Treść opublikowana przez ALBINEK
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Zlocik to nie jakaś tajemnica więc wszystko co tego dotyczy musi być jawne i dostępne dla wszystkich zainteresowanych.
-
[ALL B7] Wymiana kierownicy czteroramiennej na czteroramienną multifunkcyjną
Czekam na Vaga i wtedy sprawdzę. Jak przyślą kiere to zakupie kabelki do niej i dam znać jak to wszystko wygląda. Dzięki za zainteresowanie .[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 21:31_________________________________________________Kierownica doszła teraz czekam na Vaga bo poprzedni padł.Doklejam fotke kierownicy myślę żę będzie dobra. Czy w kierownicy ma być tylko jedna kostka ?. Proszę jeszcze o potwierdzenie czy to są te potrzebne kabelki do tej kierownicy bo chcę je kupić. 4E0 953 541 A i 4Fo 971 589 A.
-
[ALL B7] 2.0 TDI i problemy z pompą
Nie ma problemu żeby zmienić napęd pompy i wywalić wałki. Jaro4444 szczegółowo opracował zmianę tego.Po tym nie ma się czym martwić.
-
Jakie imie dla syna???
Chrześcijańskie .Może któregoś z apostołów. Mało polskich imion jest teraz nadawane dzieciom, a to nie dobrze chyba.Może któregoś z króli polskich.
-
[ALL B7] 2.0 TDI i problemy z pompą
Dwie do trzech godzin. Zależy od fachowca i narzędzi jakie posiada.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Marcin jak możesz to podaj jakieś namiary na hotele i jak już jest to może jakiś plan co i jak gdzie i kiedy .
-
[B6 AVF] Płyn chłodniczy Shell - różowy
Moim zdaniem możesz.
-
[ALL B7] Wymiana kierownicy czteroramiennej na czteroramienną multifunkcyjną
No to jestem po następnej lekturze o pojemności 59 stron. W większości dotyczyła ona manetki do tempomatu w B6. Wydaje mi się że jeżeli mam pełny fis , tempomat i założę swoją poduchę to pozostanie mi tylko zmienić kodowanie w steering wheel na kierownicę MF.Mam rację czy się mylę
-
[ALL B7] Wymiana kierownicy czteroramiennej na czteroramienną multifunkcyjną
Dziękuje bardzo za odpowiedż, na całe szczęście mam tempomat więc będzie mniej do roboty. Czytam następny wątek jestem na 25 stronie ale dalej nic nie wiem.Wszystko co czytam dotyczy B6 ja mam B7 wciąż nie wiem jak zdjąć poduchę .Dzięki koledze dominikt1 wiem że potrzebuje taśmę poduszki o nr. 4E0-953-541A oraz okablowanie poduszki 4F0 971 589A dodatkowo muszę sprawdzić jaki mam moduł , musi być z literką Qa jak z tymi kodowaniami ?. Czy to wszystkie części jakie będę potrzebował ?. Mam nadzieje że uda mi się zebrać wszystkie potrzebne informacje żeby to zrobić samemu. Dziękuje za wyrozumiałość i cierpliwość, w tym temacie jestem zielony.
-
[ALL B7] Wymiana kierownicy czteroramiennej na czteroramienną multifunkcyjną
Po przeczytaniu 43 stron :gwizdanie: nadal niewiele wiem . To proste pytanie jak wiesz to odpowiedz. Tam pisza o wielu kierownicach .
-
[ALL B7] Wymiana kierownicy czteroramiennej na czteroramienną multifunkcyjną
Jak wyżej ,mam pytanie jak zdjąć poduszkę air bag i czy po wymianie kierownicy, tasmy i okablowania muszę coś zmienić w kodowaniu Vagiem .
-
[B7 BLB] Wadliwy napęd pompy oleju w BLB
Rozumiem że udało Ci się kupić również zębatkę na wał . Jeśli tak to podaj namiary gdzie można ten cały zestawik zamówić.
-
[ALL] Nasze podróże do PL.
Jak będę następnym razem jechał do PL. to sprawdzę ile faktycznie pali i jak to wychodzi na fisie.
-
[ALL] Nasze podróże do PL.
No to wychodzi że Fis swoje a autko swoje .
-
[ALL] Nasze podróże do PL.
Dobrze jest zatrzymać się tak jak Ty na noc.Ja też mam rodzinę w Hannover jak jadę autem to robię u nich 2 godz. przerwę na obiadek i potem dalej w drogę .Siedzenie mnie pali siedzieć dłużej.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Tym razem samolotem .Podajcie wiecej szczegolow tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=153928.0
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Jestem teraz w PL. ale mam kontakt z UK. i u mnie w Bradford też było -10 C.Dla nich to .
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Nie obrażać kierowców TIR -ów. Kierowca Tir-a taki prawdziwy to człowiek uprzejmy na drodze i pomocny. Kiedyś trzeba było mieć prawo jazdy kat B. i pojeżdzić pare lat na Żuku lub Nysie , następnie można było zrobić kat.C i po 3latach kat. E . Kierowców uczyło się kultury na drodze i uprzejmości. Dzisiaj jeżdżą gówniarze w wieku 20 lat zestawami 40- tonowymi i myślą że są panami szos. To nie są kierowcy to pieprzeni gówniarze !!! stanowiący zagrożenie na drodze. Ja zaczynałem kariere kierowcy na Nysie , potem Star, Jelcz, Liaz, Iveco, Magnumka, Scania,Volvo ,autobusy itd. I tak powinno być.Uważajcie na gnojków w ciężarówkach bo tak ich trzeba nazywać !!!.
-
[A4 B7] Problem z kontrolką od poziomu oleju w silniku
Najlepiej kup ori ,będziesz miał pewność że jest ok.
-
[B5 AFB] Dziwny rozruch niby...
Rozrusznik sprawdż go może duży opór.Najlepiej sprawdzić go u elektryka lub tam gdzie sprzedają akumulatory.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Jeszcze nie widziałem , ale musi być kiedyś ten pierwszy raz.
-
[ALL] Problem: Angielska lampa- prawy przód
Oznaczenie znajdziesz na wlepce w bagażniku .
-
[B5 ADP] Brak ogrzewania
Sprawdż jeszcze węże od chłodnicy , powinny być gorące oba.Oczywiście jak silnik będzie nagrzany. Od nagrzewnicy też oba powinny być gorące.Czy trzyma temperaturę ? .
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Na ulicach śniegu nie ma ,ale wszędzie wokoło leży biały puch.W nocy -9 w południe -3 wieczorem o 22-ej -6.Dobrze że auto stoi w garażu to nie mam skrobania :>
-
[B5 AFB] Dziwny rozruch niby...
Przyczyn może być wiele, najprościej zacznij od tego zaworu zwrotnego o którym piszesz. Wymień spalone świece żarowe, sprawdż ciśnienie na cylindrach.