Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[ALL B6] Brak wyłącznika poduszki pasażera??
Na moje to ten wył to opcja, ja mam ten wył i po wyłączeniu święci sie kontrolka "passenger air bag off" obok wyłącznika ESP ale znajomy w roczniku 2002 nie ma tego cuda.
-
Jak sprawdzić wyposażenie auta po numerze VIN?
A mi ktoś poda moje wyposażenie jeśli mozna prosić Zrobi mi ktoś prezent na święta VIN WAUZZZ8E54A153455 Dziękuje i czekam z niecierpliwością
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Co ile dni myjesz auto?? Kolega nie myje bo w taką pogode nie wyjeżdza nim z garażu więc nie ma się gdzie zabrudzić Nie mam garażu a do samej pracy dojeżdżam 200 km dziennie więc się troszeczkę jeździ Co ile myje samochód zależy od pogody,ale zimą 2 razy w miesiącu takie generalne mycie poświęcam na to pół soboty Ale w pracy jest stanowisko do mycia aut i zawsze jak się ostro ufajda to opłukam z błota pośniegowego i soli. No ja tez dziennie śmigam po 100km do pracy w dwie strony więc wiem jak jest
-
[B6 AVF] Zabawy z akumulatorem
no takiego imbusa do skręcania mebli to ty tam napewno nie upchniesz kolego
-
Zwracają Opłatę recyklingową
No tak to juz jest W kazdym bądz razie zadnych spraw sądowych nie trzeba zakłądać tak jak ktoś wcześniej pisał (przynajmniej u nas w Lesznie Wlkp) Poprostu idziesz, zanosisz wskazane przez nich flepy i czekasz za kapustą. Proste jak jebanie Przynajmniej dla mnie bo za wszystkim latał mój brat jak juz wcześniej pisałem
-
Zwracają Opłatę recyklingową
W polsce wszystko długo trwa nie wazne jak długo ważne ze za 3 auta coś około 1200zł wpłynęło
-
Zwracają Opłatę recyklingową
Ja juz kase zgarnąłem za to jakieś 2 miesiące temu więc oddają bez zadnych problemów. Jak to było to wam nie powiem bo ja jestem w UK a wszystkim zajmował się mój brat bo pisał pisma za 3 samochody odrazu. Za wszystko wpłynęło tylko nie całę 500zł tylko coś tam mniej. Wiem ze jest tam jakiś przedział wiekowy tzn w którym roku był ściągnięty samochód do kraju i przez to mój Golf się nie załapał Brat wszystkiego dowiedział się w Urzedzie celnym i nawet dali mu wzór dokumentów i pism jakie ma dostarczyć. Po około 3 tyg od dostarczenia papierów dali odpowiedz ze wszystko przeszło, po następnych 3 tyg ile dostaniemy a po kilku następnych dostaliśmy pismo ze pieniądze zostały przelane na konto. dowiem się od brachola i opisze co i jak dokładnie tam potrzeba. A tak BTW to o tej akcji było juz głośno około lipca bo od wtedy braciszek latał z papierami a wy dopiero teraz się budzicie
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Co ile dni myjesz auto?? Kolega nie myje bo w taką pogode nie wyjeżdza nim z garażu więc nie ma się gdzie zabrudzić
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
No ja zrobiłem juz moim szaraczkiem jakieś 1500km od odtatniego mycia i w pracy pytają mnie sie jak to robie ze mam ciągle taki czysty samochód?? poprostu na tym szarym brudu nie widać a ta sól w Anglii nie jest taka jak w PL i samochód sie biały nie robi. I jak tu wstawić fotke brudnego auta
-
Zima kontra nasze niunie:)
U mnie w UK przy -3 furmanka nie miała problemu nic a nic tak samo jak w zeszłym roku przy -20 w PL Jedynym problemem jaki mnie spotkał to nie spodziewany śnieg w ilościach jakich Anglia jeszcze nie widziała a ja tu na letnich oponach pomykam tak więc troszke się ślizgałem ale plus jest taki ze niedawno kupiłem nowiuteńkie opony więc ten wysoki 8 milimetrowy bierznik chociaż wybierał śnieg jako tako. Reszta odpukać!!! bez zarzutu
-
Kto z was pamięta Stan Wojenny?
Ja jestem za gówniaty na zeby to pamietac ale duzo słyszałem z opowiadań. Rodzice brali ślub w grudniu 1981 i było duzo załatwiania bo były zakazane takie imprezy bo za duze zgromadzenie ludzi było w jednym miejscu ale jakoś dziadkowie to załatwili i dostali pozwolenie. Jedni mówia ze za komuny było lepiej niz teraz inni znów ze było przerabane. Ja niestety osobiście nie moge sie wypowiedzieć.
