 Fi, a wint 10,5 Fi..... mimo ze kupione orginalne łączniki do S4 razem ze śrubami lemfordera. Rozwiązanie problemu - śruby od forda. Objawy zniknęły. Samochód prowadzi się rewelacyjnie .
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
temat stukania rozpracowany !! Jest teraz zwarty i cichy... Wczesniej wydawalo sie ze sie swietnie prowadzi. Teraz swietnie czuc podłoże.... moja kieszen tez niestety nieco lżejsza.. ps. macie jakis kontakt w toruniu zeby bosh aerotwin do mojego gburka dostac w przyzwoitej cenie? pozdro
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzieki czyli pewnie to nie to... powstaje to zarowno w sytuacji depniecia na jedynce (i odpuszczenia), jak i przy ,nawet slimaczej, jezdzie po polnej mocno nierownej drodze. Taki dzwiek jakby cos bylo naprezone i pod wplywem fluktuacji zawieszenia to naprezenie doprowadza do przesuniecia/" strzelenia" elementu. To jest zwykle pojedynczy dzwiek.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
hmmm dobis, ten drut moglby byc...tylko czy on aż tak mocne "uderzenie" może wywołać.. czuć to jakby bardziej po prawej.... musze spojrzec. Poduszki wstępnie zostały wykluczone, chociaz moją pierwszą myślą były one, bo po raz pierwszy to uderzenie pojawiło się własnie po depnięciu w dechę na jedynce...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
wydaje się że przód.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
motyla noga a ja znów dyżur ...#$%^&*() :/ . A moze spot w przyszly weekend? ps. ma ktos pomysl co moze stukac w zawieszeniu? wykluczam wahacze bo wymieniłem na nówki dziś a stuk nie zniknął... łączniki stabilizatora i stabilizator tez mają ok. tygodnia.. amortyzatory sprawne.... stuknięcie potrafi się pojawić podczas powolnej jazdy po nierównym terenie, jak i podczas depnięcia na jedynce i gwałtownym wciśnięciu sprzęgła- tak jakby moc w samochodzie powodowała chwilowe przemieszenie elementów.... wydawalo się ze z wahaczy to idzie bo juz (przynajmniej na dolne) czas powoli przychodził. Ale poza tym ze samochod jest sztywniejszy, to stuknięcia nie zniknęły. Przeguby wporządku (wewnątrzny wymieniony tydzien temu). Nie mam pomysłu już...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
pytanie na jak długo... zeby potem nie bylo, że 12-15 stopni bedzie , jak w zeszlym roku do polowy grudnia.
-
Sprzeglo rs4 vs s4
dzięki!@!!!! a średnica i ilość zębów od dwumasy jest taka sama? spojrzałbyś jeeszcze raz >? Dziekówa
-
Sprzeglo rs4 vs s4
Witam Potrzebuje szybkiej odpowiedzi. Czy sprzeglo komplet z dwumasem od rs4 b7 podejdzie do s4 b6? Jesli nie, co trzeba ewentulanie przerobic? z góry dzięki a odp.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dzińdoberek kurde... pojezdzilem wczoraj chwile z 330D 250KM 510Nm i nie myslalem ze różnica będzie aż tak kolosalna... na korzysc esy. Ze startu to wiadomo. Ale z rolki... ps. musialem gdzies sie tym podzielic
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Panowie, cieszcie się takimi zużyciami, bo to absolutnie ŻADEN problem . Traktowałbym to jako normę. W V8 to dopiero mamy wir olejowy.... ps. musi się to straaaasznie odpychać - gratuluje!
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam szukam przegubu wewnętrznego samego (lepiej) lub razem z półosią. Strona lewa. Audi s4 4.2 B6 silnik BBK. filtr paliwa. dzięki
-
szukam przegubu wewnętrznego samoeg lub z półosią
Szukam jak w opisie - lewa strona. s4 4.2 b6
-
[B6 BBK] Moje S4
dzięki, nawet przeszło mi to przez myśl, ale spieszylem się - szukalismy dla mamy samochodu- i bylo do zrobienia po polsce 1300km w jeden dzien.. udalo się, ale czasu na kawkę by zabrakło Następnym razem!
-
[B6 BBK] Moje S4
Ładnie ładnie Michał. ps. nawet przejeżdżałem ostatnio przez Twoją okolicę i.... zostawiłem nawet 4 ślady gdzieś )