Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[ALL B5] Lakier
Bo masz avanta więc tam naklejki nie znajdziesz, naklejka w avancie jest pod tylną kanapą lub jesli posiadasz książkę serwisową to w niej też najdziesz wlepke na pierwszej stronie ze wszystkimi kodami, w tym nr lakieru
-
[B6 AVF] Brak mocy powyżej 110 km/h
Przy moim poprzednim audi stało mi sie tak raz, zgasiłem samochód i po odpaleniu było wszystko ok! Przejeździłem tym autem od tamtego czasu 70 tys km i nigdy sie to nie powtórzyło i nie wiem co było. Skoro u ciebie dzieje sie tak za każdym razem to tak jak koledzy piszą, turbina wymięka
-
Dziś na forum zarejestrował się 70'cio tysięczny user :)
Chyba 10%
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
No tak, ale tylko podkręcają właściciela, ewentualnie ludzi, którzy coś tam o detailingu już wiedzą.Kiedyś swojej srebrzance cały dzień aplikowałem zestaw Megsa. Wyszło fajnie, ale w mojej ocenie (dzięki mega niewdzięcznemu kolorowi) efekt nieadekwatny do nakładu pracy Święte słowa truckmaniac Jestem tego samego zdania Panowie a na to pytanie ktos mi odpowie??
-
[ALL] RNS-E się nagrzewa.
Troche się nagrzewa ale, żeby aż tak żeby zniszczyć płytę to raczej nie. Pewnie płyta sama z siebie umarła
-
Oceńcie zdjecie
5 gwiazdek ode mnie
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
U mnie 256 kkm ori przebiegu i silniczek chodzi jak pszczółka Ps. odpukać w nie malowane, żeby tak zostało
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Ja na srebrnym nie mam sie co wykazać bo dla laika czy na nim jest wosk czy nie to zawsze jest czysty i sie świeci. Tylko ja widzę różnicę jak go wywoskuję itp. Jak miałem poprzednią A4 z kolorem w kolorku szarym (autko widoczne w podpisie) to jak uzyłem megsa to kopary w pracy chłopakom popadały na srebrnym nie idzie poszaleć
-
[B6 AVF] Quattro dużo pali po wymianie pompowtryskiwaczy
Ja bym proponował podjechać do tunera bo spalanie masakryczne masz. Też takie miałem ale nie z powodu złych pompek lecz z powodu złego programu Po zrobieniu nowego remap-a wszystko jest cacy. Wyglada, że masz dawke paliwa skopaną. Nie kopci ci czasami?? Mi przed remap-em palił podobnie 8,5 litra/100km przy 130km/h teraz przy tej samej prędkości pali 6.5 litra jak na Quattro to dobry wynik
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Remik dobra robota, zazdroszczę koloru
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
:shocked: Myslałem, że te pierwsze zdjęcia to fotki tej BMW a nie, że to jest odbicie w lakierze :slina: :blink: szok!!! Tylko tyle moge powiedzieć bo mnie zatkało[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 15:52_________________________________________________A teraz pytanie dla ludzi którzy używali Meguiar's Aloe Leather 2-Pack czyli Gold Class Aloe Cleaner i Gold Class Aloe Conditioner tj. środek do czyszczenia i konserwacji skóry. Jakie są wasze spostrzeżenia ponieważ ja z cleaner-a jestem zadowolony natomiast z conditioner-a niezbyt Już tłumacze dlaczego, mi osobiście podoba się jak skóra jest matowa i taki efekt właśnie jest po użyciu cleaner-a, skóra ma fajny matowy kolor i nie jest śliska. Po nałożeniu conditionera skóra świeci się jak psu jaja a do tego jest śliska i skrzypiąca Ktoś ma podobne spostrzeżenia??
