Treść opublikowana przez krzyniek
-
Test Wskaznika Boost w przystępnej cenie...
ja mam podobne do AUTOGAUGE ale to inna firma, więc przy montażu (jak już dokończę słupek) postaram się zrobić im test.
-
[ALL B5] [1,9 TDI] Gotowy FMIC - pytanie ??
coś koledzy mówili że od Iveco by pasował, tylko nie pamiętam o jaki model chodziło
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemasz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Czarnobyl 1986-2006
taktuś wiesz że w dzisiejszych czasach ludzie zbijają kasę na wszystkim, jak widać na tragediach też. ale wiesz że z drugiej strony to coś człowieka ciągnie i chciałby na własne oczy zobaczyć to o czym tylko słyszał/widział w tv
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nim kupilem autko - myslalem i chipie jak kupilem - spodobalo mi sie jak jezdzi i chip nie potrzebny jak mnie niedawno pojechal na swiatlach koles w bmw kombi - znowu zaczalem myslec o chipie, a zrobil to tak latwo jak bokser wagi ciezkiej mialby zabrac dziecku cukierka:P a może za mało waleeczny jesteś??? ja tak łatwo się nie daję a autko takie samo :gwizdanie: a raczej silnik
-
Odkrywamy nieznane piwa
Jak to nie Zimna Perła w upalny dzień to orgazm bez trzymanki -czytać gleborzut [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2008, 09:12 _________________________________________________właśnie jestem po takiej "zimnej Perle " (bo nic innego nie miałem) i o dziwo dobrze mi poszła, chyba byłem strasznie spragniony :gwizdanie:
-
Czarnobyl 1986-2006
to faktycznie trochę mało, może nie mogą więcej
-
Czarnobyl 1986-2006
dobre to z tą wycieczką co do promieniowania to ostatnio w radio był reportaż na ten temat i gość (profesor) powiedział że w tym mieście promieniowanie jest podobne do tego w wawie także można śmiało jechać:]
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj, (zajrzyj do regulaminu) tu się tylko witamy a foty to w innym odpowiednim dziale
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :hi:b
-
Odkrywamy nieznane piwa
tego to najstarsi górale nawet nie wiedzą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
te dwa to jeszcze ujdzie ale te dwa następne to :laghing2:
-
Odkrywamy nieznane piwa
perła jest taka bo jest chmielowa
-
1.9 TDI i 433 PS/786 Nm ...
nom to już jest 2.15
-
[ALL] Kto umie to rozszyfrowac ?
poczytaj tu są dobre opisy wyjść http://studio24.prv.pl/ (kablomania> iso oem > szukaj radia z audi takiego jak twoje )
-
1.9 TDI i 433 PS/786 Nm ...
na lans lans lans .... :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
strzałka :>
-
Odkrywamy nieznane piwa
to piwko wali jak nie wiem a jest takie malutkie :gwizdanie:
-
Odkrywamy nieznane piwa
nom niemcy robią całkiem dobre "pifko" na miejscu, ja nie przepadam za bardzo za browarem, ale w Dusseldorfie piłem coś podobnego do tego co pisze pre_pl i nie powiem bardzo mi smakowało :beer1:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
audi znów najlepsze :)
pod względem zabezpieczeń, więcej w linku http://moto.wp.pl/kat,45754,wid,10072598,wiadomosc.html?ticaid=461d4
-
Najlepszy bramkarz EURO 2008 - Głosowanie na FIFA.COM
i poszło i Boruc prowadzi :>