Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domelq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domelq

  1. może również Ci szwankować centralka od alarmu
  2. Kiedyś w Octavii miałem mrówienie ale później było bicie przy hamowania - przyczyna to piasta
  3. To, że Audi A4 jest małe to wiemy - klasa średnia niższa reszt to to kto co woli Porównaj ceny części serwisowych i tych zwykłych co się wymienia przy normalnej eksploatacji Myślę, że A6 jest droższa To że A4 może być bardziej awaryjne to bym dyskutował (wyjątek wahacze). A że coś tam stuka puka to juz chyba kwestia trafienia odpowiedniego egzemplarza
  4. Ja jestem po odlewnictwie. Poszedłem tam z wybory a nie jak większość z przypadku. Pracy jest pełno bo to niszowy zawód i brakuje speców. Nie mylić odlewnictwa z hutnictwem bo to 2 różne rzeczy. Faktem jest, że kasa nie zawsze dobra, niższ niż w jakiś działach mechanicznych itp. STUDIA Luzu nie ma, ale do przejścia. Dużo chemii (chemia ogólna, chemia organiczna, chemia fizyczna, fizykochemia). Troszkę rysunku technicznego, odlewniczego. Troszkę projektów to zależy jaka specjalność wybierzesz. Nasze samochody to około 80% odlewu (wliczając wypraski - wtryski tworzyw sztucznych) PRACA 1. Odlewnictwo staliwa - części maszyn w przemyśle górniczym, mechanicznym, energetycznym 2. Odlewnictwo żeliwa - jak wyżej, korpusy maszyn, obciążniki, troszkę motoryzacji 3. Odlewnictwo metali nieżelaznych: a) ogólnie biorąc do rzeczy ciśnieniowe - prawie cała motoryzacja (obudowy pomp, korpusy itp.) klasyczne - różne pierdołki Z doświadczenia najmniejsze rzeczy możesz odlewać np. zamki do ubrań (tzw. expresy), największe obudowę silnika do statku (wymiary 5x5x5 metrów). To są przykłady z Polski Koło Ciebie w Zawierciu masz odlewnię łączników z żeliwa. Całkiem nieźle prosperują. Wydział Odlewnictwa na AGH to jedyny taki Wydział w Europie i są chyba 3 lub 4 na świecie. Reszta Odlewnictwa na naszych uczelniach to kierunki na wydziałach metalurgicznych bądź mechanicznych (Politechnika Śląska, Częstochowska, Łódzka, Poznańska i inne). Jak coś to pytaj
  5. powitać wszystkich
  6. Najlepszy wybór to AGH Wydział Odlewnictwa :gwizdanie:
  7. Myślę, że jak nie chodzi o kasę to też bym wybrał na Twoim miejscu dojazdówkę i miał święty spokój. Potem się martw klej sklei nie sklei...
  8. Myślę, że A6 będzie Cie drożej kosztowało. W A4 wahacze to rzeczywiście wydatek, ale porównaj także ceny innych części
  9. tak jak kolega wyżej pisze, masz 2 brzęczki
  10. Kraków - http://www.stachura.com.pl/index.php?id=110&p=2 Allegro - http://sklepy.allegro.pl/search.php?string=sonax&country=1&location_radio=2&state=6&city=&distance=1&postcode=&st=gtext&order=t&buy=0&listing_sel=2&listing_interval=7&price_from=&price_to= Ja kupuje tutaj http://www.autoserwisp......l ostatnio chyba mieli błąd w systemie bo za Sonax Extreme 4 litry płaciłem 4 PLN
  11. Czy w moim aucie (B5 z 1998 roku, model 1999, przed II liftem) jest wyłącznik poduszki pasażera i ewentualnie gdzie szukać? Czy była taka opcja w tych rocznikach?
  12. Co do rozmiaru to Ci nie powiem, należałoby sprawdzić w ETKA po numerze VIN. Co do firmy to polecam ATE.
  13. Samo zastosowanie niby powinno być trwalsze. Poczytaj tutaj -> http://www.skutery.net/akcesoria.php?id=97
  14. Ja bym założył tą 2. Tylko nie wiem czy fotki oddają prawdziwe odcienie kolorów
  15. Miejsce wpięcia to jedno a drugie umieszczenia włącznika. To już tylko Twoja inwencja twórcza
  16. ja bym założył sprawdzone - NGK
  17. Podepnij jeszcze VAGa. Wszystkie 3 wskazania (deska, klimatronik, VAG) powinny być takie same. Zobacz jakie błędy pokaże VAG
  18. Ładne autko, kolor granatowy jeśli się nie mylę. Powiększyłbym felunek
  19. Wyłącza się klimę przyciskiem gwiazdki. Jeśli CI się wyłącza przy wciśnięciu kierunku nawiewu to coś jest nie tak Sprawdź dobrze z tym przełączaniem siły nadmuchu. Jeśli masz Auto bez klimy to działa to Auto tak jak z klimą, czyli do ustawionej temperatury dobiera siłę nawiewu. Jeśli natomiast Ty już ręcznie zmienisz siłę nawiewu to powinno ją trzymać bez względu na temperaturę
  20. i macie i tanio i ORI
  21. Biały Dunajec => Kraków => Piotrków Trybunalski => Łódź => Tomaszów Mazowiecki => Piotrków Trybunalski => Kraków => Biały Dunajec - 5,4 l/100 km prędkość do 110-120 km/h
  22. ja również proponuję RNS-E, elegancko pasuje itp. A i tak musisz przerabiać kosz na 2DIN
  23. Myślę, że hamowanie biegami nie ma znaczenia
  24. Z tego co wiem to jak nigdy nie była aktywowana zmieniarka to trzeba pod VAGa
  25. Ragga, przecież Ty nawet nie umiesz klucza trzymać masz dwie lewe ręce do roboty. Jaka reklama... :gwizdanie: Nic tylko jechać na wymianę oleju....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.