Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. A tak poważnie. Dawaj gościu na spota-dasz radę, jest nas trochę. Uważaj tylko na Angelę. Ona lubi robić złośliwe kawały. Mało który nie dał się wkręcić B5.....Ci u nas dostatek..... Wiciu....co Ty tak straszysz kolege..... juz sie pewnie wystraszyl bo nic nie pisze...... :laghing2: Haha...ja i zlosliwe kawaly...dobre jak kawaly to mi, a nie ja....... on go nie straszy tylko uczula, wiem co mówię bo dwa tygodnie temu uczestniczyłem w przyjęciu "nowego" i było ostro także niech kolega się dwa razy zastanowi czy da radę przez to przejść :gwizdanie:
  2. skoro tak to jeszcze się zastanowię nad tym co ma zostać
  3. raczej ten w środku I po co się wykłócacie jak wszystkie 3 to zwykłe, proste paździochy dokładnie tak paździoch do sześcianu ps. zmieniłem avatarka bo niektórych cycuszki raziły po oczach :gwizdanie:
  4. dopóki będzie coś takiego jak giełdy i popyt na części po taniości to będą kraść i nic na to nie poradzimy, oczywiście społeczna znieczulica jest jak cho**a ale ludzie się po prostu boją bo wiadomo że prawo bardziej chroni złodzieja niż poszkodowanego, ja miałem dwa przypadki w których widziałem kradzież na żywca, w pierwszym nie zdążyliśmy nawet zareagować bo gościu profesjonalista, tylko na policję zadzwoniłem, a w drugim to sklepaliśmy gościa tak że będzie pamiętał, skur.... chciał radio zaje***ć a że nie mógł go wyciągnąć to zdemolował cały środek auta :ranting1: jak się później okazało auto należało do kobiety, sprawa na policje a my z kumplem nie pokazywaliśmy się w kilku miejscach przez pół roku
  5. to się nazywa korek http://www.luisi.ru/prikol_820.php można powiedzieć biało-czerwony korek
  6. [strzelam ] od czujnika temperatury wnętrza klimatronika
  7. raggaman grunt żeby Tosik słyszał resztę :gwizdanie: 2 godzinki to kimałem w aucie ale to jeszcze za mało
  8. raczej chodzi o to że śnieg był mokry i było go bardzo dużo, osiadał na linkach a co za tym idzie masa własna linii przesyłowej wzrosła i słup nie wytrzymał, podobnie z drzewami, a do tego silny wiatr i skutki są widoczne. na discovery oglądałem film dok ze Stanów jak padał tam deszcz przy kilku stopniowym mrozie i wszystko zamarzało, a słupy od trakcji elektrycznej łamały się jak zapałki
  9. mr. budzik nie spał od soboty, i nie wiem czy dam radę jeszcze dziś jechać autem- tego tez mam chwilowo dość [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 12:37 _________________________________________________ każdy stanie sobie za filarem i będzie oki
  10. W pralce rozmawiają dwie pary majtek: - O! Widzę, że wakacje się udały. Poznaję po tej brązowej opaleniźnie. - Ależ skąd! Przesrany dzień dzisiaj był...[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 11:28 _________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/6995/Polak-w-niemieckim-Idolu[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 11:39 _________________________________________________masaże http://www.metacafe.com/watch/162964/insane_japanese_pranks/
  11. raczej nie przywieje, w nocy waliło tym śniegiem że się jechać nie dawało, na drodze co jakiś czas to dzwon i korek, szok, ale to do nas nie przyjdzie bo już by było
  12. siemka i zapraszamy na spoty, pozdrawiam bliźniaka z tym że mój avant
  13. no nie tak jak Malik ... tu akurat nie było na czym ale sa i dużo wyższe ... tyle że różnie potem bywa z lądowaniem - czasem 2 m-ce tyłek boli wiem parę razy jeździłem po muldach, itp, zresztą tyłek to i od mojego szosowego moto boli, takie drogi :kwasny
  14. ale to tylko jakieś przyziemnie loty
  15. nom, to było dosyć ostre przyjęcie :gwizdanie:
  16. nie szalona tylko jeździ autem z dobrym silniczkiem a nie jakimiś "kuchenkami gazowymi" czy na pralkach (jak to jest w jednej z reklam w radio ) Czepiasz sie jak komornik pustej szafy. Ja po prostu chciałem zwrócić uwagę na to, że pasek się skrzywił.. oj wiem, ale sam to on się nie skrzywił :gwizdanie:
  17. nie szalona tylko jeździ autem z dobrym silniczkiem a nie jakimiś "kuchenkami gazowymi" czy na pralkach (jak to jest w jednej z reklam w radio )
  18. Nie rób zamieszania, jeszcze dzisiaj spocik w Forcie Wola. nie zamieszanie to "1 kwietnia" taki specjalny dzień :gwizdanie:
  19. dziś w Promenadzie spocik .........
  20. siemka i jak już będzie autko to zapraszamy na spoty
  21. nie działa poniżej +5, więc przy mrozie nie mogła działać, uległa by uszkodzeniu, może padł CI termometr (czujnik) i oszukuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.