Treść opublikowana przez ALBINEK
-
[AYM] Pęcherzyk powietrza w układzie paliwowym
Poszukaj skąd zasysa powietrze i uszczelnij to miejsce,nie powinien zasysać powietrza.
-
[B6 BDH] Czy jest uszczelka między zbiorniczkiem a pompką spryskiwacza
Jest tam czarna gruba uszczelka wchodzi do zbiorniczka .
-
[B5 ADR] Zapaliła się kontrolka Air Bag
Bez Vaga nie ruszysz z tym problemem.Odczytaj na Vagu kod błędu ,nie szukaj w ciemno ,może kostka pod siedzeniem ,może listwa przy kierownicy.Można tak gdybać a po co
-
[ALL B7] Gdzie szukać używanego silnika BPW lub BGW
Szukaj na allegro i ebay ,dobrze jak mają udokumentowany przebieg ,ale to rzadkość.Przeważnie jest gwarancja rozruchowa.
-
[ALL B5] Strzelił pasek od alternatora jakie konsekwencje?
Jak mu strzelił pasek to zaświeciła mu się kontrolka od ładowania ,widział pewnie że coś nie tak jest.Nic się nie powinno stać jeśli pasek przy zerwaniu niczego nie uszkodził.Jedynie akumulator troche mógł się rozładować.
-
[B5 AHU] Wyciek z miski olejowej
Musisz to zrobić bo następnego M.O.T nie przejdzie to po pierwsze,po drugie jak to wygląda jak pod autem zostają plamy oleju.Za zdjęcie i uszczelnienie miski 80 fuli to troche dużo.A może to nie spod miski cieknie.Umyj silnik na myjni od góry i od dołu i dokładnie się przypatrz ,może masz odme pękniętą?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
R8 była szefa jednego z uczestników,jak usłyszał że jest zlot Audi to bardzo chciał w nim uczestniczyć.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
I ja też,ten pomysł z karawanem jest ok. :oklaski: koniec sierpnia początek września to jest to ,oczywiście ze względu na pogodę.Co do miejscówki u mnie myśle że sąsiedzi przeżyją to raz jeszcze.Wielu z nich było teraz na urlopie i nie miało okazji zobaczyć nas w akcji.Pewnie przyszli by bawić się razem z nami
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Miejsce ok. tylko że ganiać moją Audi po torze to nie będę.Mam ją do jazdy na co dzień.Jak bym wystartował to skończyła by jak mój gokart nie odpuścił bym gazu ani na chwile.Spotkać się jak najbardziej tak .A może są tam też gokarty to bym się próbował odegrać
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
:polew: Już wiesz co to było za pytanie .
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Zlocik jak najbardziej,koszty chyba troche za wysokie .Może mierzyć troche niżej coś w kosztach zbliżonych do kartingów.Moja żonka Dorota też zadowolona bo dostała pochwałe z Magdą od Krystiana (Lysaglaca) za prace przy grillu .
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Rower dzięki wielkie za uznanie dla nas ,musze wspomnieć tu o Krystianie Lysaglaca który miał taki sam udział w tym jak ja.Dzięki zawziętości Domienicka mogły się spotkać różne kluby ,zapamiętam ten zlot na długoooooo...... było super :good:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Asia i Huan to jest super dzięki ,.Dimo ja się jeszcze nie poddałem Czekam na rewanż .Szkoda że nie mieszkacie bliżej .Takie zawody można by organizować częściej.Pozdrawiam wszystkich
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Wracając do gokartów to ja też miałem pecha jak nasz As w F1 , Na krótko przed zakończeniem wyścigu straciłem silnik .W pechu napewno nie pobiłem Szkopka któremu padały pojazdy jeden po drugim.Tak czy inaczej musimy to powtórzyć ,już nie moge się doczekać następnych zawodów. :>
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Cześć Wszystkim!!! Nadal jestem pod wrażeniem ,chociaż emocje nieco już opadły.Ciesze się że mogłem was wszystkich poznać i wspólnie spędzić niezapomniane chwile.Mam nadzieje na utrzymanie tych znajomości.Prosze prześlijcie mi na PW swoje nicki i prawdziwe nazwiska,jak macie konto na NK. chcę powiększyć grono moich znajomych takimi fajnymi ludżmi jak wy.Dziękuje wam za miłe towarzystwo i spędzony wspólnie czas.Pozdrawiam serdecznie!!! Podaje namiary na moje konto na NK. http://nasza-klasa.pl/profile/11624416
-
[B6 AWX] Czy jest w AWX czujnik ciśnienia paliwa?
