Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[B6 AWX] problem z samopoziomem xenonów i spryskami na lampy
Bezpieczniki masz na boku konsoli jak otworzysz drzwi kierowcy, musisz podwazyc tą zaślepke i wszystko będziesz miał widoczne a na tej klapce będziesz miał opis jaki bezpiecznik jest od czego tylko ze po niemiecku Ta kontrolka to na 100% samopoziomowanie Jeśli w bezpiecznikach nic nie znajdziesz to pozostaje jesdynia podłączyć kompa i wszystko się wyjaśni
-
[B6 AVF] Zawór sterujący recyrkulatorem spalin
No właśnie teraz w tej pogodzie to troszke kicha to moze poczekamy na cieplejsze dni i wlece do Poznania jak juz się zrobi cieplej, co ty na to?? tylko powiedz mi czy jest jakieś ryzyko, ze coś się uszkodzi, jeśli będe śmigał bez podłączonego tego zaworka?? wpływa to na spalanie?? Sprawa jest tego typu ze kupiłem to autko po stłuczce i to się uszkodziło podczas wypadku tak więc tak sprawa wygląda.
-
[ALL B7] Osłona halogenu
Spoko po to tu jesteśmy, mi pomagają inni a ja ciesze się ze moge tez pomagać :>
-
[B6 AVF] Zawór sterujący recyrkulatorem spalin
Trzeba wykręcić lampe zeby było dojście do tych zaworków tzn. tylko do zaworka klapy gaszącej N239 i zaworka sterującego zaworem recyrkulacji spalin (EGR) N18 (z którym u mnie jest coś nie tak ) bo zawór magnetyczny regulujący cisnienie doładowania N75 jest w innym miejscu, blizej silnika.
-
[B6 AVF] Zawór sterujący recyrkulatorem spalin
Zawór klapy gaszącej jest mniejszy od tego co jest na fotce w pierwszym poście prawda?? jest umiejscowiony obok N239 pod lampą tak jak pokazałeś w linku. Zaworek jest nowy z ASO, załozyłem wcześniej uzywke i był ten sam problem więc pojechałem kupić nowy do ASO i okazało sie ze jest tak samo na nowym jak i na starym więc wydaje mi się ze zaworek jest ok! Kurde Musashi szkoda ze spot jest 25 a nie 1 lutego, tak bym podjechał i byś łooknoł co jest tam nie tak bo ja w VAG-owaniu jestem ciemny Elektryk stwierdził ze nie ma pojęcia co jest nie tak i zaślepił mi te węzyki tak ze teraz świeci znowu kontrolka ale samochód chodzi dobrze, a to jeden z najlepszych elektromechaników w Lesznie. Musashi a nie masz gdzieś pod ręką schematu jak te węzyki mają być popodłączane do kazdego z zaworków??
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
spokojnie, to czysty interes bo nie idzie sie przy tym narobic a pochłonie to max 2 godz z malowaniem, szkoda ze mieszkasz tak daleko , zrobiłbym ci to bez problemu w godzinke
-
[ALL B6/B7] Podwójne szyby
znajomy w A6 ma takie szyby i jest lux ja mam a6 2003r i wydaje mi sie ze A4 jest lepiej wygłuszone, np w jeżdzie po mieście. ale z drugiej strony jadąc A4 180km/h juz jest głośno a w A6 robi sie tak dopiero przy 220km/h a przy 240 to tylko szum, silnika juz nie słychać
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
Jedz z tymi lampami do lakiernika, zabierze ci za to moze ze 100zł a będziesz miał igiełke ze sprejem do audi się nie podchodzi jak jeszcze tego bezbarwnym nie zrobiłeś to bierz rozpuszczalnik i to zmywaj tylko najpierw sprawdz czy z plastikien nic nie bedzie się działo w zetknięciu z rozpuszczalnikiem. Jak juz zejdzie to papier na mokro 800 moze być i jazda i nie maluj tego sprejem tylko tak jak pisałem wyzej lakier z domieszka bazy i bedzie kosmos :kox:
-
[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
Jestem w szoku :slina:
-
[B6 AVF] Składana tylna kanapa
Trzeniu ale ja tylko napisałem ze jak kupi tylną kanape dzieloną to pasić nie będzie, osobiście bym takiego czegoś nie rezał bo na co mi dzielona kanapa ale dobrze ze mam
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
Malowałem juz lampy bo jestem lakiernikiem. najpierw golf II poziej III, w golfie IV nie musiałem bo miałem juz ori ciemne, w A6 Avant nie wypada przyciemniać a w A4 się zastanawiam Najczęściej robi się to tak ze do lakieru bezbarwnego dodaje się czarnej bazy i efekt murowany ale najpierw papier wodny i jazda, trzeba lampki zmatować Trzeniu
-
[ALL B7] Osłona halogenu
Tu masz numer całej kratki 8E0 807 681 F Ale z tego co widze to tobie brakuje tylko ramki tej okrągłej 8E0 807 819
-
[B6 AVF] Składana tylna kanapa
no na moje to trzeba przyspawać ten środkowy zawias
-
[B6 AVF] Zawór sterujący recyrkulatorem spalin
W serwisie powiedzieli ze on jest odpowiedzialny za recyrkulacje spalin w sumie to zawiozłem im stary złamany i spisali z niego nr katalogowy i taki zamówili, a podacie mi dokładne nr tych trzech zaworków odpowiedzialnych za turbine, EGR i klape gaszącą??? Kurde nie wiem jaki był błąd na VAG-u bo robiłem to u elektryka a nie sam [br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 15:43_________________________________________________nikt nie ma pomysłu??