-
[ALL B6] Malowanie dokładek ! Gdzie ? I jak ?
jak lakiernik ogarnięty to to wszystko załatwi. Podkład mozna zastosować zwykły tak jak na inne elementy samochodu. Dokładki muszą byc zdemontowane a to wiąże się ze ściągnięciem zderzaków. Potem szlifowanie/zmatowienie powierzchni nakładek, odtłuszczenie no i malowanie podkładem. A dalej juz wiadomo, szlifowanie podkładu no i malowanie bazą i lakierem. Lakiernika nie polecę bo nie jestem z tamtych okolic
-
[ALL B6/B7] Przednia dokladka zderzaka!
8E0 807 110 B GRU - Spojler przedniego zderzaka [557zł] to jest akurat s-line więcej o tym tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=102380.0 a tutaj zderzak zwykły za bezcen, dokładka na pewno jest dobra. http://allegro.pl/zderzak-przedni-przod-audi-a4-b6-tanio-i1725498636.html Ps. Jak automat ci szarpnął?? przeciez to nie mozliwe Ps2. Nastepnym razem szukaj dokładniej jak i na allegro tak i na forum
-
[B6 BAU] Moje A4
Dobre Nie zauważyłem wcześniej. 500zł mu dać i tysiąc punktów
-
[B6 BAU] Moje A4
Chodziło mi o znaczek Quattro
-
[ALL] MOT - Przegląd w UK
No czaję Policja ma taki sprzęt bo kiedyś (3 lata temu) mnie zatrzymali bo fotoradar zrobił mi fotosa a że stali niedaleko to za mną wystartowali i mnie zatrzymali, może dlatego, że byłem na PL blachach. oprócz dmuchania w balonik, wyciągnęli walizeczkę i chcieli sprawdzać przyciemnienie szyb tzn. jeden z policjantów ale drugi stwierdził, ze jest ok! i mnie puscił po stwierdzeniu, że mam wolniej jeździć. Super policjanci
-
[ALL] MOT - Przegląd w UK
Oglądałem już ten filmik na ich stronie, ale ogólnie do czasu aż mnie nie złapią to nic mi nie zrobią nie szyby mam delikatnie przyciemnione i nie rzucają się w oczy. Dzieki Dominik
-
[B6 BAU] Moje A4
Fajna sztuka, czarny kolorek piękna sprawa Skąd ten opis zabrałeś?? No i dlaczego tylko zderzak przedni jest od s-line?? był dzwon?? Co do zawiechy to nie wygląda na s-line bo coś wysoko stoi Znaczek s-line jest w złym miejscu na grilu :gwizdanie: Sorry za tyle pytań i spostrzeżeń ogólnie fajna furka jak już napisałem wyzej
-
[ALL] MOT - Przegląd w UK
A co z tym VOSA?? bo to moje pierwsze auto w UK do nich tez trzeba jechać??
-
[ALL] MOT - Przegląd w UK
to w takim razie pojadę tam gdzie nawet do szyb nie będą się czepiać
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Jest koks nie?? jak to pierwszy raz zobaczyłem to sie za głowę chwyciłem stwierdziłem, ze wstawię to tutaj bo wiem, że dłubiesz przy swoim MMI
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
4G kawy jeszcze nie parzy ale 5G raczej już będzie Kosmos jak dla mnie, a ja jeszcze nie ogarnąłem mojego RNS-e Sorry za filmik Laguna
-
[ALL] MOT - Przegląd w UK
Opony są nowe więc sie nie przejmuję Chciałem sie tylko upewnić bo nigdy nie wiadomo z tym narodem UK i tak mnie rozkłada na łopatki tym, ze każde koło może mieć inna opone i jest git Do czarnych szyb z przodu się czepiają?? albo do HID-ów??
-
[ALL] MOT - Przegląd w UK
Pytanie dla kolegów z UK Krótkie pytanko Czy jadąc na MOT na felgach 19" nie będą sapać, że te koła są za duże albo coś w tym typie Czy lepiej załozyc ori 17"?? MOT mam dopiero na kwiecień czyli jeszcze daleko ale jestem ciekaw
-
[ALL] Jakie kupić HIDy 6000k
No dokładnie bo całego zestawu nie ma sensu kupować, dokup tylko żarniki i po problemie. Ps. Lampy tez przydałoby się wymienić