Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. ja mam podobne do AUTOGAUGE ale to inna firma, więc przy montażu (jak już dokończę słupek) postaram się zrobić im test.
  2. coś koledzy mówili że od Iveco by pasował, tylko nie pamiętam o jaki model chodziło
  3. taktuś wiesz że w dzisiejszych czasach ludzie zbijają kasę na wszystkim, jak widać na tragediach też. ale wiesz że z drugiej strony to coś człowieka ciągnie i chciałby na własne oczy zobaczyć to o czym tylko słyszał/widział w tv
  4. nim kupilem autko - myslalem i chipie jak kupilem - spodobalo mi sie jak jezdzi i chip nie potrzebny jak mnie niedawno pojechal na swiatlach koles w bmw kombi - znowu zaczalem myslec o chipie, a zrobil to tak latwo jak bokser wagi ciezkiej mialby zabrac dziecku cukierka:P a może za mało waleeczny jesteś??? ja tak łatwo się nie daję a autko takie samo :gwizdanie: a raczej silnik
  5. Jak to nie Zimna Perła w upalny dzień to orgazm bez trzymanki -czytać gleborzut [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2008, 09:12 _________________________________________________właśnie jestem po takiej "zimnej Perle " (bo nic innego nie miałem) i o dziwo dobrze mi poszła, chyba byłem strasznie spragniony :gwizdanie:
  6. to faktycznie trochę mało, może nie mogą więcej
  7. dobre to z tą wycieczką co do promieniowania to ostatnio w radio był reportaż na ten temat i gość (profesor) powiedział że w tym mieście promieniowanie jest podobne do tego w wawie także można śmiało jechać:]
  8. witaj, (zajrzyj do regulaminu) tu się tylko witamy a foty to w innym odpowiednim dziale
  9. siemka :hi:b
  10. tego to najstarsi górale nawet nie wiedzą
  11. te dwa to jeszcze ujdzie ale te dwa następne to :laghing2:
  12. perła jest taka bo jest chmielowa
  13. nom to już jest 2.15
  14. poczytaj tu są dobre opisy wyjść http://studio24.prv.pl/ (kablomania> iso oem > szukaj radia z audi takiego jak twoje )
  15. na lans lans lans .... :gwizdanie:
  16. strzałka :>
  17. to piwko wali jak nie wiem a jest takie malutkie :gwizdanie:
  18. nom niemcy robią całkiem dobre "pifko" na miejscu, ja nie przepadam za bardzo za browarem, ale w Dusseldorfie piłem coś podobnego do tego co pisze pre_pl i nie powiem bardzo mi smakowało :beer1:
  19. pod względem zabezpieczeń, więcej w linku http://moto.wp.pl/kat,45754,wid,10072598,wiadomosc.html?ticaid=461d4
  20. i poszło i Boruc prowadzi :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.