Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. To jeszcze się z tym mordujesz?? oj Tomku .... nie spamuj mi tu! Wiciu blachę ma już od początku maja
  2. adaho było- poziek wklejał 3 strony wcześniej
  3. korzen zjadłeś literkę "r" powinno być pyrkamy
  4. http://wp.tv/i,Poscig-za-pijanym-kierowca,mid,336078,klip.html
  5. zajefajna motywacja
  6. pamiętaj że ja zrobiłem troszku więcej ;d
  7. krzyniek odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    pany macie jakąś czerwoną a4 b5 na klubowych ramkach numery chyba puław, korzeń mówi że taką przyuważył
  8. nie opyla się , w czerwcu kasuje mi sie 10 wiec mysle że wytrzymam obyś dał radę a my z Korzeniem(+czterech innych) polataliśmy trochę na moto ja to prawie 300km nakręciłem
  9. a np to że jeszcze punkt dwa i jesteś zimny
  10. krzyniek odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Janjazda wkleję tu to o czym pisaliśmy
  11. bo się trzeba pytać "konkretnego autka" a nie ogólnie wszystkich...
  12. siemka zapraszamy na spoty warszawskie
  13. robimy... Korzen organizują wypad na moto do Kazimierza i o ile będzie pogoda to się dołączam [br]Dopisany: 23 Maj 2009, 08:07_________________________________________________http://www.wykop.pl/link/186714/oni-nie-zdali-matury
  14. krzyniek odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    dokładnie to 0L2 - Electric throttle actuation - Elektryczne uruchomienie przepustnicy
  15. Śmieszne teksty na allegro POWODY SPRZEDAŻY * Niestety musiałabym chodzić na wdechu i z wciągniętym brzuchem nie mówiąc, że nic nie mogłabym jeść. Aż tak się poświęcać nie będę. * Sprzedaję bo niestety cycki mi się nie mieszczą już w niego. * A z tego względu, że brat przestał chodzić do kościoła... kurtka jest już niepotrzebna. * Postanowiłem, ze znudziło mi się posiadanie kuli z rzelaza, wiec ją sprzedaję. * Sprzedaję tylko dlatego, że mam długowłosego białego kota i praktycznie nie mogę mieć w domu czarnych rzeczy, bo musiałabym je cały czas „odkudlać” * Kartę sprzedaje jako uszkodzoną z powodu, że do środka komputera weszła mi mysz, która narobiła na ścieżki karty, które szlak trafił. * Różyczkę [broszkę] sprzedaję, bo jest prezentem od odrzuconego kochanka i patrzenie na nią wywołuje krwawienie oszukanego serca (mojego). * Bo pilnie potrzebuje gotówkę na mandat!!! Jechałem 100km/h po terenie zabudowanym a policjant w łapę nie chciał! * Kasety były używane, co widać po ryskach na pudełkach, ale potem rąbnęli mi samochód, nad czym ubolewam, i już nie mam gdzie ich słuchać. * Miałam ją raz na sobie na bardzo prestiżowej międzynarodowej konferencji, a teraz się przebranżowiłam i nie mam jej do czego nosić. * Marynarka jest nowa, ani razu nie używana bo mąż za szybko tyje. MATEMATYCZNA PRECYZJA OPISÓW: * 4 kostki po 4 RAM, czyli razem 32 RAM * Prędkość obrotowa wentylatora to ok. 1700 obr./min (na oko). * Dwa motki są całe,jeden jest zaczęty,ale jest większa połowa (2/3). * Aukcja hurtowa: 2 tuziny, czyli 12sztuk. * użyty raz razy. * Ręcznie wykonana kula. Wysokość około 8cm, a długość ok. 8cm. * Wszystkie pięć części trylogii Sapkowskiego. * Tylko teraz, promocyjna cena 139,99 zł na nową niższą cenę — 199,99 zł!!! * Za niecałe 25 zł (25,49). * podkład był użyty dokładnie 1,5 raza. * Zakupiłam 3 zestawy po 3 aniołki i nie dostałam wszystkich 18, tylko 9! * Długość kabla 1,5 metra, co zapewnia duże prędkości transmisji danych. * Mieści zeszyty i nawet mniejsze A4. KOMENTUJEMY KONTRAHENTA * I naucz się po polsku pisać, tłumoku. * Gość zielony w sprawach wifi jak oliwka. * Warmazoniaż * Smocza pyta. * Jesteś kłamcą, landryną!!! * Uproszczona konstrukcja cepa. * Ty kufoncu. * Nadajesz się do tarcia chrzanu. * Kolejny niepełnosprytny. * Iloraz inteligencji oscylujący na poziomie spróchniałego pnia drzewa. * Ty marny wytworze biegunki hipopotama * Gość trybi jak diesel w zimie. * Niepoważny faflun. * straszny dzban. * Bezmuzgie yeti. * W rozmowie telefonicznej mówił w moim kierunku wulgarne inwektywy na tle erotycznym! Nie polecam! * Uważajcie na tego super robiącego w ch**a, teraz to ja jego paczkę mam w du... * sprzedający stosuje chwyty poniżej pasa. * Ale się dałem wydymać... jak mały Kazio... a to pedał jeden. * Nie jestem Pinokio, żebym się pie***ł. Z pajacami. * Pan xxx jest naprawdę nie w porządku. Zostałem przez tego użytkownika wykorzystany! * Dziwię się sobie, że dałem się wydymać. * Nie powinien obcować na allegro. Zdecydowanie nie polecam. * Niestety chciałem ubić interesa, ale ty jesteś nerwowa!!!! * Jesteś pan zbiorem molekuł. * Koleś upierdliwy jak nietoperz. * Najpierw debil truł mi przez tydzień, zalicytował palant, wygrał ten idiota, a na deser napisał, że już nie chce tej gry. Kawał kretyna ogólnie. * Ten koci zwis mnie olał. * Raptus warchoł i woda na młyn odwetowców. * Śmierdząca flądra w łokieć szarpana!!!!! * Gość niesłowny, a do tego bezczelny kłamczuch, łgarz, zwodziciel, unikacz, miglanc, pieprzony kierunkowskaz i brakło mi epitetów (bo musiałbym przeklinać). * Ty, ty, ty, człowieku! * Totalny brodzik intelektualny. * Nie jest to oszust, ale raczej kołchoźnik. * Oszust i hochsztapler!!!!!!
  16. we włączniku awaryjnych
  17. włącz kierunek i przypieprz ręką nad włącznikiem awaryjnych zobaczysz że zaczną mrugać tylko tak nie za mocno :gwizdanie: to rada czy jajo jajo w dziale technicznym oczywiście że rada
  18. włącz kierunek i przypieprz ręką nad włącznikiem awaryjnych zobaczysz że zaczną mrugać tylko tak nie za mocno :gwizdanie:
  19. myślicie że miał http://www.youtube.com/watch?v=hsW3elgU1KE&feature=related

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.