Treść opublikowana przez ALBINEK
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Nie śpimy ,zrobiło się ciepło to grillujemy
-
[ALL B7] Pęknięta linka maski
Jest tak jak pisał Domienick poszukaj na forum było już to opisane ,dasz radę.Nie musisz poświęcać niczego.
-
[B7 BLB] Wymiana pompowtryskiwaczy potrzebne częsci
Zadaj te pytanie w dziale części.
-
[B5 AHU] Temperatura silnika
Chyba nie byłaby gorąca ,a powinna byś zimna.Gorąca woda przepływa od góry do dołu przez chłodnice.Chłodnica ma za zadanie wystudzić płyn chłodniczy.Pompa przez dolny wąż zaciąga wystudzony płyn chłodniczy do silnika.
-
[B5 AHU] Temperatura silnika
Pompe masz ok skoro ogrzewanie działa.Dolny wąż jest zimny bo gorąca woda wpływa do chłodnicy górą i ostudzona poprzez chłodnice zaciągana jest przez pompe wodną z dołu chłodnicy do silnika.Wiesz wszystko jest ok.
-
[B5 AHU] Temperatura silnika
Czy masz ogrzewanie ,czy jest ciepło w środku.
-
[ALL B7] Aparat telefoniczny do Audi
Dzięki wielkie .Sam raczej sam bym się za to nie brał.Szukał bym kogoś u nas kto przerabiał ten temat i byłby chętny do wykonania takiej usługi.Odpłatnie oczywiście.
-
[ALL B7] Aparat telefoniczny do Audi
Czy można założyć taki moduł samemu i czy ktoś zna jego koszt?.Dużo z tym zabawy?.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dominik szczere gratulacje z powodu narodzin córci.Gratuluje Tobie i twojej żonie,niech wam rośnie piękna i zdrowa !!!
-
[ALL B5] Co to za wtyczka
Prawdopodobnie czujnik temperatury w chłodnicy.
-
[ALL B6] Apteczka Techniczna
Ja u siebie czegoś takiego nie znalazłem .Musiałem dokupić żarówki na zapas.
-
[ALL B5] Problem z wymiana silniczka od spryskiwaczy POMOCY
Poczytaj trochę tutaj coś jest na ten temat: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t61901.0.html;highlight=demonta%C5%BC+zbiorniczka+spryskiwaczy
-
[ALL B6] Apteczka Techniczna
Mógłbyś jaśniej ,szczegółowo co miałoby się w niej znajdować.
-
[ALL B6] Odrzutnik wody
Jest to zamontowane na wcisk na zaczepy.Tak jak piszą koledzy ,złapać i pociągnąć do góry.
-
[ALL B7] Aparat telefoniczny do Audi
U mnie zamontowany był inny .Auto było firmowe ,uchwyt miałem ale telefonu nie ,więc go zdemontowałem.Sorki nie pomoge .
-
[B5 1Z] Olej w turbinie
Na dole to znaczy gdzie ? mógłbyś dokładniej .Jeżeli chodzi o wąż gumowy to normalne że jest tam trochę oleju jak silnik ma już trochę najechane.
-
[ALL B7] Po co wałki wyrównoważające (moje zdanie)
A może wystarczy przy wymianie rozrządu wymienić łańcuch,napinacz,i dostępną zębatke plus imbusik i to przedłuży żywotność BLB.Ja tak właśnie zrobiłem i sypiam dobrze nie myśląc o awarii a mojej Audicy.
-
[B7 BLB] Usterka silnika
Jest jeszcze jedna śruba ,jest tam dostęp do niej jak odkręcisz zawór EGR od kolektora ssącego.W tym miejscu gdzie jest dziura po EGR tam szukaj jej.
-
[B5 AJM ] Temperatura płynu ponad 100 stopni
Skoro nie masz ogrzewania to stawiam na pompe brak obiegu wody.Niektóre pompy mają plastikowy wirnik i on potrafi się na ośce wyrobić .
-
[B6 AVV] Jakie ciśnienie na cylindrach powinno być w silniku
25 to chyba trochę mało,to już powód do myślenia o wymianie pierścieni.
-
[B5 AJM ] Temperatura płynu ponad 100 stopni
Kiedy łapie tą wysoką temperaturę to czy płyn się gotuje i wyrzuca go przez zbiorniczek wyrównawczy ?.Jeśli tak to może to być uszczelka pod głowicą lub pompa wody.Jeśli nie to podmień czujnik od temp.I jeszcze jedno ważne pytanie czy masz ogrzewanie ,czy leci ciepło z nagrzewnicy?.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Miałem okazje być pasażerem tego ścigacza ,naprawdę robi wrażenie.Ma moc
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
W związku z tragedią narodową nie jestem w stanie się skupić żeby mądrze odpowiedzieć.Proszę o chwile przemyślenia.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Mario spokojnie jest ok.Brakuje tylko kto to organizował a to chyba ważne bo przecież ludzie telepatycznie się nie porozumiewali w sprawie zlotu tylko ktoś ich skrzyknął.Zresztą to wasza historia i nam nic już do niej.Wyjaśniłem Miśkowi gdzie leżał problem,ale zrobie to raz jeszcze i po raz ostatni dla wszystkich zainteresowanych i więcej już nie poruszę tego tematu,zamykam go.Więcej już o tym nie wspomnę,robię topo raz ostatni bo wiele osób o to pyta dlaczego co i jak.Foch jak to nazwałeś wziął się stąd że wódz napisał iż Albinero i Lysaglaca oficjalnie nie brali udziału w zlocie i formalnie nie są klubowiczami to nas głęboko dotknęło.Stąd nasza rezygnacja, skoro zależało komuś na usunięciu nas z klubu to ułatwiliśmy mu zadanie.Najwyrażniej nie pasowało komuś to co głosiliśmy a mianowicie który to zlot A.M .Nam chodziło o prawdę.Jeśli chodzi o przekłamywanie to już wyjaśniam.Z historii klubu wynika że klub Audi-Maniacs powstał 24 pażdziernika 2009r.i to jest prawda.To w takim razie dlaczego ostatni zlot nosi miano 3 zlot A-M.Nie trzeba być geniuszem żeby zrozumieć że skoro od Pażdziernika 2009 nie odbył sie żaden zlot to ten był pierwszy.O to cała ta burza z wodzem któremu te wywody się nie spodobały.Przypomnę tylko że wcześniejsze dwa zloty o których mowa w Historii A-M.organizował Dominik ,ja i Lysaglaca.Były one pod patronatem AUDI Klub A4 który zaprosił inne kluby do wzięcia udziału w spotkaniach.Wszyscy my którzy się wtedy spotykaliśmyi poznawaliśmy, byliśmy wszyscy zrzeszeni w różnych klubach i o to chodzi cały czas.Nie byliśmy w A.M bo go wtedy jeszcze nie było.To jest prawdziwe.Zresztą to wszystko napisałeś.Więc nadal pytam czy był to 3-ci czy 1-szy zlot Audi -Maniacs.Nadal jesteście dla nas kolegami i mam nadzieje że tak to pozostanie.Absolutnie nie mamy do was żadnych pretensji.Proszę nie rozpisujmy się więcej już na ten temat.Uważam że to co napisałem jest zgodne z prawdą.Serdecznie was pozdrawiamy.
-
[B7 BLB] Usterka silnika
Proponuje przy okazji wyczyścić (umyć) kolektor ssący.