Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawlo 2004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawlo 2004

  1. Zaciski czarne kolego, ja osobiście innej opcji nie widze
  2. Tak szybko się HID-y wypalają? Ori xenon po 6 miesiącach świeci dopiero najładniejszym światłem, tak przynajmniej mam w A6, zarniki wymieniłem w czerwcu na 4300K to dopiero około listopada zaczęły świecić ładnie na niebiesko bo wcześniej typowa biel.
  3. Hmm... Rozbierałem u mnie tylną tapicerke ale nie wiem jak wyglądają drzwi bez elektryki z tyłu Prowadnice pewnie będą te same ale pytanie czy wystarczy tylko dołozyć silniczek i będzie wszystko git to nie wiem. Troszke rezanie by cie czekało, musi być napewno doprowadzona dodatkowa wiązka kabli do drzwi kierowcy a tu juz większy problem kolego. Poczekaj na inne opinie kolegów ale na moje to troszke gra nie warta zachodu, łatwiej będzie zaślepić przyciski w tej nowej tapicerce i zostawić korbki.
  4. Mozliwe ze jest zaślepiony bo elektrozaworek jest uszkodzony (ten który zaznaczyłeś czerwoną strzałką obok zbiorniczka do płynu wspomagania) a nowy w ASO do 2.5TDI kosztuje coś około 240zł po znizkach i poprzedni właściciel chciał zaoszczędzić i go zaślepił zamiast kupić nowy. A nie świeci ci się zółta kontrolka na desce rozdzielczej?? taka ikona silnika, zwana CHECK CONTROL?? Niczemu to nie szkodzi ale auto się pewnie dłuzej nagrzewa i chodzi na czystym powietrzu zamiast się przepłukiwać spalinami. Ja przerabiam ten sam problem przy mojej 4 tylko ze zaworki mam nowe a on coś dziwnie przebiera na biegu jałowym jak wszystko podłącze więc teraz tez jeżdze na zaślepinym węzyku
  5. No właśnie sam sobie odpowiedziałeś Ale jest mozliwość załozenia tego przełącznika tylko po to zebym mógł mieć cały czas wł światła i po wyciągnięciu kluczyka gasło by wszystko a nie tak jak teraz ze zostają jeszcze postojówki jak wyciągne kluczyk, a po przekręceniu kluczyka światła zapalałyby się automatycznie? A moze idzie to o czym pisze zrobić VAG-iem?
  6. Właśnie koledzy a ja tak z innej beczki :> jeśli kupie sobie taki przełacznik ale z funkcją AUTO to jak go zapodam do mojego auta które teraz nie posiada funkcji AUTO to będzie wszystko pasować czy będą potrzebne jakieś inne zabiegi?? tzn. kodowanie, lutowanie i takie tam? Pozdro i czekam na odp
  7. Na moje o wahacz ocierać nie będzie ale przy skręcaniu opona moze ocierać o nadkole i tu będzie największy problem. U mnie w okolicy za 40-50zł kupisz ori stalówki Audi a do tego gratis pozakładaja i wyważą ci opony jak masz.
