Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawlo 2004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawlo 2004

  1. Zakupiłem już 90mm i myślę, że to najlepsze rozwiazanie Po looknięciu w twój watek potwierdzam, że dobrze zrobiłem, że kupiłem 90mm bo 100mm wygladaja zbyt ordynarnie
  2. Pawlo 2004 odpowiedział(a) na Gluchu temat w Audi A4 B6
    Każdy ma swój gust ale jak dla mnie to ori s-line jest o niebo lepszy
  3. Ale ty jesteś uparty Żadnego kleju nie dawaj!!! ale jeśli cie to uspokoi to nałóż zapałka kleju co jakieś 10cm między taśmą, ale dosłownie zapałką małą ilość bo inaczej bedzie ci ta lotka wtedy odstawać bo klej nie bedzie sie miał gdzie wycisnąć bo porobia sie górki kleju ponieważ jak sam napisałeś powierzchnia lotki od spodu jest płaska. Taśma ma pewnie milimetr grubości więc żadnej szpary gołym okiem nie będzie widać.
  4. Dobre i tanie 225/45/17 albo cos podobnego Myślicie, że lepiej kupić zimówki latem?? bo na tą zime juz ich nie potrzebuje ale na świeta 2012 pojade do PL a co za tym idzie trzeba się przebic przez Niemcy a tam lepiej na letnich zimą nie jeździc bo to drogo kosztuje Tak więc jeśli byłaby dobra okazja teraz to bym łyknął jakieś dobre gumy a jak nie to poczekam na lato może wtedy bedzie taniej bo teraz zimowa opona ma cene ze względu na pogodę
  5. Jak przykleisz na taśmę dwustronną to sam diabeł tego nie iderwie Mogę ci to zagwarantować Jesli masz garaż to zostaw samochód na noc w garażu w plusowej temp a na drugi dzień podgrzej jeszcze miejsce przyklejania jakąś suszarką tak aby klapa była troszke ciepła. jak taśma chwyci to już jej nic więcej nie trzeba bo taśmy dwystronne nie maja kleju który musi wysychac czy cos w tym stylu. Podsumowując, sama taśma wystarczy i na bank tego nie zgubisz
  6. Trzeba dbać o furmankę bo w końcu dupsko wozi a poza tym w maju będzie powrót do UK a we wrześniu i grudniu ta sama trasa do PL. Co do ozonowania klimy to nic nie śmierdzi bo wczesniejszy właściciel o to dbał a, że w lipcu zostane ojcem to nie mam zamiaru niemowlaka wozić w zagrzybionym aucie aaaa... ma może ktoś dostęp do dobrych zimówek?? potrzebowałbym 4 nowe.
  7. Dobra chłopy - zderzak na dwa kominy jest już u lakiernika - końcóweczki ulter Rs90 czekają w domu - klient na stary zderzak s-line tez jest Jak będę w PL to do malowania pójdą jeszcze dekory na biały żeby ożywić wnętrze auta. Do tego wszystkiego, jak już pisałem wcześniej czeka komplet rozrządu ze wszystkimi rolkami napinaczami, kółkiem alternatora i kołami zębatymi oraz wszystkie filtry no i Motul rzecz jasna do zalania. Zamierzam podjechać jeszcze na serwis klimy zrobić ozonowanie i sprawdzić stan czynnika chłodzącego tak aby wszystko było cacy
  8. Fajna furka w super kolorze
  9. Gratki VIP-a Komu jak komu ale tobie się to należało już od dawna
  10. Cena nawet ok jak na swissvax-a ja potrzebowałbym jeszcze cleanera do tego i byłoby super czyli 300zł i skóra bedzie jak nowa Sorry za OT _Makki_ ale kogo mam sie pytac o takie rzeczy jak nie ciebie
  11. Dzięki _Makki_ A co to znaczy rozsadne pieniadze w temacie kosmetyki samochodowej? Rozsądne pieniądze to nie Swissvax bo sama nazwa i opakowania tej firmy wyglądają drogo Gdzieś słyszałem dobre opinie o gliptonie, masz jakieś zdanie na ten temat??
  12. _Makki_ co polecasz do czyszczenia i konserwacji skóry w rozsądnych pieniądzach bo posiadam na tą chwilę Meguiar's Gold Class Rich Leather Aloe cleaner and Conditioner i jestem z tego średnio a nawet mało co zadowolony Skóre mam w dobrym stanie i chcę, żeby tak zostało więc dlatego pytam ciebie bo wiem, że na pewno masz coś do polecenia
  13. Fajna furka Z tego co mi sie wydaje to US nie posiadaja sprysków w zderzaku więc zderzak musiał być wymieniany No chyba, że się myle to proszę mnie nie linczować Pomaluj dokładki, obniż troszkę furę i będzie kosa
  14. Ta gumka to cos na wzór wężyka, jest długa na jakieś 5 cm i tyle. Gdyby jej nioe było to by się nic nie stało ale skoro tam jest to niech już zostanie
  15. Na moje to to nie są ori lampy
  16. Dzięki za podpowiedz _Makki_ ale kupiłem już TarX od CarPro Zobaczę jak top działa Dobry jest i to bardzo ale na przypadki hardcore... Moje auto nie jest hardcorem Chcę mieć jakiegos Tar removera tak w razie wojny
  17. Dzięki za podpowiedz _Makki_ ale kupiłem już TarX od CarPro Zobaczę jak top działa
  18. Słabo czytacie forum panowie Fotele podejdą bez problemu, tak samo jest z podsufitką. Przecież B7 to to samo co B6 :gwizdanie:
  19. Osobiście zapodałbym końcówke 90mm i to tyle, żadnych podwójnych rurek
  20. Ładna furka już mi znana a dlaczego ja wskrzesiłeś?? Duży plus za kolor bo to mój ulubiony, dlatego tez moja poprzednia B6 była w takim kolorku Robisz program i masz pod 170 kucy i wtedy już turla sie o wiele lepiej 1.9 TDI
  21. Dawaj cene MAC-a na PW i ile sobie wołasz za przesyłkę i się wtedy zastanowie
  22. To dlatego nie mogę go znaleźć, czyli zamówię w PL i jak będę w maju w PL to go zabiorę ze sobą tutaj
  23. Kurde szukam po angielskich stronach Mac124 Prickbort-a i nigdzie nie mogę znaleźć Macie jakieś strony UK gdzie mógłbym go zakupić?? W Polsce z tego co widze jest dostepny bez problemu za dobre pieniądze a w UK nie
  24. jak jezdzilem 2,5 to mi wystarczalo mocy, bo wiedzialem, ze i tak wiecej z niego poza softem nie wyciagne - a tu niestety jest inaczej... seria jedzie spoko, ale do czasu dobrze zrobiony diesel jedzie podobnie do mojej serii. tak, czy siak k04 to max co w tym aucie bedzie, bo dalsze mody to juz duzo grubsza kasa. Wiem jak to jest, jak zrobiłem program to stwierdziłem, że nic więcej do szczęścia mi nie trzeba a teraz to wydaje mi się, że ta moja A4 ledwo, że jedzie Tak więc w jakimś stopniu cie rozumiem Gdybym miał RS4 to przez kilka miesięcy też mówiłbym, że nic więcej nie trzeba do szczęścia ale po następnych kilku miesącach pewnie brakowało by mocy :gwizdanie:
  25. Znajomy zawsze wysyła jakimś kurierem za 20 funtów i przyjeżdzają po paczkę do domu. Dowiem sie i dam ci znać Ale tą firmę co Dominik podał wygląda ciekawie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.