-
[B6 ALT] Jak wyjąć spryskiwacz reflektora
spokojnie mozna bez ściągania zderzaka wymienić sprysk. tak jak kolega pisze wyjmij lampe, podstawe lampy zeby mieć jeszcze lepsze dojście i po krzyku.
-
Czy do 2.0 TDI był wkładany napęd Quattro?
A jak ich nie będzię to zawsze można dorezać akurat z dostępnością nie ma problemu
-
Czy do 2.0 TDI był wkładany napęd Quattro?
Pisałem juz wyzej ze chce kupić dobrze wypasiona i klimatronik z wyświetlaczami to tez jedno z priorytetów bo ten bez jest jak dla mnie straszny w B5 B6 sa wyświetlacze a w A6 nie ma to jest straszne. Tego to nie wiedziałem ze az tak się to wszystko rózni teraz to juz klimka jest większym priorytetem niz kolor chyba
-
[AUDI TT] Jaki kolor 19" RH wzor Porsche Turbo ? / ANKIETA
Czornyje będą najlepsze!!! to tak ode mnie
-
Czy do 2.0 TDI był wkładany napęd Quattro?
kolory jakie mnie interesują to carny lub podobny do tego jaki mam teraz A4 (zdjęcie pod spodem ) Jakoś srebrny kolor mnie nie interesuje a granatowy wogóle ale z drugiej strony jeśli trafiłaby sie super wypasiona wersja taka jak mam zamiar kupić bo jak kupić to konkret a byłaby w srebrnym kolorze to penie zabiore ale nastawiam sie na czarny lub szary
-
Czy do 2.0 TDI był wkładany napęd Quattro?
S-line miały diody ale jak przegladam allegro to zwykłe tez mają, na moje to poprostu dodatek, jak sobie ktoś zamówił to ma Większą uwage będę zwracał na kolor auta niz na skrzynie bo jaka nie bedzie to i tak bedę zadowolony. Tipa juz miałem w A6 z 2003 roku i byłem bardzo zadowolony a manual to wiadomo tak więc nie robi mi to róznicy ale chyba bardziej wole automat moze z tego względu ze teraz od roku śmigam manualem i się steskniłem do tipa
-
Czy do 2.0 TDI był wkładany napęd Quattro?
automat to coś fajnego ale nie raz poprostu brakuje tego zeby poszaleć i w tym przypadku manual jest lepszy Podchodze do tego tak ze nie będę szukał samochodu według skrzyni tylko taka jak sie trafi to taka wezme bo nie robi mi róznicy czy to będzie tip czy manual z obu będę zadowolony jakby co
-
Czy do 2.0 TDI był wkładany napęd Quattro?
Tipa juz miałem i byłem z niego zadowolony ale troszke mi sie nudziła jazda mając nawet mozliwość zmiany biegów w kierze ale prawde mówiąc A6 z silnikiem 3.0 w manualu to troche taka lipa bo to wkońcu juz takie auto troche dla prezesa Z tego względu ze cięzko znaleźć manuala to pewnie i tak kupie tipa byle tylko miał łopatki a co do ścigania sie to powiedzmy ze juz z tego wyrosłem Tip tez potrafi sporo tylko cięzko się kółeczka kręci na szutrze lub śniegu oczywiście
-
Czy do 2.0 TDI był wkładany napęd Quattro?
żeby go ze startu objechała byle toyota :gwizdanie: Manual byłby najlepszy ale cięzko znaleźć super wypasioną z manualem, w 95% to automaty ale nie pogardzem tipem z łopatkami przy kierownicy Jeszcze innym dylematem jest czy brać avanta czy sedana avant ładnie wygląda z diodami z tyłu i taki jakby praktyczniejszy a sedan jest bardziej taki "dostojny" ale chyba avant wygrywa
-
Czy do 2.0 TDI był wkładany napęd Quattro?