  8. Szukaj na allegro jest tego tam tyle ze hoho
  9. To jest ten sprzedawca od felg z lasu czytaj FOREST Kolego to ja sprzedam ci moje ori 17'' jak w pierwszym linku a ja kupie sobie 18'' RS6 Po ile stoją ori 17'' s-line skoro takie podrubki są po 1650zł to za moje z oponami chyba 2 tys moge wołać co nie?? ale i tak nikt tyle nie da bo powie mi ze za taką kase to on sobie moze kupić chromy na allegro mało ważne, że z plasteliny ale chromy
  10. Przy wymianie oleju pamietaj o oleju z oznaczeniem 505.01 do silników z pompowtryskami, ale temat oleju chyba juz ruszyłeś w innym wątku. Przed jazdą tez pozwól mu chwile pochodzić na biegu jałowym a nie po odpaleniu zaraz but To chyba tyle, napewno chłopaki coś jeszcze dopiszą
  11. Róznicy kompletnie zadnej nie odczujesz, gdybyś zmienił na 15'' to coś tam będzie czuć ale auto będzie wyglądac Jeżdziłem golfem IV na 17'' a zimą na 15'' i zbytnio różnicy nie czułem a miałem opony 205/40/17 tyle ze śmigałem po Anglii a tam drogi o niebo lepsze niz nasze
  12. Osobiście polecam drugi komplet kół, przychodzi zima i nie musisz stać w kolejce i czekać na zmiane opon tylko podjeżdzasz pod garaż i w 20min zmieniasz sobie koła sam z letnich na zime :> Co do rozmiaru to ja mam zimówki 15'' i nie narzekam ale mogłyby być 16'' ale dostałem nowe zimówki ze samochodem więc juz nie będe zmieniał bo po co? Na lato czekają alu 17'' i tu się zastanawiam nad 18'' od RS6
  13. Dobrze to wymyśliłeś A co pisałem wcześniej?
  14. Na początek proponuje przeczytać to --> http://www.a4-klub.pl/smf/10_przykazan_dla_diesla_ver_13-t5260.0.html
  15. Tak jak wyzej koledzy napisali, syntetyk o normie 505.01 Pozdro
  16. Pawlo 2004 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Napewno chodzi mu o takie mocowanie czyli kupił lampe z płytą mocującą i próbuje zamontować lampe z płytą na płyte która juz jest przykręcona do auta :> wiesz co mam na myśli Cuber?? Wykręć płyte i sprzedaj ją na Allegro w ASO kosztuje 42zł bodajże.
  17. Przełącznik na drzwiach to wyłącznik alarmu, coś lepszego od zwykłego alarmu ponieważ wyczówa on przechył czyli auta na lawete z pod bloku nikt ci nie zwinie bo jak auto wyczuje przechył np. przy wciąganiu na lawete to włączy sie alarm. Łopatki - W A6 mam przyciski do zmiany biegów i jest to dobry bajerek ale zadko się go uzywa, przynajmniej ja. Tzn jak chce poświrować to wtedy przełączam na tip-a i nie musze operować gazem zeby redukować tylko przełączam biegi guzikami Łopatki w B7 to poprostu dodatkowe wyposażenie nic innego kolego
  18. Musashi PERTFEKCJA :good: Powiedz mi tylko co to jest pod nr 1?? Jutro rozkręcami sprawdzam to wszystko czy jest tak jak na rysunku :> Dzieki kolego normalnie zeby nie było ciemno to teraz bym szedł
  19. Czyli było lusterko wymieniane i ktoś zaoszczędził i kupił tansze innej opcji nie widze
  20. 1/4 obrotu? Kurde sprawdziłbym u mnie w A6 ale nie pojade specjalnie na kanał, na moje cosik tu nie gra kolego. Poczekaj na opinie innych forumowiczów.
  21. Moze poduszka silnika, dziwnie tak zdjagnozować bo nie wiadom,o jaki to stukot i skąd mniej więcej dochodzi.
  22. Kabelki są na bank ok! bo kostki do tych zaworków są inne i inaczej by nie pasiły, uszkodzony był N239 i N18 tzn były tylko popękane te koncówki na które naciąga się węzyki, N18 działa bez zarzutu ale z N239 coś jest nie tak To prawda rozgrzewa sie dłuzej To co kolego masz jakiś pomysł jak to zrobić?? W etce nie moge znaleźć schematu jak te węzyki powinny być. [br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 22:54_________________________________________________Musashi looknij na ETCE na rys 133-84 to jest chyba schemat tego wszyskiego ale nie widze tam tego zaworka co mi nie dziala
  23. Trzeniu a z jakiej paki jesteś wladcą postów a nie klubowiczem??
  24. ciezka sprawa ale wydaje mi sie ze 2 jest lepsza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.