Treść opublikowana przez ALBINEK
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Niech kolega Eurochip sam się wypowie to dotyczy jego
-
[ALL] Nasze podróże do PL.
Ja mam serie i nie ścigam się z virusami .Umiejętności możemy sprawdzić na kartingach
-
[ALL] Nasze podróże do PL.
A co to mają znaczyć te minki ???
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Kolega powinien nam tutaj powiedzieć co nowego u niego :gwizdanie:, bo wiele się u niego wydarzyło .
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Racja , powoli trzeba się przyzwyczajać do codzienności. W PL pijałem Biała Żubrówka polecam zero kaca po niej.
-
[ALL] KARY I WYKROCZENIA !!!
Mogą dać bana . Wymyśl dobrą historyjkę dlaczego się tak spieszyłeś .
-
[ALL] Nasze podróże do PL.
Myślę że jak na benzynkę to niezły wynik .
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Jak zwykle na warcie :> .
-
[B7 BKE] Silnik odpala normalnie ale zaraz gaśnie
Jak nie rozwiązałeś jeszcze tego problemu proponuje zdjąć tą gumową rurę od turbiny (od zimnej strony ) i zobacz czy wirnik turbiny się obraca.
-
[B7 BKE] Silnik odpala normalnie ale zaraz gaśnie
A jakie błędy teraz pokazuje , po skasowaniu starych .
-
[B7 BLB] Zaślepienie zaworu EGR
Sprawdź czy wtyczki dobrze wskoczyły i czy po czyszczeniu czy też myciu EGR nie jest mokro we wtyczkach.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
On zmienił profesje , wcześniej brał udział w Tańcu z Gwiazdami .
-
[B5 AJM] Coś trze w silniku
Myślałem o kołach przy rozrządzie
-
[B5 AJM] Coś trze w silniku
Określ miejsce w którym słychać te tarcie. Zdejmij osłonę rozrządu i tam dobrze się przypatrz . Może pasek ,lub któreś koło trze.
-
[B7 BKE] Czy dolewacie oleju ???
Nie masz powodu do zmartwień . Ja dolewam między wymianami około 0.8 l.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Wolno nie jeżdżę , ale ja sam całą trasę prowadzę . Jak jestem już zmęczony to 150 km/h raczej nie przekraczam .
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Jedziesz na święta do PL ?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Na trasie pali mi poniżej 5l/100km :>. Jak jestem w Olszynie to mam jeszcze paliwa na 90 km.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Do domu mam około 1600 km. Jak zatankuje w Dover do pełna to do Olszyny (granica PL z Niemcami ) spokojnie dojadę a potem jeszcze 200km i w domu. Czyli tak około 200 litrów z zapasem.W obie strony.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Zwykle jeżdżę autem do PL na święta , ale teraz lecę samolotem . Zyskuję 2 dni .
-
[B7 BPW] Niski poziom oleju w silniku.??
W B7 masz czujnik poziomu oleju w misce olejowej . Jak stan jest za niski to świeci się żółta kontrolka jak nie ma ciśnienia to świeci czerwona.
-
[B5 AJM] Pytanie do znawców padły dwie turbiny ?
Ma racje , sprawdź ciśnienie oleju. Może pompa pada.Jakim masz przebieg ? , silnik w jakim jest stanie ? . Ma ciśnienie na cylindrach ?. Mało danych podałeś , posprawdzaj to i daj znać.
-
[ALL B6] Świecąca kontrolka AIR BAG (Fotki)
Koledzy dziękuje za pomoc . Znalazłem ten crash sensor na słupku pod pasem bezpieczeństwa. Wymieniłem go i jest ok . Gąbka była wilgotna , wyrzuciłem ją . Jeszcze raz dziękuje,
-
[ALL B6] Świecąca kontrolka AIR BAG (Fotki)
Te autko to B6 więc chyba jednak w słupku.Zdejmę jutro osłonę słupka i zajrzę tam . Dziękuję za podpowiedzi . Akjam nie wiem czy fotele były wymieniane , to auto kolegi . Tydzień temu je kupił.A jak mam sprawdzić ewentualnie zmienić kodowanie , które grupy w Vagu mam sprawdzić ?.
-
[ALL B6] Świecąca kontrolka AIR BAG (Fotki)
Mam problem z usunięciem usterki Air Bag W AUDI A4 B6. Kod błędu to 01222 - Crash Sensor Side Airbag; Passenger Side (G180) 012 - Electrical Fault in Circuit - MIL ON Wyciąłem wtyczkę i polutowałem przewody ale to nic nie dało , czytałem że może być zawilgocony ten crash sensor ale nie mogę go znaleźć . Zdjąłem fotel podniosłem wykładzinę i znalazłem tylko control modul . Wszędzie sucho zero wilgoci. Proszę o pomoc gdzie tego szukać i jak się za to zabrać.Pod wykładziną znalazłem to :