Za duzo TVN Turbo i programu uwaga pirat :> YYY?? Myślałem ze z tego programu ten teks wyłapałeś ale mało ważne Moze troszke źle napisałem więc to mój błąd, nie sztuką jest znaleźć A6 za 55 tys bo takie tez są ale ja chce coś konkretnego z bogatym wypasem najlepiej s-line a na to juz sumkę potrzeba. Nie chce kupić samochodu na siłe tylko czekać az trafi się dobra sztuka za rozsądne pieniądze bo nie zawsze drogie znaczy dobre i nie jedna A6 za 85 tys jest w lepszym stanie niz ta za 95 tys. Tak więc cierpliwość przede wszystkim. Rozgladałem się tez za BMW 530 ale jakoś mnie to auto nie kręci i środek jest jak dla mnie nie ciekawy. Automat jak kto lubi, ja miałem A6 2003 rok w automacie i po roku stwierdziłem ze chce manuala i kupiłem A4 te co teraz mam ale rok minął jak mam A4 i stwierdziłem ze automat to jednak wygoda była więc znów chce tiptronic-a i pewnie z taka skrzynia kupie bo tak jak napisałęś cięzko znaleźć 3.0 w manualu.
-
Czy do 2.0 TDI był wkładany napęd Quattro?
Smigam po UK juz od 4 lat polskimi autami i jeszcze nigdy się nikt nie doczepił tak więc dopuki tego nie zrobią to będę śmigał na polskich blachach. Policja zatrzymała mnie juz kilka razy i nigdy nie mieli problemu o to ze śmigam polskim autem tak więc narazie nie mam zamiaru nic z tym robić. Jak będzie juz potrzeba to wtedy kupie jakąś vectre 2000r za 500 funtów i po powrocie do PL sprzedam ją na części
-
Czy do 2.0 TDI był wkładany napęd Quattro?
Za duzo TVN Turbo i programu uwaga pirat :> Jestem na tym forum od 2 lat ale wydaje mi sie ze tu jest lepsza "atmosfera" i dlatego wole z wami popisać Jeśli bedzie jakaś za 86 to wiadomo ze na siłe nie bede szukał za 80. Druga sprawa to zamierzam kupić to autko ok lutego - marca czyli bedzie juz 2010 czyli autka z tego rocznika o jakiś tysiąc albo dwa tez spadną w dół. No i kwota 80 tys to kwota jaką chce przeznaczyć na auto do rejestracji/sprowadzone czyli jak kupie jakieś z PL to koszta oclenia juz odejdą a przy silniku 3.0 nie będzie to 1000zł tylko więcej tak więc tym samym jestem wstanie dać za auto zarejestrowane w PL 90 tys z hakiem a za ta sumke coś napewno juz znajde bez problemu. Np http://moto.allegro.pl/item838686926_audi_a6_v6_3_0_tdi_230km_2006_rok_wa_wa.html lub http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10718920chociaż nie jest to szczyt moich marzeń w wypasie i znajdowałem juz lepsze na allegro, ale wiadomo, na zdjeciu ładnie wszystko wygląda. Nigdy nie kupuje samochodu zeby tylko był, A4 szukałem chyba z 3 miesiące i zjechałem pół kraju zeby znaleźć taką jaka mnie zadowoli. Tak więc pozostaje mi szukać dalej
-
Czy do 2.0 TDI był wkładany napęd Quattro?
:kox: :kox: :polew: :polew: to był oczywiście zart z mojej strony Zgadzam się z toba w 100% nie zamierzam kupić pierwszego lepszego tylko z tego względu ze bedzie miało ładny kolor Napisałem ze chodzi mi o A6 C6 czyli rocznik 2005 w góre a rocznik jaki mnie osobiście interesuje to 2006 lub 2007 i kwota jaka chce przeznaczyć to 80 tys zł W Anglii takie autko za jakie w PL trzeba dać 80 tys tutaj kosztuje ok 60 tys zł tylko ze ja nie chce anglika i tyle. Czyli pozostanie mi kupić 2.7 lub 3.0 tak jak poczatkowo zakładałem i taki jaki mi najbardziej by odpowiadał tylko ze zonka marudzi ze duży silnik Miałem wcześniej A6 2003 rok 2.5 tdi Quattro i dlatego tak bardzo chce mieć ten napęd bo to coś pięknego (ten kto ma Quattro lub miał to wie o czym mówie ) ale wiem tez jakie miałem spalanie jak śmigałem nim po mieście 12 litrów, ale jeżdząc nim do UK to na autostradzie przy 160km/h spalanie było 8 litrów czyli super. Tutaj w UK śmigam dziennie po 110 km po autostradach więc spalania 3.0 tdi sie nie boje ale kiedyś do PL wróce i znowu mnie spalanie w mieście przerazi Teraz jeszcze jedna kwestia, jest jakas róznica w spalaniu pomiędzy 2.7 a 3.0??? tak tylko pytam bo jak juz mam kupować to i tak zabiore 3.0 TDI Pozdro chłopaki i dzięki
-
Czy do 2.0 TDI był wkładany napęd Quattro?
no na allegro nie moge znaleźć i dlatego sie pytam.