Treść opublikowana przez krzyniek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka zapraszamy na spoty warszawskie
-
[B5 AEB] [Warszawa] Moja A4
tomasz13 komu TY chcesz dać na tył takie lampy? skoro kolega moro99 takie właśnie ma ma wymienić swoje na Twoje bo akurat chcesz je sprzedać
-
[B6 AVF] Gdzie jest czujnik temperatury cieczy chłodzącej ?
a ten czujnik co wymieniłeś ile miał pinów ? jeśli 4 to był to zespolony czujnik G62/G2 ps. swoją drogą żeś kotleta odgrzał :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak się bawi poznań kulig za tramwajem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
taaa sam wklejałem chyba ze dwa razy
-
Strefa Śmiechu
tylko jaki interfejs podejdzie http://www.poboczem.pl/fotosy/zdjecie,iId,27546,iSort,1,iTime,3 http://www.poboczem.pl/fotosy/zdjecie,iId,27547,iSort,1,iTime,3
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
[B6 ASN] Średnica tłoczka przód tarcza 312x25
Lukas mam na wierzchu zacisk od golfa IV gdzie były fabrycznie tarcze 312mm i śr tłoczka jest 54 mm ale to żadna wskazówka lepiej niech ktoś potwierdzi jak jest w a4
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no jak tam z tym filmikiem ? ile wam brakuje właśnie był u mnie batman i za bardzo mnie nie oskubał więc mogę się dorzucić
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
było- The Burj Dubai czyli najwyższy budynek świata.
Przemots dokładnie tak pamiętam to jak on runął szkoda że go już nie odbudują- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nosfer, on podobno się pomylił i kupił z cykorią- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oglądałem o tym wczoraj w Tv podczas filmowania to chyba ze 3 auta pojechały na mocno pomarańczowym :gwizdanie:- The Burj Dubai czyli najwyższy budynek świata.
czy ja wiem, tam windy jeżdżą 65km/h szybciej niż u nas skutery po ulicach [br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 11:57_________________________________________________ jakbyś nie zauważył to te dwie wierze też były odporne na uderzenie [br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 11:59_________________________________________________ nie trzeba znać żadnego araba, wystarczy obejrzeć prezentację multimedialną w necie poza tym to wszystko jest na pokaz i może i leje im się ropa z kranu ale Dubaj jest już zadłużony także nie jest to takie "hop siup"- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pany czy wasze też tak potrafi- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry- Spoty LRY - odwołane
- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka zapraszamy na spoty warszawskie- Spoty LRY - odwołane
Krzyniek teraz nie w głowie przerywacz teraz to apokalipsa, przepływomierz zawyza dawki, nie ma sygnału od wtryskiwacza sterujacego, masakra jakaś i jestestem w trakcie wyboru laptopa, musze nabyć własny kabelek bo nie robota :gwizdanie: Dawaj do nas na spota no tak jak się coś wali to na maxa- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
???? aktorką - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.