Treść opublikowana przez ALBINEK
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Kamień spadł mi z serca
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dopiero teraz to przeczytałem.Co do wypięcia się to jakieś nieporozumienie Misiek przecież wiesz że nie o Ciebie chodzi .Czy było to głupie to zależy z której strony się stoi i na to patrzy ;( .Będzie najlepiej jak zadzwonie i pogadamy .Poniekąd zostałeś w to wkręcony ale nie przez nas.Ktoś się Tobą posłużył.Może pod wpływem emocji trochę mnie poniosło i pozbawiłem się możliwości dokończenia kilku spraw.Bo wydaje mi się że teraz nikt nie stanie po stronie prawdy i nie odważy przeciwstawić się dyktaturze.Wkrótce zadzwonie i wyjaśnie o co mi chodzi .Na razie jestem bardzo zajęty mam gości z PL .Pozdrawiam Andrzej.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Rower AKP dla podtrzymaniu kontaktu podaje mój numer tel.07821027664.No cóż czasami tak trzeba .Jak Cię nie szanują to nie udawaj że tego nie widzisz tylko to zakończ Jak znajdziesz chwilke to zadzwoń lub podaj swój numer.Było tam mnóstwo świetnych ludzi z którymi nie chciałbym tracić kontaktu.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
mam już spotkanie w warsztacie-łożyska sam nie wymienię,a do sprężyn ściągacz potrzebny i jak kupię-to ile razy go uzyję? na jedno wyjdzie,a i problem z głowy Jak będziesz dłubał sam przy aucie i miał pomysły na nowy zawias ,to pewnie pare razy się przyda.A koszt nie duży,a jaka satysfakcja jak coś to mogę pomóc i napijemy się czegoś polskiego po robocie zapraszam
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dzięki wielkie ale żaden kozak ze mnie z Vag-iem uczę się pilnie przez wszystkie ranki ale brakuje mi nowej czytanki .Jak zacząłem swoją przygodę z A4 to nie wiedziałem co to jest inter -fejs .Dzisiaj się z tego śmieje ale to prawda.Tak jak piszesz jak się spotkamy na jakimś zlocie to opowiem pare historii co ciapaci odwali w warsztatach .[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 00:15_________________________________________________Życzę zdrowych,wesołych,pogodnych i radosnych świąt Wielkanocnych .Smacznego jajka i mokrego Dyngusa !.Wesołego Alleluja !!!
-
Nie działa tempomat w Audi A4 B7
Sprawdż też czujnik hamulca.Czasami mi też nie załącza ,jak nacisnę hamulec i puszczę to póżniej działa.
-
[ALL B6] Przerysowany i pogięty błotnik, proszę o poradę fachowca
Nie jest żle ,szkoda wymieniać.Znajdż dobrego fachowca i nie poznasz że miałeś taką przygodę.
-
SWAP uszkodzonego silnika 2.0 TDI BLB na BKD w Audi A4 B7
Ja u siebie wymieniłem i hula a przebieg mam coś około 240 tyś.
-
SWAP uszkodzonego silnika 2.0 TDI BLB na BKD w Audi A4 B7
Jak koło zębate na wale jest ok. to wymień zębatke na wałkach ,napinacz łańcucha ,łańcuch i imbusik.Sprawdż gniazdo imbusika w wałku.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Na temat ciapatych pseudo-mechaników mógłbym napisać wiele.Bardzo często zdarza mi się poprawiać po nich robote.Szczytem ich braku kwalifikacji było założenie klocków hamulcowych blachą do tarczy .U nich liczy się własny biznes jak ma klucz do kół to już otwiera interes.
-
[B6 AVB] Problem z silnikiem
Zrób jak radzi kolega ,nigdy nie zaszkodzi ją przegonić a może pomoże.Skąd jechałeś te 1500km.Może paliwo inne.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Teraz już wiem o co chodzi :> spojrzałem na opis profilu.
-
[ALL B5] Chyba krzywo przykręcone wzmocnienie przednie czołowe.
Tak jak piszesz są dużo większe oczka po to żeby można było regulować.
-
[B5 AFN] Słychać szum ,oraz uderzjące w nadkole kamienie.
W jego modelu jest chyba jeszcze całe plastikowe nadkole,w nowszych są z miękkiego włókna.
-
[ALL B5] Chyba krzywo przykręcone wzmocnienie przednie czołowe.
Wróć do tego mechanika ,pokaż mu co żle zrobił i musi to poprawić .Żle spasował przód.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
To rozumiem że przyjedziesz czymś nowym (innym)
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
No to w związku z powyższą odpowiedzią i z tematem poruszonym wcześniej, proponuje zorganizowanie zlotu ponownie w Bradford żeby stało się tradycji zadość.Czyli Spotkania w Środkowej części Anglii. Dominik to twoje dziecko.Obiecuje pomoc w zorganizowaniu zlotu z wszelkimi atrakcjami.Zakwaterowanie w miejscu imprezy bez konieczności zmiany miejsc,jak było wcześniej.Termin imprezy proponuje po wakacjach.Na dzień dzisiejszy anglicy spotykają się za tydzień pod Londkiem.Jak będzie zobaczymy,na razie emocje sięgają zenitu
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dla zainteresowanych tym tematem,każdy ma szanse spróbować
-
[ALL B6] Przy zmianie końcówki konieczna wymiana drążka?
Jest na to sposób ,powinien podgrzać to miejsce w którym jest gwint i odkręcić końcówkę.Jeżeli drążek nie ma luzu to po co robić sobie dodatkowe koszty.Dziwny mechanik jak nie może sobie z tym poradzić.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Spodziewamy się promocji :gwizdanie: Buy one get 3 free :polew:
-
[B5 AFF] Zerwany pasek rozrządu.
Rozumiem że zawory docierałeś
-
[B6 AVJ] Problem przy wymianie przegubu
Rozbierałem wiele przegubów i w każdym było
-
[B7 BPW] Gdzie najtaniej DWUMAS i komepletne sprzegło - LUK
Sprawdż w Euro -parts możesz to zrobić on-line.
-
[B5 AJM] Urwany kruciec od miarki do oleju
Kup nowy w serwisie ,nie jest to drogie.
-
[B5 AFF] Zerwany pasek rozrządu.
Średnica tego (bolca) 15.4 mm.Sprawdż koniecznie popychacze zaworów.