Treść opublikowana przez ALBINEK
-
[B5 AEB] Jak sprawdzić działania regulatora alternatora
Nie trzeba go wyjmować ,wystarczy podjechać a elektromechanik ma narzędzia wystarczające do sprawdzenia akumulatora,alternatora i rozrusznika bez wyjmowania tych urządzeń.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Najważniejsze że dajecie znać o sobie .Jestem dobrej myśli że jeszcze nie raz się spotkamy
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Rozumiem że będziesz ?. Pozdrawaim
-
[B5 AEB] Jak sprawdzić działania regulatora alternatora
To pozostał warsztat w którym naprawiają te rzeczy,zamontują alternator na stole do testowania ,podłączą napęd ,posprawdzają i w razie potrzeby naprawią.Opcja druga włóż go z powrotem do auta i zrób tak jak pisze Iwadrian.
-
[ALL B7] Magik do wymiany licznika na kolorowy
Daj namiary na niego na pewno się przyda taki magik nie jednemu.Jaki koszt był ten operacji.
-
[B5 AJM] Po wymianie rozrządu spalanie wzrosło - pomocy!!!
Kto wymieniał rozrząd? warsztat wyposażony w odpowiednie narzędzia i mechaników z odpowiednią wiedzą czy pan Heniu w stodole? .Może masz przestawiony i więcej zaczął palić.
-
[B5 AFN] Zablokowany wałek pompy oleju- brak smarowania
Masz problem nie ma co aż wspólczuje ale ja jak inni powiedzą że można tylko gdybać.Tak jak powiedział mechanik bez rozbierania trudno coś powiedzieć.Czy widziałeś w jakim stanie jest pasek rozrządu?.Jak przeskoczył jeden ząbek to nic się nie stało ale jak poszedł dalej to nie chcę straszyć ale zawory pokrzywione i popychacze do wymiany.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Jak najbardiej TAK
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
To jest właśnie coś dla mnie super
-
Wakacje nad Bałtykiem lipiec/sierpień 2010
W Rewalu jest OK.
-
[B5 AHU] Stukające popychacze
Raczej to nie popychacze ,jak włączasz klime i przestaje stukać to może gumki w sprzęgiełku klimy do wymiany.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dzięki koledzy to miłe z waszej strony jak nie wyjadę do PL. w tym czasie to na pewno się pokażę.Okres wakacyjny jeszcze nie mam sprecyzowanych planów ,wkrótce się wszystko wyjaśnii
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dzięki Mario !!! Pozdrawiam serdecznie całą ekipę !!!
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Jestem za ale to po tym.I tak chcę trochę zwiedzić Twoje strony,więc pasowałoby.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Zobaczmy czy w ogóle będzie jakieś zainteresowanie.Szkoda że nie możesz ,rozumiem .Może następnym razem albo coś u ciebie
-
[B5 AFN] Brak znaków do ustawiania rozrządu
Jest tylko to jedyne miejsce z tyłu wałka do zablokowania.Używa się do tego blokad jedna na wałek druga na pompe wtryskową.Wał ustawiasz na znaki na kole zamachowym poprzez wziernik.Mieszkam w Bradford jak masz z tym problem pisz na PW.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Ustalmy date i na jednodniowy spocik możemy podjechać.Chętnie poznam więcej osób z bzikiem na jedną marke :>
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Byłem tam :oklaski: też super jest to oceanarium chyba tak mogę to nazwać.A przez ten most to sobie specjalnie przejechałem chociaż nie jest free
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
No proszę ,właśnie wczoraj byłem w York .W National Railway Museum .Wstęp free,tylko parking 7 fuli na cały dzień.Polecam te muzeum.W życiu nie widziałem takich lokomotyw.Szkoda że przy okazji nie odbył się mini zlocik.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
W tamtym roku były zorganizowane 3 zloty .1-szy z nich w Leeds i dwa następne w Badford.W tym roku AM zorganizowało zlot koło Londynu w marcu.Teraz organizuje letni w okolicach Lake District.Moim zdaniem nie ma różnicy kto go organizuje, ważne kto się spotyka a mowa o miłośnikach AUDI
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
A gdzie według ciebie jest centrum UK .Patrząc na mape to wychodzi mi że spotkania w środkowej części UK. to właśnie tu gdzie odbywały się ostatnie zloty Leeds,Bradford.Nie czepiajmy się nazw .UK, Anglia ,wiemy o co chodzi.Co do zabierania żon ,dzieci ,dziewczyn to wspomnę że na zlotach w których uczestniczyłem były całe rodziny.I każdy znalazł dla siebie temat.Panowie byli zadowoleni a i panie również.Jeżeli chodzi o połączenia zlotów z A-M jestem za ale chyba powinniśmy dostać zaproszenie od nich.Ten temat śledzę i niczego takiego nie widziałem. Sprawdziłem gdzie ma się odbyć zlot o którym mowa wyżej dla wyjaśnienia wszystkim zainteresowanym jest to Lake District koło Kendal.Dodam że jest to kraina jezior,miejsce naprawdę piękne.Można popływać statkiem wycieczkowym i wynająć małą motorówkę lub łódż wiosłową jak kto woli.Miejsce godne polecenia.Znam osobiście jedno miejsce camping gdzie można wynająć coś w rodzaju dużej przyczepy na kołach która mieści 8 osób.Ale to już sprawa organizatorów tego zlotu i nie mnie się mieszać w to.
-
[B5 AVG] Kontrolka cisnienia oleju
Przecież on pisze że chodzi o kontrolke od poziomu oleju a nie od ciśnienia oleju
-
[B5 AFB] Wentylator chłodnicy
Może w tym temacie coś znajdziesz http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=search2
-
[B5 AVG] Kontrolka cisnienia oleju
Odpowiedzialny za to jest czujnik stanu poziomu oleju który jest w dolnej części miski olejowej.Przy niskim stanie oleju w silniku zapala się ta kontrolka o której piszesz .Jak stan oleju jest ok. to może wina tego czujnika.Wypnij wtyczkę i spryskaj gniazdo WD-40 może pomoże,czasami wilgoć płata różne figle.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Od wczoraj .Zimno było jak cholera ale w dobrym towarzystwie zabawa zawsze jest udana