Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. kupiłem nowy na ebay Lieferumfang: Zawartość: 1x GRA Hebel (original VAG-Hebel) -1x manetka (ori vag manetka) 1x GRA Kabelbaum -1x gra wiązka kabli (z jednej strony kostka z drugiej piny,końcówki metalowe) 1x farbige Bebilderteb Einbauanleitung mit einem Auszug vom Stromlaufplan Ihres Motors und mit dem nötigen Login Code des Motorsteuergerät Montagematerial (5x Kabelbinder, 1x Schneidverbinder (nur bei uns im Lieferumfang)) -1x kolorowe zdjęcia z opisem montażu do tego "schemat elektryczny(połączenia)" + potrzebne kodowanie, materiały do montowania (5x opaska,1x końcówka kabla)
  2. OT: nie on spamuje, nabija posty....
  3. ...najpewniej to od brudnego filtra kabinowego było - jak nic to właśnie ten filtr... nie ma to jak rzeczowa odpowiedź
  4. siemka zapraszamy na spoty, info w dziale Zlociki i spociki
  5. co do tańca http://www.youtube.com/watch?v=Hq9D7srN2fg
  6. jasne....
  7. Ja aż tak się nie przyglądałem widać kto na co patrzy :tongue4: [br]Dopisany: 20 Marzec 2008, 16:43 _________________________________________________ a może tez widziałeś :gwizdanie: :gwizdanie:
  8. http://pl.youtube.com/watch?v=04TVXlyhvVU&feature=related
  9. "jest gracjan jest zabawa" :polew: [br]Dopisany: 20 Marzec 2008, 11:53 _________________________________________________ Najlepsza sieć fotoradarów a najgorsze drogi, nic nie poradzimy na to
  10. o kufa.........
  11. 1. Niemozliwe jest polizanie wlasnego lokcia 2. Ponad 75% osób, które to czytaja beda próbowac polizac swój lokiec - to jest naprawde niemozliwe! 3. Gdy mocno kichasz mozesz zlamac sobie zebra 4. Gdy próbujesz powstrzymac kichniecie naczynia krwionosne w mózgu lub szyi moga peknac a Ty umarlbys/umarlabys 5. Gdy kichasz z otwartymi oczyma galki oczne moga zostac wypchniete 6. Budowa ciala swini uniemozliwia jej spojrzenie w niebo 7. 50% ludnosci na swiecie nigdy nie otrzymala ani nie wykonala telefonu 8. Szczury i konie nie moga wymiotowac 9. Zalozenie sluchawek tylko na jedna godzine powoduje wzrost ilosci bakterii w Twoim uchu o 700% 10. Zapalniczke wynaleziono wczesniej niz zapalki 11. Kwakanie kaczki nie powoduje echa i nikt nie wie dlaczego 12. W swoim zyciu, w czasie snu zjadasz okolo 70 insektów i 10 pajaków 13. Dokladnie jak odciski palców, odcisk jezyka jest niepowtarzalny 14. Gdybys krzyczal/a nieprzerwanie 8 lat, 7 miesiecy i 6 dni wyprodukowalbys/wyprodukowalabys energie potrzebna do zaparzenia filizanki kawy 15. Orgazm swinii trwa 30 minut (w moim nastepnym zyciu chce byc swinia) 16. Gdy uderzasz glowa w mur spalasz 150 kalorii (ciagle mysle o swinii) 17. Karaluch bez glowy zyje prze 9 dni zanim umrze z glodu 18. Niektóre lwy parza się do 50 razy w ciagu dnia (mimo wszystko zostaje przy swinii; jakosc przed iloscia) 19. Motyle liza swoje stópki 20. Slonie sa jedynymi ssakami, które nie potrafia skakac..... (i chyba dobrze) 21. Kocie siki fosforyzuja w ciemnosci 22. Oko strusia jest wieksze niz jego mózg
  12. skoda robi jakiś nowy system navi http://halbot.haluze.sk/?id=4010
  13. adadur ja zakupiłem kompletny tempomat GRA i będę rezał ale dopiero pod koniec marca także postaram się zrobić fotostory i opisik
  14. 100% racja ALE tylko ORYGINAŁ podpisuje się pod tym obiema rękoma 6310i jest
  15. Jak dla nich to pewnie po 400 i punkciki w gratisie
  16. oglądałem to i to prawda, już nie pamiętam dokładnie przy jakiej odległości za tirem było najmniejsze spalanie ale jak już auto było zbyt blisko tira to znów spalanie wzrastało.
  17. może "Lufa"
  18. w ajm - nie ustawia się kąta wtrysku !!! czemu ?? bo to są PD (pompowtryskiwacze)
  19. w ajm - nie ustawia się kąta wtrysku !!!
  20. na tej stronce znajdziesz opis kabelków wyjść z ori radia http://studio24.prv.pl/
  21. dam tu bo nie mogłem znaleźć tematu ciekawe filmiki o audi http://www.autokrata.pl/ogien/3226/audi_i_pies/
  22. krzyniek odpowiedział(a) na Kaśka temat w Audi A4 B5
    na którymś z forum czytałem jak chłopak zapytał się w jakimś warsztacie czy mu przerobią, mechanik popatrzył i powiedział 50tyś .....
  23. http://poboczem.pl/galerie/poboczem/galeria/zdjecie/duze,712132,6[br]Dopisany: 15 Marzec 2008, 11:58 _________________________________________________ słyszałem ten tekst w rozmowie kierowców dwóch osobówek na cb http://www.smog.pl/wideo/16865/spostrzegawczy_kamerzysta/
  24. dać na wyciśnięcie soku... :gwizdanie: a tak to fajny avancik, czekam na zdjęcia środka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.