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
- Producent felg FOREST
A słyszałeś o firmie "Zdzichu Wentyl z domu Pompka"?? Ja tez nie tak samo jak o tej firmie "FOREST" czy tam "LAS" zalezy czy wolisz po polskiemu czy angielskiemu- [B6 AWX] Problem z zakupem osłony przegubu
Mi w ETCE pokazało 8E0 498 203 A- [ALL B6] Pomoc w wyborze felg 18 :P
Ja miałem 19 takie jak ma Trzeniu w A6 i to było juz przegięcie a gdzie 20" w B6- [B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
Trzeniu furacz pierwsza klasa, nic tylko zazdrościć A jak z tymi lampami? pomalowałeś bezbarwnym?? mam nadzieje ze je troszke przeszlifowałeś papierem wodnym Jak nie to za jakiś czas będzie się wszystko łuszczyć :gwizdanie:- [B6 AVF] Zawór sterujący recyrkulatorem spalin
Koledzy mam taką sprawe, wczoraj załozyłem elekrozaworek sterujący EGR-em o ten --> http://www.allegro.pl/show_item.php?item=529794717 i dopuki nie był on podpięty samochód chodzi ok ale świeciła kontrolka CHECK CONTROL. Teraz po podpięciu i podłączeniu wszystkich węzyków samochód zaczyna świrować tzn zaczynają mu skakać obroty od 850-1000 obr/min, przebiera ze szkoda gadać a do tego kopci ze wyrobić nie idzie po odłaczeniu kostki lub wężka od tego zaworka problem znika, samochód wchodzi na swoje oroty i nie dymi ale po przejechaniu kilku km zapala się znów kontrolka CHECK CONTROL (ta zółtta ikona silnika) Gdy zaworek jest odłaczony VAG pokazuje ze nie jest podłaczony, a jak go podłącze i skasuje błąd to nic nie pokazuje chociaż samochód przebiera na obrotach i dymi jak stary traktor. Dym jest jasno szary i jest go masakrycznie duzo Tak więc jak macie jakieś podpowiedzi to czekam, mile widziany byłby schemat jak te podciśnieniówki mają być popodłączane Dzięki i pozdrawiam- [B6 AVJ] Podgrzewanie lusterek
Mata grzewcza się przepaliła kolego.- [B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
Kolego RESPECT- [B6 AWX] Po 9h czytania wielkie rozczarowanie A4
:polew: Właśnie koledze to zaproponowałem- [B6 AWX] Po 9h czytania wielkie rozczarowanie A4
Ale to dotyczyło B7 więc nie wiem co tobie tam mruga w B6- [B6 AWX] Po 9h czytania wielkie rozczarowanie A4
Ja powiem tak, ja miałem wiele samochodów ale to jak mi piszesz ze w A4 B6 jest głośniej niz w Polo 98r to... brak mi słów to jest nie mozliwe!!! Rozrząd w 1,9 TDI jest taki sam jak w tej twojej skodzie, nawet w 2.5TDI rozrząd nie kosztuje 2000zł wiem co mówie bo mam A6 z tym silnikiem Pompowtryski - na opałówce napewno długo nie pojeździsz, trzeba tankować na dobrych stacjach a nie w szopie u bambra z beczki to wtedy pompowtryski swoje kilometry przejadą bez zarzutu Ja zadnych odgłosów z baku paliwa nie zauwazyłem Kolego co moge jeszcze więcej powiedzieć jak skoda i VW moze być lepsze skoro produkuje to ten sam koncern a co więcej skoda i VW to nic innego jak "Audi dla ubogich" jest osczędniej robione i są tam wykorzystywane gorsze materiały. Z tego co widze to skoro twierdzisz ze w twojej A4 jest głośno tzn ze zawieszenie masz juz od dawna do wymiany, ciekawe jaki masz przebieg?? Widze ze jesteś z Krotoszyna, mozemy się spotkać np w Poniecu i porównamy swoje A4 i będziesz miał odnośnik dla swojej A4 Pozdro kolego - Producent felg FOREST