Treść opublikowana przez ALBINEK
-
[ALL B7] Poważny problem...
Podłącz Vaga może coś pokażę od tego bym zaczął.
-
[B5 AFF] Zerwany pasek rozrządu.
Możliwe że tłoki zderzyły się z zaworami i powyginało parę zaworów,do tego wymiana popychaczy.Do ustawienia pompy powinieneś użyć specjalnego przyrządu (bolec) który wkładasz w otwór w kole zębatym pompy i on w głębi wchodzi dalej w otwór w obudowie pompy .Tak blokuje pompe wtryskową.
-
[B5 1Z] Brak biegów tylko jest pierwszy bieg
Jak dasz skrzynie do naprawy to powinieneś dostać gwarancje na nią .Jak kupisz z ogłoszenia ciężko będzie o gwarancje chyba że ją dostaniesz .Porównaj ceny gdzie lepiej kupić.
-
[B5 1Z] Brak biegów tylko jest pierwszy bieg
Po zlaniu oleju zobacz czy na dnie naczynia z olejem nie ma jakiś opiłków,lub metalowych elementów .To pomoże ustalić przyczyne.
-
[ALL] Uszkodzenie błotnika jak to naprawić
Suma sumarum właściciel szczęśliwy a my wiemy że bez szpachli, malowania itd. nie ma szans
-
[B5 1Z] Brak biegów tylko jest pierwszy bieg
A czy biegi wchodzą na wyłączonym silniku ? jeśli tak to obstawiam za wersją Iwadrian że to sprzęgło.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Ja tam zawsze jestem chętny ,niech tylko padnie jakaś propozycja [br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 16:15_________________________________________________Propozycja na następne zawody obejrzyjcie ,tor jest naprawdę super.
-
[ALL] Uszkodzenie błotnika jak to naprawić
Bez lakiernika się nie uda.Otarcie jest za głębokie żeby skończyło się na przepolerowaniu
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Jak masz ochote się odegrać jestem zawsze do dyspozycji, np. jutro godz.13.45 na torze przy Manchester Road to tam gdzie ostatnio.Jutro mamy wyścigi sąsiedzkie Adrian jesteś mile widziany.Wiem że póżno się dowiadujesz ale tutaj nie jesteś aktywny.[br]Dopisany: 27 Luty 2010, 22:40_________________________________________________I właśnie o tym mówię jak ktoś mało aktywny na tym dziale to nie może być na bieżąco [br]Dopisany: 28 Luty 2010, 23:39_________________________________________________W niedziele 14.03 2010 organizujemy zawody kartingowe w Leeds na zadaszonym torze,więc pogoda nic nam nie zrobi .Jak ktoś ma ochote na mały racing to podaje mój nr.tel. 07821027664 Andrzej.
-
[ALL B7] Woda w miejscu koła zapasowego
Jak byś miał zamair zdejmować tylni zderzak to może to pomoże http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t61931.0.html;highlight=tylny+zderzak+b7 Przed uszczelnieniem Po Uszczelnieniu
-
[ALL B7] Woda w miejscu koła zapasowego
Piero już to przerabiałem ,wrzuciłem nawet foty na forum ale było tak dawno temu że już nawet sam nie pamiętam tytułu.Okazało się po zdjęciu tylnego zderzaka że moja lalunia dostała lekkiego plaskacza od tyłu .Cała tylną ściane na zgrzewach posmarowałem silikonem do uszczelniania nadwozia.Problem znikł , ale ostatnio zajrzałem tam i byłem wielce zdziwiony bo woda pokazała się z ponownie.Było jej nie wiele.Z tego co zaobserwowałem to woda skrapla się na wskutek różnicy temperatur.Ale jest jej nie wiele.
-
[ALL B5] Brak świateł mijania z tyłu, prosze o pomoc.
Z tyłu są tylko jedne światła (Postojowe,mijania,długie ) to są te same .Jak zmienisz na długie to z tyłu świecą ?
