Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. właśnie o tym pisałem wyżej [br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 20:04_________________________________________________pany ma ktoś może tarczę hamulcową 288mm ? taką po wymianie, żeby nie była popękana i zwichrowana kutfa wyjebalem 2 sztuki dopiero co no to po ptakach może ktoś inny ma??? złom zbieramy ? :decayed: jebnij kobicie talerz z kuchni to bedziesz mial ceramiczne polecasz z doświadczenia
  2. potrzebuje na jutro jedną sztukę
  3. właśnie o tym pisałem wyżej [br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 20:04_________________________________________________pany ma ktoś może tarczę hamulcową 288mm ? taką po wymianie, żeby nie była popękana i zwichrowana kutfa wyjebalem 2 sztuki dopiero co no to po ptakach może ktoś inny ma???
  4. właśnie o tym pisałem wyżej [br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 20:04_________________________________________________pany ma ktoś może tarczę hamulcową 288mm ? taką po wymianie, żeby nie była popękana i zwichrowana
  5. to ciemne audi b5 co zawadziło i ścięło lewe słupki to od nas ktoś ?
  6. jakby ktoś chciał to mogę mu pomóc zakupić i przywieść: na eby.de http://shop.ebay.de/?_from=R40&_trksid=m38&_nkw=turbo+timer+audi+&_sacat=See-All-Categories[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 14:42_________________________________________________ ładnie dzięks będziesz jutro na spocie :?:
  7. mój wygląda tak (foto z tel)
  8. na żywca ładnie wygląda spox
  9. ale kiepsko pasuje do reszty można powiedzieć jak kij do dooopy
  10. ciekawe gdzie jeszcze kieszonki wymyślą chyba starawa już ale by ją http://www.youtube.com/watch?v=SnpSd0RyKDA&feature=player_embedded
  11. ale kufa zimno
  12. gzrybol poczytaj trochę Ci się temat rozjaśni http://www.audi80.pl/b4-20e-sprzeglo-i-pompa-od-sprzegla-vt9042.htm
  13. no to już przesada albo desperacja jak coś to robię nalewkę i posiadam też "uśmiech sołtysa" "księżycówkę" czy jak tam to inaczej zwał
  14. zajrzyj np do tematu "montaż tempomatu" i będziesz wiedział jak dobrać się do manetek co do kierunków to albo manetka siadła albo przerywacz(ale w tym wypadku raczej świeciły by ciągłym światłem)
  15. krzyniek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    chodzi mu o wymianę na ten z nowszych modeli np b7 - tam jest "więcej kolorowy" niż ten w b5
  16. no to nas przebiłeś :polew:
  17. zrób ankietę i podaj nagrody bedziem głosować
  18. za 4 zł brutto mogę wziąć .uj niech stracę dam 6pln
  19. krzyniek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    problem rozwiązałeś ale na przyszłość..... tak samo jak manetkę, wciskasz sprzęgło i patrzysz czy zmieniają się wartości
  20. Dzo Dzo jakie przewidziałeś nagrody? w dzisiejszych czasach nic nie obstawiajcie za darmo Dzo Dzo założył temat więc nagrody też pewnie ma :gwizdanie:
  21. bry [br]Dopisany: 01 Listopad 2009, 12:18_________________________________________________ to wyciągnij jej baterie, znowu będziesz najlepszy :polew: jechane :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.