Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawlo 2004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawlo 2004

  1. Pawlo 2004 odpowiedział(a) na alexio21 temat w Audi A4 B5
    Bo masz avanta więc tam naklejki nie znajdziesz, naklejka w avancie jest pod tylną kanapą lub jesli posiadasz książkę serwisową to w niej też najdziesz wlepke na pierwszej stronie ze wszystkimi kodami, w tym nr lakieru
  2. Przy moim poprzednim audi stało mi sie tak raz, zgasiłem samochód i po odpaleniu było wszystko ok! Przejeździłem tym autem od tamtego czasu 70 tys km i nigdy sie to nie powtórzyło i nie wiem co było. Skoro u ciebie dzieje sie tak za każdym razem to tak jak koledzy piszą, turbina wymięka
  3. No tak, ale tylko podkręcają właściciela, ewentualnie ludzi, którzy coś tam o detailingu już wiedzą.Kiedyś swojej srebrzance cały dzień aplikowałem zestaw Megsa. Wyszło fajnie, ale w mojej ocenie (dzięki mega niewdzięcznemu kolorowi) efekt nieadekwatny do nakładu pracy Święte słowa truckmaniac Jestem tego samego zdania Panowie a na to pytanie ktos mi odpowie??
  4. Troche się nagrzewa ale, żeby aż tak żeby zniszczyć płytę to raczej nie. Pewnie płyta sama z siebie umarła
  5. 5 gwiazdek ode mnie
  6. U mnie 256 kkm ori przebiegu i silniczek chodzi jak pszczółka Ps. odpukać w nie malowane, żeby tak zostało
  7. Ja na srebrnym nie mam sie co wykazać bo dla laika czy na nim jest wosk czy nie to zawsze jest czysty i sie świeci. Tylko ja widzę różnicę jak go wywoskuję itp. Jak miałem poprzednią A4 z kolorem w kolorku szarym (autko widoczne w podpisie) to jak uzyłem megsa to kopary w pracy chłopakom popadały na srebrnym nie idzie poszaleć
  8. Ja bym proponował podjechać do tunera bo spalanie masakryczne masz. Też takie miałem ale nie z powodu złych pompek lecz z powodu złego programu Po zrobieniu nowego remap-a wszystko jest cacy. Wyglada, że masz dawke paliwa skopaną. Nie kopci ci czasami?? Mi przed remap-em palił podobnie 8,5 litra/100km przy 130km/h teraz przy tej samej prędkości pali 6.5 litra jak na Quattro to dobry wynik
  9. Remik dobra robota, zazdroszczę koloru
  10. :shocked: Myslałem, że te pierwsze zdjęcia to fotki tej BMW a nie, że to jest odbicie w lakierze :slina: :blink: szok!!! Tylko tyle moge powiedzieć bo mnie zatkało[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 15:52_________________________________________________A teraz pytanie dla ludzi którzy używali Meguiar's Aloe Leather 2-Pack czyli Gold Class Aloe Cleaner i Gold Class Aloe Conditioner tj. środek do czyszczenia i konserwacji skóry. Jakie są wasze spostrzeżenia ponieważ ja z cleaner-a jestem zadowolony natomiast z conditioner-a niezbyt Już tłumacze dlaczego, mi osobiście podoba się jak skóra jest matowa i taki efekt właśnie jest po użyciu cleaner-a, skóra ma fajny matowy kolor i nie jest śliska. Po nałożeniu conditionera skóra świeci się jak psu jaja a do tego jest śliska i skrzypiąca Ktoś ma podobne spostrzeżenia??
  11. jak lakiernik ogarnięty to to wszystko załatwi. Podkład mozna zastosować zwykły tak jak na inne elementy samochodu. Dokładki muszą byc zdemontowane a to wiąże się ze ściągnięciem zderzaków. Potem szlifowanie/zmatowienie powierzchni nakładek, odtłuszczenie no i malowanie podkładem. A dalej juz wiadomo, szlifowanie podkładu no i malowanie bazą i lakierem. Lakiernika nie polecę bo nie jestem z tamtych okolic
  12. 8E0 807 110 B GRU - Spojler przedniego zderzaka [557zł] to jest akurat s-line więcej o tym tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=102380.0 a tutaj zderzak zwykły za bezcen, dokładka na pewno jest dobra. http://allegro.pl/zderzak-przedni-przod-audi-a4-b6-tanio-i1725498636.html Ps. Jak automat ci szarpnął?? przeciez to nie mozliwe Ps2. Nastepnym razem szukaj dokładniej jak i na allegro tak i na forum
  13. Dobre Nie zauważyłem wcześniej. 500zł mu dać i tysiąc punktów
  14. Chodziło mi o znaczek Quattro
  15. No czaję Policja ma taki sprzęt bo kiedyś (3 lata temu) mnie zatrzymali bo fotoradar zrobił mi fotosa a że stali niedaleko to za mną wystartowali i mnie zatrzymali, może dlatego, że byłem na PL blachach. oprócz dmuchania w balonik, wyciągnęli walizeczkę i chcieli sprawdzać przyciemnienie szyb tzn. jeden z policjantów ale drugi stwierdził, ze jest ok! i mnie puscił po stwierdzeniu, że mam wolniej jeździć. Super policjanci
  16. Oglądałem już ten filmik na ich stronie, ale ogólnie do czasu aż mnie nie złapią to nic mi nie zrobią nie szyby mam delikatnie przyciemnione i nie rzucają się w oczy. Dzieki Dominik
  17. Fajna sztuka, czarny kolorek piękna sprawa Skąd ten opis zabrałeś?? No i dlaczego tylko zderzak przedni jest od s-line?? był dzwon?? Co do zawiechy to nie wygląda na s-line bo coś wysoko stoi Znaczek s-line jest w złym miejscu na grilu :gwizdanie: Sorry za tyle pytań i spostrzeżeń ogólnie fajna furka jak już napisałem wyzej
  18. A co z tym VOSA?? bo to moje pierwsze auto w UK do nich tez trzeba jechać??
  19. to w takim razie pojadę tam gdzie nawet do szyb nie będą się czepiać
  20. Jest koks nie?? jak to pierwszy raz zobaczyłem to sie za głowę chwyciłem stwierdziłem, ze wstawię to tutaj bo wiem, że dłubiesz przy swoim MMI
  21. 4G kawy jeszcze nie parzy ale 5G raczej już będzie Kosmos jak dla mnie, a ja jeszcze nie ogarnąłem mojego RNS-e Sorry za filmik Laguna
  22. Opony są nowe więc sie nie przejmuję Chciałem sie tylko upewnić bo nigdy nie wiadomo z tym narodem UK i tak mnie rozkłada na łopatki tym, ze każde koło może mieć inna opone i jest git Do czarnych szyb z przodu się czepiają?? albo do HID-ów??
  23. Pytanie dla kolegów z UK Krótkie pytanko Czy jadąc na MOT na felgach 19" nie będą sapać, że te koła są za duże albo coś w tym typie Czy lepiej załozyc ori 17"?? MOT mam dopiero na kwiecień czyli jeszcze daleko ale jestem ciekaw
  24. No dokładnie bo całego zestawu nie ma sensu kupować, dokup tylko żarniki i po problemie. Ps. Lampy tez przydałoby się wymienić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.