Nie pisałem że jest ok. Rozwiązałem problem z brakiem napięcia na bezpieczniku nr.28 od pompy paliwa .Myślałem że to jest powód dlaczego gaśnie ale nie lipa nadal Ide sprawdzić ten przekażnik dzięki
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Jak chcecie mieć takie czyste fury to po przyjeżdzie możecie je umyć na TESCO.
-
[B6 AWX] Czy jest w AWX czujnik ciśnienia paliwa?
Już znalazłem przyczyne dlaczego nie było napięcia na bezpieczniku.Przy silniku jedna z rurek od podciśnienia zeszła z takiej małej jakby banieczki.Jak jeżdże spokojnie to jest ok ale jak przybutuje to tak jakby mu się paliwo kończyło i gaśnie.Wymieniłem pompe spiętrzającą i tandemową ,bez zmian.Jak podłączam Vaga na auto scan to niczego nie znajduje.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Tutaj w Bradford są scrapy z częściami do Audi napewno mieliby to dla ciebie ale musiałbyś z rana tu przyjechać bo póżniej będą zamknięte.Na miejscu bym to wymienił.
-
[B6 AWX] Czy jest w AWX czujnik ciśnienia paliwa?
Jak w temacie czy przy silniku AWX jest coś takiego jak czujnik ciśnienia paliwa?.Moje pytanie bierze się stąd że sprawdzałem napięcie na bezpieczniku od pompy paliwa i ma on napięcie zaraz po przekręceniu kluczyka na pare sekund, a po odpaleniu silnika brak napięcia.Sprawdziłem to w drugim aucie i odbyło się to podobnie po przekręceniu kluczyka w stacyjce na krótko pojawia się napięcie słychać przy tym jak pompa paliwa w zbiorniku się włącza i pcha paliwo następnie brak napięcia i po odpaleniu silnika znowu jest napięcie na bezpieczniku.Nie wiem czy jest to sterowane jakimś czujnikiem ciśnienia paliwa , a może jakimś przekaznikiem .Mój problem to to że w pierwszym przypadku auto zapala ale zaraz gaśnie.Czego mam szuka i gdzie ;( Mam nadzieje e w dobrym temacie to pytanie.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Jak się chce to można ,pewnie że tak .Chyba że będziemy mieli dużo szczęścia i pogoda nam dopisze.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Miejsce żeby rozstawić pawilony ogrodowe jest,tylko że podłoże to beton.Grille będą ,ja mam dużego (grilla),Lysaglaca swojego już przywiózł i Szkopek weżmie .Myślałem o zrobieniu jakiś etykietek z nickiem i imieniem ,bo będzie troche trudno zapamiętać wszystkie imiona.Lista zgłoszonych na zlot jest gotowa ,ale nie mam możliwości wykonania tego.
-
[A6 AWX] Nie odpala na zimno
W takim przypadku kompresja uciekała by do głowicy pod pokrywe rozrządu.On jak zapali to pracuje normalnie równiutko ale tylko trzy minuty.Wygląda to tak jak by się zapowietrzał.Jutro wyjme pompe tandemową i poszukam drugiej na podmiane,zobaczymy co to da.
-
[B6 AWX] Synchronizacja wtrysku
Dzięki wielkie jutro sprawdze
-
[B6 AWX] Synchronizacja wtrysku
Czyli mam tak zrobić ,wchodze w Engine ,Basic settings, wybieram grupe 04 i ostatnia pozycja to synchronizacja wtrysku?