Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i teraz wszyscy się będą lansować :gwizdanie:
-
[ALL B5] Problem ze stacyjka
ta kontrolka to immo to powinno pomóc http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=2784.0
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
stare ale jare .... zgadza się
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
młodość nie wieczność
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To gdzie Ty byłeś :doh1: Było koleżance wymienić żarówki w drugim końcu polski i niestety
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tosik Ty to tak jak aso toyki, koleżanka pojechała firmową corollą na wymianę żarówki, i gość musiał na warsztat wjechać i zainkasować za sam wjazd z 10x tyle co żaróweczka warta
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I dobra cena, przynajmniej później ludzie docenią w razie co moją cenę 99,99 PLN podniosłem trochę bo ostatnio (79,99) to nawet po kosztach nie było :gwizdanie: No bez przesady z tymi promocjami - psujesz rynek. Ja w takim razie chyba też podniosę do 129,99 PLN To ja zamawiam zrobienie logów u mnie. (oczywiście wydruk poproszę) Płacę po wykonaniu roboty i dorzucę jeszcze krówkę. dla Twojego auta to cena musi być kosmiczna :gwizdanie: wiesz dlaczego...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I dobra cena, przynajmniej później ludzie docenią w razie co moją cenę 99,99 PLN podniosłem trochę bo ostatnio (79,99) to nawet po kosztach nie było :gwizdanie:
-
Mini Mod za 100 zł
minimum 5KM, chodź to jeszcze zależy z jaką jednostką będzie współpracował ps. a nie ma koreczka bez tej reklamy tego castrol_a ?
-
[A4 B5] 1,9 TDI 110km 96r. włącznik ,czy ktoś może przetłumaczyć?
spoko początkowo pisałem to co słyszałem od kogoś :bicz3: a potem przetłumaczyłem sobie to i owo i wyszło co i jak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty nie rób scen - mnie dzisiaj nie będzie, bo mnie zmogło, więc ktoś musi VAGować cwaniaczku nie ma konkurencji to dziś promocja po 129,99pln raggaman a ile wytrzyma Ci aku na Tosika transformatorku bo jeszcze baterii nie zakupiłem nowej ps. logi musimy zrobić u mnie
-
[A4 B5] 1,9 TDI 110km 96r. włącznik ,czy ktoś może przetłumaczyć?
w instr jest tak: -otworzyć drzwi kierowcy. -nacisnąć ten włącznik co na focie, dioda we włączniku się zapali, dodatkowo zapalą się diody obok przycisków zabezpieczających przednich drzwi przez ok 3 sek. -zamknąć samochód po następnym zamknięciu auta kontrola wnętrza zostaje ponownie automatycznie uruchomiona
-
[A4 B5] 1,9 TDI 110km 96r. włącznik ,czy ktoś może przetłumaczyć?
zamknij się w środku i włącz alarm i się porusz
-
[A4 B5] 1,9 TDI 110km 96r. włącznik ,czy ktoś może przetłumaczyć?
dezaktywacja czujek alarmu, np jak w środku zostawiasz psa, zamykasz auto i włączasz alarm. Innenraumuberwachtung ausschalten - wyłączenie kontroli wnętrza samochodu.
-
[B5 APT] Zewnętrzny czujnik temperatury
po zamknięciu drzwi, włożeniu kluczyka i jego przekręceniu wyświetla się komunikat "OK" który po chwili znika a wyświetla się temperatura jaka jest na zewnątrz auta.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak się nie rozchoruje to tak: lecę bo chce....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Michał wszystkiego naj naj najlepszego! raggaman foty wyczesane
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
5 punktów w skali lansu i z 10KM To ja biore dwa takie i Cię objade nie da rady bo ja też mam dwururkę z tyłu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
5 punktów w skali lansu i z 10KM
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co do powiedzenia "jest Kraków jest zabawa" http://poboczem.pl/galerie/0/galeria/zdjecie/duze,514329,397 :gwizdanie:
-
ALL B6 / do czego sluza te przyciski? / fabryczny alarm?
dezaktywacja czujek alarmu
-
Strefa Śmiechu
http://poboczem.pl/galerie/0/galeria/zdjecie/duze,653858,234 prezent dla nielubianej teściowej http://poboczem.pl/galerie/0/galeria/zdjecie/duze,641313,285[br]Dopisany: 03 Marzec 2008, 08:58 _________________________________________________http://poboczem.pl/galerie/0/galeria/zdjecie/duze,628382,369
-
[B5 AFB] Nie świecą lampki w drzwiach i w nogach... jaka przyczyna?
to nie wiem może przed liftem tego nie było :gwizdanie: sprawdzimy u nas na spocie