-
[B7 BLB] Wibracje silnika przy 1800-2000 tyś. obrotów
Miejsca tam nie wiele ale dasz rade wymienić.
-
[B7 BLB] Wibracje silnika przy 1800-2000 tyś. obrotów
Jak dojeżdżasz na luzie do świateł i spadną obroty wciśnij sprzęgło ,pomaga obroty wracają do normy.
-
[ALL B5] Poważny problem z elektryką
Sprawdż kabel masowy , skoro akumulator ma prąd to może nie masz masy.
-
[ALL B7] Wymiana kierownicy na multifunkcyjną
Pomysł może i dobry ,gorzej z jego realizacją .To naprawde trudne zadanie i czasochłonne. Szacun dla tego który się tego podejmie.
-
[ALL B7] Wymiana kierownicy na multifunkcyjną
Na forum jest dużo o tym ,ale nie jest odzielnie tylko wszystko razem B5,B6,B7 .Zabierze ci to dużo czasu zanim przebrniesz przez całą lekturę.Byłoby łatwiej jakby ktoś to po sortował.
-
[B7 BLB] Pasek wieloklinowy / wielokorkowy i napinacz - wymiana
A przy wymianie rozrządu przodu też nie rozbierzesz .Naprawde nie wiem jak to wygląda zgodnie z zaleceniami producenta ,ale kto spuszczał gaz z klimy przy wymianie rozrządu?.Przecież po coś są te elastyczne przewody o odpowiedniej długości,nie tylko do drgań silnika.Ostatnio miałem okazje korzystać z serwisu przy wymianie napędu pompy olejowej i nie było mowy o spuszczaniu gazu z klimy przy zdejmowaniu przodu..
-
[ALL B6] Środek do wyczyszczenia chromu na grill'u
Jest pasta do chromu ,już ktoś wcześniej o to pytał.Jak znajdę to podam nazwe.
-
[ALL B6] Za nisko osłona silnika
Zajrzyj pod auto i zobacz czy osłona się nie odkręciła i nie zwisa.Mocowanie jest wszędzie takie same więc nie powinieneś mieć innych odległości jak reszta aut.
-
[ALL] Pasta "Tempo"-czy ktoś tego używał?
Kolego M3 to jest firma produkująca produkty lakiernicze i nie tylko.Produkują również artykuły biurowe oraz sprzęt spawalniczy .Ich oferta jest bardziej bogata niż ta o której wspomniałem.Jeśli chodzi o polerowanie pastą TEMPO to życzę sukcesu w przetarciu się do bazy.Profesionalna polerka polega na zmatowaniu lakieru bezbarwnego papierem ściernym np.2K. ,zeszlifowaniu rys,itp. i polerowaniu lakieru do uzyskania połysku.Myślę że byłoby ciężko tak trzeć tempem żeby dobrać się do bazy.
-
[ALL] Zielony syf wzdłuż szyb
A ja proponuje po myciu dobrze wytrzeć do sucha,powinno pomóc .Mi pomogło.
-
[B7 BLB] Pasek wieloklinowy / wielokorkowy i napinacz - wymiana
Na poprzednim zdjęciu pas przedni jest podwiązany i podstawiony od dołu na stojakach,zapomniałem dodać .Kilka razy już tak robiłem więc to sprawdzone Można też tak i zapewniam że nic się dzieje.Na tym widać rurke od chłodniczki płynu ukł. wspomagania to ta po prawej stronie na zdjęciu aluminiowa.
-
[B5 AFN] Czy te klocki są zużyte?
Zajrzyj jeszcze od wewnętrznej strony jak są w podobnym stanie to ok.
-
[B7 BLB] Pasek wieloklinowy / wielokorkowy i napinacz - wymiana
Pas przedni można odsunąć .Nie trzeba spuszczać gazu z klimy.,Węże od kilmy na to pozwolą .Jeszcze jedno trzeba zdjąć wężyki od chłodniczki (rurka wygięta w U pod chłodnicą) wspomagania ukł. kier. i zlać płyn.Może ta fotka da Ci jakiś pogląd na to.